Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 21:26)
man kažkokia rankų manija. Nieko daugiau nematau apart tą dešinę ranką. Įtempta, neaišku kur ir kaip ją kišti. Nu rimtai sekantis žaidimas bus su rankom.

Pirmoje foto tos šakelės prieš veidą tikrai npriduoda nieko gero, o tik maišosi. Nors manau tikslingai jas palikai norėdama išgauti kažkokį tavo užsibrėžtą efektą, įsivaizduoju net kokios foto norėjai. Gerai, kad bandai.


Ačiū 4u.gif Su rankom tikrai bėda smile.gif Ir taip ir šiaip prašiau jas dėliot... biggrin.gif Nepatyrimas dar smile.gif Reik žaidimėlio, reikia.
O šakelės taip... Kaaaip sunku jas sužiūrėt, o jei dar vėjas pučia... Sugadinau keletą ganą gražių nuotraukų - nosytę subadė...
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

Jusu teismui, noreciau labai kritikos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 21:38)
susinervinau. Juostelė pasirodo šimtinė buvo. O aš ją kaip keturiašimtinę eksponavu.
doh.gif

tai ko cia nervintis, kiti gi specialiai taip daro smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robobebras: 03 vasario 2013 - 20:54
QUOTE(robobebras @ 2013 02 03, 21:54)
tai ko cia nervintis, kiti gi specialiai taip daro smile.gif

aš specialiai nenorėjau todėl ir nervinuos.
Atsakyti
.ege, JB pilkokas, murzinkas toks. Antra foto domintų, jei kas dar ant sienos kabėtų minimaliai,kad ir knyga kokia. Trečioje foto, nesuprantu,mergaitė užmigo? Bet akių kontakto nesimato? Veidas priekių ir pirmame plane sufokusuota tikrai daug įdomiau žiūrėtųsi mirksiukas.gif

Endži, nu reiks nepykti, bet taisyklės tam ir kuriamos, kad dedam būtent tą dieną nufotografuotą foto mirksiukas.gif Ateičiai 4u.gif

Su širdele foto žinoma, bet vis tiek smagu juk išbandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 20:55)
aš specialiai nenorėjau todėl ir nervinuos.


o kas nutinka tokiu atveju? as atsimenu kazkaip budavo juosteles ale jautrumas. tai cia sitas ir yra?
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 02 03, 21:02)
o kas nutinka tokiu atveju? as atsimenu kazkaip budavo juosteles ale jautrumas. tai cia sitas ir yra?

Taip ISO 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 02 03, 21:02)


Endži, nu reiks nepykti, bet taisyklės tam ir kuriamos, kad dedam būtent tą dieną nufotografuotą foto mirksiukas.gif Ateičiai  4u.gif

Su širdele foto žinoma, bet vis tiek smagu juk išbandyti 4u.gif

pioneer.gif
Atsakyti
Rodau ir aš Snieguolę, laukiu pastabų smile.gif

user posted image

Ačiū Ka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.ege @ 2013 02 03, 20:48)
Jusu teismui, noreciau labai kritikos  blush2.gif


Kaip ir Afrė sakė, jb per pilkas, pirmoji mano akimis žiūrint per tamsi, trečioji neįdomi schmoll.gif , antroji kaip ir nieko būtų, bet išraiška tai nelabai, išsigandusi tokia...
Atsakyti
Turiu du taip 2 ND pinigų skrynelei 30 psl. 4u.gif Jei trečio nebus, generuosiu naujas mintis blush2.gif
2ND
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zapukė: 03 vasario 2013 - 22:08
Suprem, man patinka. Ieskau prie ko prikibti ir nerandu smile.gif

Zapuke, jus nuoroda (citata savo nd be paveiksliuku) imeskit, bus lengviau paziuret nei ieskoti to 30 psl wink.gif

Na as siandien darbavausi - drsuge nestuke fotografavau smile.gif savuose namuose ir sienos padeda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 03 vasario 2013 - 22:04