Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Rittule @ 2013 02 03, 21:12)
čia apie antrąją kalbam, ne jb ji, nežinau gal kažkoks filtras naudotas..

aha, kalbat apie dvi skirtingas foto
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2013 02 03, 20:12)
čia apie antrąją kalbam, ne jb ji, nežinau gal kažkoks filtras naudotas..


tai kad dejau dvi jb, o trecia ale retro g.gif jo ten jb filtras naudotas 4u.gif
Papildyta:
aaaaaaaa..... supratau dabar smile.gif jo ten ta ale rettro irgi su filtru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 20:20)
na kas čia per mada tik į flickr kelti.
Merginos, juk tik pradedat. Mušti negausit, kad foto su klaidomis ar tokios, kurias pažiūrėsim ir pamiršim. Na ir kas. Bet bent jau jei įkelsit, kažkas pakomentuos. Prastesnėm foto čia daugiau šansų sulaukti kritikos nei tokiom pat prastesnėm foto flicrk. Ten jos ir liks nepastebėtos.


Tikra tiesa... Nors kartais šiek tiek gėda kelt, nes jauti, kad ne tai, ne taip, ne tuo kampu... Bet kol pats vienas, be patarimų, padarysi sau patinkančią ir daugmaž "teisingą" nuotrauką, gali praeit žyyyymiai žyyymiai daugiau laiko, nei su jūsų, mielosios, patarimais... bigsmile.gif

Keliu ir aš savo šiandieninį pasivaikščiojimą su drauge ir fotoaparatu:

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 02 03, 21:20)

Keliu ir aš savo šiandieninį pasivaikščiojimą su drauge ir fotoaparatu:


man kažkokia rankų manija. Nieko daugiau nematau apart tą dešinę ranką. Įtempta, neaišku kur ir kaip ją kišti. Nu rimtai sekantis žaidimas bus su rankom.

Pirmoje foto tos šakelės prieš veidą tikrai npriduoda nieko gero, o tik maišosi. Nors manau tikslingai jas palikai norėdama išgauti kažkokį tavo užsibrėžtą efektą, įsivaizduoju net kokios foto norėjai. Gerai, kad bandai.

Atsakyti
as siandien nespejau Knygos zaidimui naujos padaryt, bet gal nesupyksit kad keliu pries naujus daryta i ta tema blush2.gif user posted image
Atsakyti
Sveikos.
Man kažko antipatija fotografavimui...
Bet knygos užduotis spyrė šiknan ir pasijudinau šiandien smile.gif

Tyliai pakilo drugiai
user posted image

Spaikis saugoja
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 02 03, 20:31)
Sveikos.

Tyliai pakilo drugiai


man si patiko bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Endži: 03 vasario 2013 - 20:32
QUOTE(Afrė @ 2013 02 03, 21:31)
Sveikos.
Man kažko antipatija fotografavimui...
Bet knygos užduotis spyrė šiknan ir pasijudinau šiandien smile.gif

Tyliai pakilo drugiai


antra nublanksta prieš šią.
Vyk savo antipatiją lauk. Turi juk užduotį.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 20:32)
antra nublanksta prieš šią.
Vyk savo antipatiją lauk. Turi juk užduotį.

antra tik šiaip užkliuvo už akių vaiko kambaryje... knygos išrikiuotos ir dar pliušinis šuniukas padėtas smile.gif
Turiu, bet laukiu įkvėpimo, saulės... ir reik su drauge suderinti,kada man čia papozuot galės smile.gif Manau,kad labiausiai reikia tik saulės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 20:10)
mano sūnus panašaus amžiaus visai nenorėjo fotografuoti. Tai aš fotosesijų metu kurdavau nebūtas istorijas. Tada įsiklausydavo ir bent ramiai pabūdavo. Jei norėdavau krykštavimo, džiugesio nuotraukose, užsidėdavau klouno nosį. Dėmesiui patraukti švilpukus naudojau.
Gal kiek padės

nu idėjos vertos dėmesio thumbup.gif

QUOTE(Endži @ 2013 02 03, 20:30)
as siandien nespejau Knygos zaidimui naujos padaryt, bet gal nesupyksit kad keliu pries naujus daryta i ta tema  blush2.gif

bigsmile.gif man patinka, bet man dabar viskas arba patinka, arba nepatinka biggrin.gif

QUOTE(Afrė @ 2013 02 03, 20:31)
Sveikos.
Man kažko antipatija fotografavimui...
Bet knygos užduotis spyrė šiknan ir pasijudinau šiandien smile.gif


fainiai bigsmile.gif

o kaip jūs tuos drugius padarot?

Atsakyti
susinervinau. Juostelė pasirodo šimtinė buvo. O aš ją kaip keturiašimtinę eksponavu.
doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 02 03, 20:38)
o kaip jūs tuos drugius padarot?

Nusifotkini kaip vieną ir darai su PS transparency ir tada dedu ant foto, sukioju, klonuoju ir tiek žinių smile.gif

Yvette, nesinervink 4u.gif Būna taip wink.gif aš turėjau 400 ir fotkinau kaip 100. ir vėl nieko gero neturiu biggrin.gif bet nieko, išmoksiu gal su juosta kalbėtis smile.gif
Atsakyti