Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Oj oj oj.... biggrin.gif Mokaus mokaus... biggrin.gif

Kas ieško tas randa.. lotuliukas.gif

Neturiu kada normaliai prisėst, prabėgom telefone tik, vaikas visą dieną rėkia, jau galus atiduot baigiu.... doh.gif

O ką sukonspektuot tai, kad na 95 proc visko žinoma, tik man kai parodo ir sako ir pvz parodo, lengviau isimint, aš nagla, per kitų galvas einu tiesiausiu keliu gi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 02 04, 21:24)
kas daug mokos, neranda laiko čia pliurpti biggrin.gif

netiesa. Kai daug mokausi per pertraukas spec. įlendu čia atsipūsti. Tikrai turiu laiko. viskam.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 04, 21:44)
netiesa. Kai daug mokausi per pertraukas spec. įlendu čia atsipūsti. Tikrai turiu laiko. viskam.

Aš irgi ateinu čia atsipūsti smile.gif
Atsakyti
Tai visos šaunuolės kurios turi laiko vis parašyt ir gudriai pakomentuot... Aš gudriai komentuot nemoku. bandžiau. Ir tada geriau, kai turiu laiko paskaitau kanors ar grindis su skudurėliu praeinu, kad vaikui vaikščiot švariau būtu.. biggrin.gif
Atsakyti
As sekmadieni miske buvau, ten jau truputeli pavasariu dvelkia bigsmile.gif Gaila, greitai apniuko, negalejau ilgai sviesos gaudyti ax.gif Is to, kas gavosi rodomo, sudeliojau koliaza - kaip man atrodo, lengvai pavasariska... smile.gif

user posted image
Atsakyti
mano foto knygos temai. Viena foto vakar daryta, kita anksčiau.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 04 vasario 2013 - 23:04
Yvette, likau be žodžių. Įdomiai žiūrisi. Tik nuo knygos juoda juosta galėtų būt šviesesnė, kur eina prie veido.

Jurzole, apatinė karėje gražiai susišvietė ir viršutinė dešinėj. Atskirai gražu, bet ne koliaže.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 04 vasario 2013 - 23:11
Labai faina tema savaitgaliui Yvette uzdave. Gaila, kad neuspejau, o ir siaip labai apsiniaukes ir tamsus savaitgalis buvo, taip ir neiissitraukiau fotiko...
Yvette, labai patinka tavasis kadras su knyga 4u.gif


As viena galiu imesti ta tema is archyvu(kai kurioms flickr jau matytas)...netiketas visai kadras, uzejau i dickiu kambari ir pamaciau maziu va stai taip tyrinejanti broliu knyga...staigiai begau fotiko atsinest.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 04 vasario 2013 - 23:50
Mano proginis autoportetas (gimtadienis sausio 30d.) Beja, ta diena dariau pirma savo gyvenime autoportreta wink.gif

user posted image







QUOTE(Yvette @ 2013 02 04, 23:03)


mergaite sudejusi rankas, man taip atrodo jog ji galbut ir meldziasi. todel knygoje bandziau iskaityti nors kelias eilutes maldos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mangute: 05 vasario 2013 - 01:00
QUOTE(Mangute @ 2013 02 05, 01:59)
Mano proginis autoportetas (gimtadienis sausio 30d.) Beja, ta diena dariau pirma savo gyvenime autoportreta wink.gif
mergaite sudejusi rankas, man taip atrodo jog ji galbut ir meldziasi. todel knygoje bandziau iskaityti nors kelias eilutes maldos..

štai taip sudėtos rankos nebūtinai reiškia maldą.
"be tavęs, manyje, ar mano, kalbos, ateityje, neabejoju". čia žodžiai vietoj maldos.


Sea Girl, fainai užklupai.

Mangute, su praėjusiu. Apdirbimo kitokio norisi, nepatinka tas blizgesys ant veido.
Tokiam kadrui, viršaus perdaug.



Papildyta:
Jurzole, antroje ir trečioje gražiai fonas suburbuliavo. Bet foto šiaip na nemoku tokių komentuoti. Pati jei fotografuoju, tai paskui tokios labai greitai dingsta iš kortelės.
Žodžiu, ne man gamtos fotografija.
Atsakyti
Labas rytas mergytes,
su kokiom programėlėm kuriat filmukus iš nuotraukų? seniau darydavau su movie maker, bet užlinko man jis bash.gif o laaabai reikia naujos programėlės ir nieko nerandu normalesnio unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas
QUOTE(Delicious @ 2013 02 04, 14:11)
su proga! smile.gif
kvadratas čia netiktų, foto labiau prašosi būti vertikali, mano kuklia nuomone  mirksiukas.gif

aciu, palikau vertikalia smile.gif

QUOTE(Afrė @ 2013 02 04, 14:36)
Aiona, SVEIKINIMAI  4u.gif

aciu smile.gif

QUOTE(erikamaja @ 2013 02 04, 14:52)

labai faina wub.gif

QUOTE(Rittule @ 2013 02 04, 17:05)
Su praėjusiu birthday.gif
Auto patiko, tik kaklo raukšlės 'kliūna'

aciu, taip tos rauksles kliuna ir ta ranka jau kliuna ax.gif

QUOTE(Jurzole @ 2013 02 04, 22:16)
As sekmadieni miske buvau, ten jau truputeli pavasariu dvelkia  bigsmile.gif Gaila, greitai apniuko, negalejau ilgai sviesos gaudyti  ax.gif Is to, kas gavosi rodomo, sudeliojau koliaza - kaip man atrodo, lengvai pavasariska... smile.gif
http://farm9.staticf...ec57300dc_z.jpg

man patinka paskutine, o siaip pavydziu pavasario biggrin.gif

QUOTE(Mangute @ 2013 02 05, 00:59)
Mano proginis autoportetas (gimtadienis sausio 30d.) Beja, ta diena dariau pirma savo gyvenime autoportreta wink.gif
http://farm9.staticf...0c40fafdb_z.jpg

su praejusiu 4u.gif
auto, pritarciau del per daug virsaus ir man papilkavusi tokia oda labai atrodo
Papildyta:
QUOTE(Idda @ 2013 02 05, 08:30)
Labas rytas mergytes,
su kokiom programėlėm kuriat filmukus iš nuotraukų?  seniau darydavau su movie maker, bet užlinko man jis  bash.gif  o laaabai reikia naujos programėlės ir nieko nerandu normalesnio  unsure.gif


as kuriu su Adobe Premiere Pro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ainoa: 05 vasario 2013 - 08:52