Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Labas rytas,

atbėgu su 3ND 4u.gif Laukiu komentarų sokiai.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Galvoju, gal blogai, jog pasirinkau taisyklingų formų objektus? g.gif aišku, norisi išmokti tiesiai juos nufotkint, bet iš kitos pusės, jei ND tikslas yra kitas, paprastesnis kelias būtų fotkint lengviau fotografuojamą objektą g.gif Bet tuo pačiu užsispyriau išmokt tą knygą tiesiai nufotkint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2013 02 04, 10:43)
O daba pasikalus aš ant šviesos matymo.. biggrin.gif Va db tai stengsiuos ir spec parašau,kad neturėčiau daugiau kur dingt.. assa.gif Daba žinau kaip žmogų fotografuot prieš šviesos šaltinį, kad nereikalingų šešėlių nebūtu po akim, kaip išvis geriausia 3/4 apšviestas, kad būtu, oj kiek visko daba žinau.. bigsmile.gif  O jei dar išeis man išmokt tą ir pritiakyt ir poto nepamiršt, bus cool.. flirt.gif


Prašom visoms parašyti kur buvai, ką matei ir pasidalinti žiniomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilnis @ 2013 02 04, 01:59)
Gražus portretas, gražus modeliukas. Žinai, kas kliūna - spalvos (man jų per daug). Gelsvas megztukas, pilšvas ar balkšvas šalikas,  ir diržas. Vat vienos kurios atsisakius - būtų buvę  thumbup.gif O šiaip šaunuolė, toliau taip  4u.gif Man ne diržas kliūna, bet ko tais šalikas nepatinka. Bandei J/B???


Aha, diržas labai krenta į akis smile.gif J/B nemėgstu, bet pabandysiu smile.gif
Atsakyti
Gal kas iš šiauliečių nori į D. Martinaitytės fotografijų parodos atidarymą trečiadienį 18.00 val. ? biggrin.gif

Suprem, o man apskritai keistokos spalvos...ir akys atrodo paraudusios..gal čia mano darbinis monitorius grybauja... čia actionas koks nors?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikline: 04 vasario 2013 - 11:20
QUOTE(Stikline @ 2013 02 04, 11:18)
Gal kas iš šiauliečių nori į D. Martinaitytės fotografijų parodos atidarymą trečiadienį 18.00 val. ?  biggrin.gif

nueikit nueikit wink.gif as ja pazistu, labai gera mergaite smile.gif pati turiu kvietima, ale man labai toooli.
Atsakyti
Sveikos is po savaitgalio 4u.gif

Ateinu su knygu tema pavadinimu "Be knygos nėra mokslo, be mokslo nėra ir gyvenimo"

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2013 02 04, 11:18)
Gal kas iš šiauliečių nori į D. Martinaitytės fotografijų parodos atidarymą trečiadienį 18.00 val. ?  biggrin.gif

Suprem, o man apskritai keistokos spalvos...ir akys atrodo paraudusios..gal čia mano darbinis monitorius grybauja... čia actionas koks nors?


Noriu, tik nežinau ar galėsiu g.gif

Actionų nebededu, kam juos išaugti, jei galima iškart nebedėti biggrin.gif Pas mane su spalvom viskas gerai, bet monitorius nekalibruotas, tad gali visko būti g.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2013 02 04, 12:24)
nueikit nueikit wink.gif as ja pazistu, labai gera mergaite smile.gif pati turiu kvietima, ale man labai toooli.



Vo bigsmile.gif labai gera mergaitė, ar labai gera fotografė? biggrin.gif

QUOTE(krispuka @ 2013 02 04, 12:25)

Ateinu su knygu tema pavadinimu "Be knygos nėra mokslo, be mokslo nėra ir gyvenimo"




Jei mąstant apie turinį nuotraukos, tai man ta mergaitė visai nesusijusi su knygom atrodo biggrin.gif na tokia "ant pachazūkos" prisidėjo knygų ir pozuoja cool.gif

QUOTE(Suprem @ 2013 02 04, 12:25)
Noriu, tik nežinau ar galėsiu  g.gif



na mano irgi nekalibruoti... o darbinis spėju irgi grybą šiek tiek pjauna biggrin.gif na galėsi, tai junkis.. aš tai eisiu turbūt, jei iki 3dienio tinginys manęs neužgrobs smile.gif
Atsakyti
Kurioje vietoje paroda?
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2013 02 04, 11:18)
Gal kas iš šiauliečių nori į D. Martinaitytės fotografijų parodos atidarymą trečiadienį 18.00 val. ?  biggrin.gif

Mielai. bigsmile.gif Merginas iš pietinio rajono galiu atsivežti. smile.gif

Dėl Snieguolės diržo, na, gal jis kiek per tamsus, bet be jo visai nesižiūrėjo, megztinis kaip balionas buvo išsipūtęs. rolleyes.gif biggrin.gif Bus dar visokių nuotraukų, ir be to diržo. Skatinu merginas pasirodyti ne tik man, bet ir jums. Nes kiekviena vis kitaip matom, pastebėjimų randam. smile.gif
Suprem, laiptuose paroda. 4u.gif

Isora, ne Ką, o Ka. Kaip smauglys iš Mauglio. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 04 vasario 2013 - 12:09
g.gif gal pažiūrim į mano ND šio puslapėlio viršuj ax.gif
Atsakyti
Labukas ax.gif

Mano 5 nd, dieniniam apšv.
auto
user posted image
debesiukas
user posted image
manual
user posted image
Atsakyti