Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Amade @ 2013 01 30, 16:37)
dar vienas bandymas  g.gif

Kaip suprantu fokusavai virbalą? Antroje foto regis pabėgęs fokusas nuo jo. smile.gif Ir kam tą f/20 darai? Pakaktų f/4.5, f/8 ir f/13 ar 14.
Ir aš dėčiau mezginio spalvos siūlus ar artimus jai. Bet gal čia jau per daug kimbu. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 30 sausio 2013 - 16:51
QUOTE(Ka @ 2013 01 30, 16:50)
Kaip suprantu fokusavai virbalą? Antroje foto regis pabėgęs fokusas nuo jo.  smile.gif Ir kam tą f/20 darai? Pakaktų f/4.5, f/8 ir f/13 ar 14.
Ir aš dėčiau mezginio spalvos siūlus ar artimus jai. Bet gal čia jau per daug kimbu.  g.gif


fokusavau virbalą, o f20 dariau, kad skirtumas aiškesnis būtų, nes daug komentarų skaičiau kitų ND, kad nėra aiškaus skirtumo blush2.gif
dėl siūlų spalvos... visa ruda foto gal per nuobodi būtų g.gif nors man labiau patiktų, bet norėjosi atskirti foną nuo objekto mastau.gif

Na, dar tikiuosi pamatyt kitų komentarų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 01 30, 16:59)
fokusavau virbalą, o f20 dariau, kad skirtumas aiškesnis būtų, nes daug komentarų skaičiau kitų ND, kad nėra aiškaus skirtumo  blush2.gif
dėl siūlų spalvos... visa ruda foto gal per nuobodi būtų  g.gif  nors man labiau patiktų, bet norėjosi atskirti foną nuo objekto mastau.gif

Na, dar tikiuosi pamatyt kitų komentarų  4u.gif

Na, ar mano nuobodi? Iš tų pačių siūlų pledas numegztas. smile.gif Ir skirtumas tikrai matosi tarp f/4.5, f/8 ir f/13. Reikia tik tinkamu atstumu atitraukti objektą nuo fono.
Kabinėjuosi tikrai tik gero norėdama. 4u.gif
Atsakyti
Kada tie ND baigsis doh.gif

Neiciau dar tu siulu pirkti biggrin.gif
Atsakyti
Laba,
Jus man blondinei pasakykit, kaip "Dainos iliustracijos" nuotrauka ikelt ten kur reikia...As atsidarau, matau Yvette nuotrauka, bet kaip ten savo prisegt nesuprantu blush2.gif doh.gif

p.s. Ai ir dar...as visu ND neatsiskaicius bet vistiek dalyvauju...nesibarsit g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 30 sausio 2013 - 17:44
QUOTE(Sea Girl @ 2013 01 30, 17:42)

Kopijuok savo nuotraukos adresą tiesiai iš naršyklės adresų lauko. Jis nesibaigia .jpg ir įkelk jį tarp laužtinių skliaustų. smile.gif
Kam jau kam, bet tau tai tikrai nereikia tų nd daryti. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 30 sausio 2013 - 17:46
QUOTE(Amade @ 2013 01 30, 16:37)
dar vienas bandymas  g.gif

kas ateis pirkt siūlų?  biggrin.gif

Nu visai nieko... bet siulu nepirksiu dar mirksiukas.gif Visu pirma, tai man fokusas kliuna - panasu, kad pirmoj foto fokusuota i virbala, o antroj jau i siulus. Jei nori fokusuoti i virbala (mano galva, i siulus paprasciau ir graziau butu), tai suziurek, kad visur butent i virbala fokusas ir butu. Ir, kaip Ka siule, patrauk siulus toliau nuo mezginio, skirtumas labiau matysis. f20 gali naudoti, jei tau norisi, svarbu, kad su ekspozicija, ryskumu ir fokusu tvarkoj viskas butu. Nors turetu ir mazesnes f uztekti.

Ir dar, cia jau gal ir is kabinejimosi srities, bet - siulai graziau atrodytu be etiketes. Nebent tikrai nori juos parduoti mirksiukas.gif

QUOTE(Suprem @ 2013 01 30, 17:11)
Kada tie ND baigsis doh.gif

Kas cia per klausimas toks keistas? mirksiukas.gif Tikekimes, kad niekad nesibaigs, nes be naujokiu sita tema nebebus pradziamokslis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 30 sausio 2013 - 17:49
Jeiiii, aciu Ka, ikeliau thumbup.gif


Taip pat, dekui Rico, isidejau pamokele i favoritus, butinai pasiziuresiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 30 sausio 2013 - 17:54
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 30, 17:48)
Nu visai nieko... bet siulu nepirksiu dar  mirksiukas.gif Visu pirma, tai man fokusas kliuna - panasu, kad pirmoj foto fokusuota i virbala, o antroj jau i siulus. Jei nori fokusuoti i virbala (mano galva, i siulus paprasciau ir graziau butu), tai suziurek, kad visur butent i virbala fokusas ir butu. Ir, kaip Ka siule, patrauk siulus toliau nuo mezginio, skirtumas labiau matysis. f20 gali naudoti, jei tau norisi, svarbu, kad su ekspozicija, ryskumu ir fokusu tvarkoj viskas butu. Nors turetu ir mazesnes f uztekti.

Ir dar, cia jau gal ir is kabinejimosi srities, bet - siulai graziau atrodytu be etiketes. Nebent tikrai nori juos parduoti mirksiukas.gif
Kas cia per klausimas toks keistas?  mirksiukas.gif Tikekimes, kad niekad nesibaigs, nes be naujokiu sita tema nebebus pradziamokslis  smile.gif


oki, aiškumėlis, eisiu toliau ryt reklaminę akciją daryt biggrin.gif ir tik pabandykit po to nepirkt siūlų triniti.gif

blyn, isitraukiau taip, kad šiandien nieko nepamezgiau, nes ND dariau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 30 sausio 2013 - 18:02
Hello smile.gif

Projektui. Portretas be veido 1/12

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 01 30, 17:11)
Kada tie ND baigsis doh.gif

Perskaičiau ir pagalvojau "neikada" biggrin.gif

QUOTE(Jurzole @ 2013 01 30, 17:48)
Kas cia per klausimas toks keistas?  mirksiukas.gif Tikekimes, kad niekad nesibaigs, nes be naujokiu sita tema nebebus pradziamokslis  smile.gif

Štai ir atsakymas smile.gif

QUOTE(lunameja @ 2013 01 30, 18:16)
Projektui. Portretas be veido 1/12

O ką reiškia 1/12? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lunameja @ 2013 01 30, 20:16)
Hello  smile.gif

Projektui. Portretas be veido 1/12



Daugiau erdvės dešinėje norėtus, bet vis tiek patinka. Gražiai šviesa krenta smile.gif
Atsakyti