Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Suprem @ 2013 02 04, 00:51)
Čia jau su 50 mm?
Ačiū smile.gif


Dar ne smile.gif Vis dar su tuo pačiu kitiniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 02 03, 21:20)
Keliu ir aš savo šiandieninį pasivaikščiojimą su drauge ir fotoaparatu:

Gal ir kartosiuos, bet pirmojoj tai šakos viską gadina, antrojoje kliūna poza merginos, lyg nepatogu jai būtų.. Paskutinė dabar įkelta lyg ir tvarkinga techniškai, bet va kažkaip nekabina g.gif JB pilkokas, viršaus gal vos vos norėtųsi. Dar ne į temą, kad lūpdažis perlamutrinis nesižiūri smile.gif

QUOTE(Afrė @ 2013 02 03, 21:31)
Tyliai pakilo drugiai

Bet tai kaip fainai. Paskutiniu metu atrodo, kad kaip tik esi kupina idėjų ir užmanymų, tik fotografuok smile.gif Pasižiūri ir iškart šimtas klausimų kyla 'o tai kaip čia?..' smile.gif

QUOTE(Suprem @ 2013 02 03, 22:42)
Rodau ir aš Snieguolę, laukiu pastabų  smile.gif

Šauniai 4u.gif Tikrai sunku prikibti, visgi užkliuvo diržas, nuvagia jis dėmesį smile.gif Ir akių baltymai labai balti, bet tai gal čia tik pas mane taip rodo smile.gif

Galėtų ryt saulė šviesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 02 03, 21:42)
Rodau ir aš Snieguolę, laukiu pastabų  smile.gif


Gražus portretas, gražus modeliukas. Žinai, kas kliūna - spalvos (man jų per daug). Gelsvas megztukas, pilšvas ar balkšvas šalikas, ir diržas. Vat vienos kurios atsisakius - būtų buvę thumbup.gif O šiaip šaunuolė, toliau taip 4u.gif Man ne diržas kliūna, bet ko tais šalikas nepatinka. Bandei J/B???

QUOTE(Miss K @ 2013 02 03, 22:18)
Tema - Knyga. Pavadinimas - Pusiausvyra.

Man patiko tavo bardakėlis. 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(o la la la @ 2013 02 03, 10:14)

4u.gif

QUOTE(Endži @ 2013 02 03, 12:25)
zinok rauksles ant kaktos pas ja labai, bandziau jau ir taip mazinti doh.gif


Bandyti kitu rakursu fotografuoti? Jei akis kelsi į viršų, nori nenori matysis raukšlės. Aš įsivaizduoju, kad tarkim reikėtų kilstelėti tik galvą arba aplamai vengti to žiūrėjimo į viršų. 4u.gif


Atsakyti
sveikos visai nieko nespeju doh.gif savaitgali vyro gimtadienis buvo tai jokiu nd sekmad nepadariau, per gimciuka buvo drauge su leliuku tai pafotkint paprase tai mini fotosesija surengem blush2.gif
jusu teismui 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Edeva @ 2013 02 04, 10:29)
sveikos visai nieko nespeju  doh.gif savaitgali vyro gimtadienis buvo tai jokiu nd sekmad nepadariau, per gimciuka buvo drauge su leliuku tai pafotkint paprase tai mini fotosesija surengem  blush2.gif
jusu teismui  4u.gif


Gaila, kad vaikutis visur į tą pačią pusę žiūri ir vietos trūkumas truputį. Gudrauk, kad pagautum žvilgsnį. Prašyk, kad mamytė atsistotų už tavęs su fotoaparatu arba kokį daiktą laikytų tau virš fotoaparato. Arba va, kad ir švilpuką pasiimk, Yvettes patarimas. Pagausi bent vieną žvilgsniuką. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveraite1302: 04 vasario 2013 - 09:43
Labas rytas, nuo pat ryto.. smile.gif

Pražiopsojau vakar žaidimą po galais.... mad.gif

Bet už tai kiek foto, ir atrodo visas pakomentuoti norisi, ypač po tokio turiningo savaitgalio... O daba pasikalus aš ant šviesos matymo.. biggrin.gif Va db tai stengsiuos ir spec parašau,kad neturėčiau daugiau kur dingt.. assa.gif Daba žinau kaip žmogų fotografuot prieš šviesos šaltinį, kad nereikalingų šešėlių nebūtu po akim, kaip išvis geriausia 3/4 apšviestas, kad būtu, oj kiek visko daba žinau.. bigsmile.gif O jei dar išeis man išmokt tą ir pritiakyt ir poto nepamiršt, bus cool.. flirt.gif

Dar ir KĄ duotus namų darbukus padarysiu ir ten mėginsiu viską pritaikyt... thumbup.gif

Mergytės,mokausi... Tiek stengiuosi, be galo, šie metai privalo būt lūžis bent jau matyme, pažadu sau garsiai, kad pasistengsiu...


