Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Na... šviesiau, ir puodelis su šaukšteliu jau iš išeiginių lentynos biggrin.gif geriam? 4u.gif

3 ND

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
4 ND

user posted image


user posted image


user posted image

Atsakyti
krispuka - bananai pajuodę, vynuogės apskabytos... biggrin.gif netvarka lotuliukas.gif
Atsakyti
Amade, neimk fotografuot iš kito kampo. Tiesiai wink.gif Esmę ND supranti. Bet pasižiūrėk, horizontas ne tiesus, nes imi iš šono vos wink.gif

Krispuka, net valgyt nesinori biggrin.gif Perdaryk su gražiais vaisiais mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif teks ka darysi, apskabe vaikai jau vynuoges, o bananus kad ir su druziukais, bet sakau fonas geriau matysis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 04, 16:04)
smile.gif teks ka darysi, apskabe vaikai jau vynuoges, o bananus kad ir su druziukais, bet sakau fonas geriau matysis biggrin.gif

Čia ne pasiteisinimas ir jokių pasiteisinimų geriau tegul nebūna 4u.gif Matai,kaip skalpuojama dėl ND, tai ir pasistenk padaryti idealiai. O jau tokie vaizdeliai tikrai mūsų nesužavės nė vienos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 04, 16:56)
krispuka - bananai pajuodę, vynuogės apskabytos...  biggrin.gif netvarka  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 02 04, 15:59)
Amade, neimk fotografuot iš kito kampo. Tiesiai wink.gif Esmę ND supranti. Bet pasižiūrėk, horizontas ne tiesus, nes imi iš šono vos wink.gif

Krispuka, net valgyt nesinori biggrin.gif Perdaryk su gražiais vaisiais mirksiukas.gif


Gaila, nebespeju jau perdaryt, islekiu pas tevus, tai ten ryt bandysiu nekreivai pasidarbuot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 02 04, 16:17)
Gaila, nebespeju jau perdaryt, islekiu pas tevus, tai ten ryt bandysiu nekreivai pasidarbuot  4u.gif

Šiaip aš užskaityčiau, bet buvo,kad dėl to prametė wink.gif Tad manau,kad pasistenk tiek tereikia 4u.gif
Atsakyti
Aš vynuogių ir bananų ND neužskaitau ne todėl, kad kelių vynuogių trūksta ar bananai su taškiukais. Čia tik kabinėjimasis, nes ir tokias apskabytas vynuoges galima gražiai nufotografuoti, o ir bananus taip pat.
Neužskaitau nes norisi, kad vynuoges nuo bananų toliau atitrauktum. Palik didesnį atstumą.
Atsakyti
QUOTE(Ainoa @ 2013 02 04, 14:15)
Sveikos merginos,

atkeliauju, su truputi paveluotu, proginiu auto  4u.gif niekada nemegau savo gimtadieniu, tai ir auto, visus variantus kiek dariau, kazkokie nelinksmi gavosi  rolleyes.gif
kritika kaip visada laukiama  smile.gif bandziau kirpt kvadrata, per peti kairi kirst, bet kazkaip sis man labiau patinka

Su praėjusiu birthday.gif
Auto patiko, tik kaklo raukšlės 'kliūna'

QUOTE(Afrė @ 2013 02 04, 15:36)
Kyla klausimas smile.gif Nuėjau į WC kambarį, pasitiesiau juodos medžiagos gerą gabalėlį, ant jos knyga. Nu reik šviesos nors kiek biggrin.gif Ieškau prožektorius,o jie visi garaže pasirodo doh.gif Diedas pasiūlė su telefono pagalbine šviesa. Bet kaip išlaikyt rankoj telefoną ir dar fotiką su tokiu išlaikymu. Dėjau fotiką ant štatyvo,o telefoną įgrūdau į skalbinių dėžę, kuri turi tokius plyšius.

hehe, taip išsamiai ir išdėstei biggrin.gif šiaip čia daugiau retoriniai klausimai man kyla, įspūdis toks pamačius tavąsias foto 4u.gif


pilnas FB prikrautas mėlynų sniegingų foto, man asmeniškai norisi jas parsisiųst, sutvarkyt wb ir atgal išsiųst draugams biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rittule: 04 vasario 2013 - 17:06
namie jau issisemiau su objektu paieska, be to, labai tamsu, tai iskeliavau 4ND atlikti i lauka smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

taip arba ne? biggrin.gif

Atsakyti