Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Afrė @ 2013 02 03, 22:31)
Sveikos.
Man kažko antipatija fotografavimui...
Bet knygos užduotis spyrė šiknan ir pasijudinau šiandien smile.gif

Tyliai pakilo drugiai


Labai gera mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neiste: 04 vasario 2013 - 13:49
Aš irgi labai noriu padėkoti Ka, iš visos širdies, kad suteikė tokią galimybę, ir priglaudė po savo sparneliu, ne tik teorinėm, bet ir praktinėm užduotim, kartu sudalyvauti fotosesijoje 4u.gif wub.gif aciuks.gif


sveikos.

Žiūriu su ND vis dar panelytės vargstate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ainoa @ 2013 02 04, 13:15)
Sveikos merginos,

atkeliauju, su truputi paveluotu, proginiu auto  4u.gif niekada nemegau savo gimtadieniu, tai ir auto, visus variantus kiek dariau, kazkokie nelinksmi gavosi  rolleyes.gif
kritika kaip visada laukiama  smile.gif bandziau kirpt kvadrata, per peti kairi kirst, bet kazkaip sis man labiau patinka



su gimtadieniu smile.gif

fotkę tai norisi ištarkuoti smile.gif tarkuoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 04 vasario 2013 - 13:51
QUOTE(Ka @ 2013 02 04, 15:48)
biggrin.gif Nejaugi?  biggrin.gif

Tavo braižas, apdirbimas, foto lengvumas, caca lialia ok.gif
Atsakyti
Giniate, užskaitau.

Gal kas turite kokių skaitalų apie rankas fotografijoje ax.gif Jei bus savaitgalio tema, gal jau reik pradėti ruoštis biggrin.gif o tai tas savaitgalis pykšt ir nebėra biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ainoa @ 2013 02 04, 14:15)

per kairį petį nekirsk ir kvadrato nedaryk mirksiukas.gif labai gražiai tas petys. Bet jei norisi pastumti, stumčiau dar vos vos iki peties kairės pusės kirpčiau. Ranka man nilabai, atrodo tokia sunki ir svetima padėta. O šiaip įdomu būtų Say patarkavimas. Toks professional smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 04 vasario 2013 - 13:57
Ačiū mergaitės, dar trūksta vieno vienintelio TAIP ir lauksiu vakaro II dalies ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neiste @ 2013 02 04, 13:47)
Gražus darbelis, tik juodinti dešiniojo krašto nereikėjo blush2.gif

as nejuodinau jo, ten nuo zuolaidos seselis gavosi smile.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 02 04, 13:51)
su gimtadieniu smile.gif

fotkę tai norisi ištarkuoti smile.gif tarkuoti?

aciu smile.gif

nu varyk pomidorai2.gif fear.gif
Atsakyti
QUOTE(neiste @ 2013 02 04, 13:52)
Tavo braižas, apdirbimas, foto lengvumas, caca lialia ok.gif

Na, žinok dėl apdirbimo tai nesikišu. Turbūt tiesiog visa situacija diktuoja tokį. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 02 04, 13:55)
per kairį petį nekirsk ir kvadrato nedaryk  mirksiukas.gif labai gražiai tas petys. Bet jei norisi pastumti, stumčiau dar vos vos iki peties kairės pusės kirpčiau. Ranka man nilabai, atrodo tokia sunki ir svetima padėta. O šiaip įdomu būtų Say patarkavimas. Toks professional  smile.gif

aciu smile.gif ir man norisi ir baisu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ainoa @ 2013 02 04, 14:04)
nu varyk  pomidorai2.gif  fear.gif


nesigąsdink biggrin.gif einu flickre pakomentuosiu.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 02 04, 14:06)
nesigąsdink biggrin.gif einu flickre pakomentuosiu.

thumbup.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(Ainoa @ 2013 02 04, 13:15)
Sveikos merginos,

atkeliauju, su truputi paveluotu, proginiu auto  4u.gif niekada nemegau savo gimtadieniu, tai ir auto, visus variantus kiek dariau, kazkokie nelinksmi gavosi  rolleyes.gif
kritika kaip visada laukiama  smile.gif bandziau kirpt kvadrata, per peti kairi kirst, bet kazkaip sis man labiau patinka


su proga! smile.gif
kvadratas čia netiktų, foto labiau prašosi būti vertikali, mano kuklia nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delicious: 04 vasario 2013 - 14:12