Prisigyriau, einu žalios arbatos,o poto komentuosiu.. oj komentuosiu.. user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isora: 04 vasario 2013 - 09:44
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 02 04, 07:41)
Gaila, kad vaikutis visur į tą pačią pusę žiūri ir vietos trūkumas truputį. Gudrauk, kad pagautum žvilgsnį. Prašyk, kad mamytė atsistotų už tavęs su fotoaparatu arba kokį daiktą laikytų tau virš fotoaparato. Arba va, kad ir švilpuką pasiimk, Yvettes patarimas. Pagausi bent vieną žvilgsniuką.  4u.gif

turiu kur i mane ziuri,bet as masciau kad kaip neidomu kai i mane ziuri g.gif idesiu vakare kitas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Edeva @ 2013 02 04, 10:44)
turiu kur i mane ziuri,bet as masciau kad kaip neidomu kai i mane ziuri  g.gif idesiu vakare kitas  blush2.gif


Man atrodo, kad būtent šitose nuotraukose, tai per daug vaikučio žvilgsnis aukštai šonan. Ir kai va toks nuotraukų stilius, ala studijoje, pasirenkamas, tai reikia kažkaip galvoti labiau, kaip suvaldyti pozas ir žvilgsnius. Arba čia tikrai reikėtų bent kraštelio to, į ką vaikutis žiūri, pvz., mamos sijono kampo, net nežinau, ar pan...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveraite1302: 04 vasario 2013 - 10:02
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 02 04, 07:54)
Man atrodo, kad būtent šitose nuotraukose, tai per daug vaikučio žvilgsnis aukštai šonan. Ir kai va toks nuotraukų stilius, ala studijoje, pasirenkamas, tai reikia kažkaip galvoti labiau, kaip suvaldyti pozas ir žvilgsnius. Arba čia tikrai reikėtų bent kampelio to, į ką vaikutis žiūri, pvz., mamos sijono kampo, net nežinau, ar pan...

aciuks.gif supratau dekui 4u.gif
Atsakyti
Edeva, man tai atrodo draugė turėtų būti patenkinta, gana tvarkingai 4u.gif Jei jau kabinėtis tai fonas mane blaško, 2,3 foto šviesinčiau, žvilgsniui norisi šiek tiek erdvės.. 2'joj per daug apačios, viršaus trūksta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rittule: 04 vasario 2013 - 10:02
QUOTE(isora @ 2013 02 04, 09:43)
...ypač po tokio turiningo savaitgalio... O daba pasikalus aš ant šviesos matymo.. biggrin.gif Va db tai stengsiuos ir spec parašau,kad neturėčiau daugiau kur dingt.. assa.gif Daba žinau kaip žmogų fotografuot prieš šviesos šaltinį, kad nereikalingų šešėlių nebūtu po akim, kaip išvis geriausia 3/4 apšviestas, kad būtu, oj kiek visko daba žinau.. bigsmile.gif  O jei dar išeis man išmokt tą ir pritiakyt ir poto nepamiršt, bus cool.. flirt.gif

Dar ir KĄ duotus namų darbukus padarysiu ir ten mėginsiu viską pritaikyt... thumbup.gif 

Mergytės,mokausi... Tiek stengiuosi, be galo, šie metai privalo būt lūžis bent jau matyme, pažadu sau garsiai, kad pasistengsiu...
Prisigyriau, einu žalios arbatos,o poto komentuosiu.. oj komentuosiu.. user posted image

kur čia taip mokeisi?
Atsakyti
QUOTE(isora @ 2013 02 04, 10:43)
Prisigyriau, einu žalios arbatos,o poto komentuosiu.. oj komentuosiu..


Išgeri arbatos ir eini konspektuot biggrin.gif

Aš šiandien akis ganau po William Henry Fox Talbot lankas. Vieno pirmųjų fotografinio proceso išradėjų. Gal yra nemačiusių, ganykit ir jūs akes biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikline: 04 vasario 2013 - 10:46