Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Jurzole @ 2013 02 04, 23:16)
As sekmadieni miske buvau, ten jau truputeli pavasariu dvelkia  bigsmile.gif Gaila, greitai apniuko, negalejau ilgai sviesos gaudyti  ax.gif Is to, kas gavosi rodomo, sudeliojau koliaza - kaip man atrodo, lengvai pavasariska... smile.gif

Na va Juržolė grįžo su žolinėjimu! bigsmile.gif Man tos abi rusvosios labai!

QUOTE(Yvette @ 2013 02 05, 00:03)
mano foto knygos temai. Viena foto vakar daryta, kita anksčiau.

Patinka patinka, irgi paskaičiau tą eilutę.. tokia magiška foto!

Iš ND pamenu tik Inza, nesulaukusi dėmesio, bet ir aš gal susilaikau, nelabai tos šakos žiūrisi, šiukšlynėlis toks blush2.gif Ganėtinai sunku rasti patrauklių objektų lauke tokiu metu, bet galima kažką iš namų ar parduotuvės tempt į šviesą smile.gif
Papildyta:

Dar kilo klausimas, Ainoa, ar ne tu S.Baturos foto FB? Labai gražiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 04, 23:16)
As sekmadieni miske buvau, ten jau truputeli pavasariu dvelkia  bigsmile.gif Gaila, greitai apniuko, negalejau ilgai sviesos gaudyti  ax.gif Is to, kas gavosi rodomo, sudeliojau koliaza - kaip man atrodo, lengvai pavasariska... smile.gif

[img]http://farm9.staticflickr.com/8377/8440944459_aec57300dc_zmg]


pirmoji patiko spalviškai smile.gif ir paskutinė-linijom smile.gif Kaip koliažiukas-gal nelabai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Yvette @ 2013 02 05, 00:03)
mano foto knygos temai. Viena foto vakar daryta, kita anksčiau.

[img]http://farm9.staticflickr.com/8369/8446013028_8ddd7b0c97.jp


žiūrint apėmė toks pats jausmas, kaip kad skaitant knygą, vaizdiniai galvoje iškyla apie tai, ką skaitai. Nors nebandžiau įskaityt, ką rašo, užteko to vaizdo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 02 01, 14:36)
pradžiai pasibandyk kažką nesunkaus...kad ir yvettes patartą auto su fotoaparatu ir veidrodžiu - tada fokusuosi kur nori ir pozą padarysi, kokią nori. arba tiesiog prieš save su viena ranka ištiesusi fotoaparatą pagaudyk mimikas, nuotaikas... pasižiūrėk kaip krenta šviesa, kiek veido apšviesta, kaip tai atrodo nuotraukoje.

aciu uz patarimus 4u.gif

QUOTE(erikamaja @ 2013 02 04, 06:52)

Yvettiška knyga smile.gif


aiiii, kiek ideju visokiu, grazu wub.gif


QUOTE(Yvette @ 2013 02 04, 15:03)
mano foto knygos temai. Viena foto vakar daryta, kita anksčiau.



labai patinka si nuotrauka

QUOTE(Sea Girl @ 2013 02 04, 15:49)
Labai faina tema savaitgaliui Yvette uzdave. Gaila, kad neuspejau, o ir siaip labai apsiniaukes ir tamsus savaitgalis buvo, taip ir neiissitraukiau fotiko...



koks mielas garbaniukas wub.gif





Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 02 05, 01:59)
Mano proginis autoportetas (gimtadienis sausio 30d.) Beja, ta diena dariau pirma savo gyvenime autoportreta wink.gif



Su praėjusia proga! Na ir su pirmuoju auto...toliau bus tik geriau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 02 05, 01:59)
Mano proginis autoportetas (gimtadienis sausio 30d.) Beja, ta diena dariau pirma savo gyvenime autoportreta wink.gif



labukas mirksiukas.gif
kas užkliuvo man, tai jau susakė ir kitos mergaitės 4u.gif Gal dešinė pusė tokia sunkoka...
Atsakyti
sveikos, aciu uz pastabas wink.gif patiko daryt auto portreta, reikes vel bandyti wink.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
QUOTE(Yvette @ 2013 02 04, 23:03)
mano foto knygos temai. Viena foto vakar daryta, kita anksčiau.


Man tai nelabai tokios foto, gal per zalia fotografijoje esu, o gal tiesiog ne mano ir tiek blush2.gif

QUOTE(Sea Girl @ 2013 02 04, 23:49)
As viena galiu imesti ta tema is archyvu(kai kurioms flickr jau matytas)...netiketas visai kadras, uzejau i dickiu kambari ir pamaciau maziu va stai taip tyrinejanti broliu knyga...staigiai begau fotiko atsinest.


Man grazi akimirka ir spalvytes patinka, gal kazko lyg noretusi dar ar kad maziau kazko butu, bet man grazu blush2.gif

QUOTE(Mangute @ 2013 02 05, 00:59)
Mano proginis autoportetas (gimtadienis sausio 30d.) Beja, ta diena dariau pirma savo gyvenime autoportreta wink.gif



Nelabai suprantu ar tu pikta ar liudna ar kokia ten emocija:ax: del techniniu dalyku dar nenusimanau tiek
Atsakyti
jurzole labai grazios spalvos , noreciau ismokti tokias foto kepti smile.gif


yvete nuostabi ideja nuotraukos, ir idomu, kaip padaryti, dvi foto iklijuojant i viena

Atsakyti
knygu temai turejau siokia tokia dar foto pavadinimu seku seku pasaka

user posted image

zinau kritikos daug, truputi ryskumo truksta, nespalvota foto spalvas suderint, bet as dar nelabai moku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ainoa @ 2013 02 04, 14:15)

Sveikinimai, mergyt wub.gif birthday.gif bučkis tau smile.gif Kada į vln atvažiuosi?
Atsakyti
o Dainos konkursas dar vyksta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mangute: 05 vasario 2013 - 12:20
sveikos,

kartoju 3ND

user posted image

user posted image

user posted image

Komentarai yu.gif
Atsakyti