Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Rittule @ 2013 02 03, 19:46)
mangute, antroji tikrai geriau, bet apdirbimas nea..


o kuom jis blogas?
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 02 03, 20:49)
o kuom jis blogas?

o kuom jis geras?
Pasakyk pati, kas tau šioje foto patinka, kas nepatinka. Daug paprasčiau kai kiti pasako, bet pabandyk tiesiog pati.
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2013 02 03, 19:45)
Visai smagiai, bet ir tokie globėjiški jausmai kyla, o čia padykusioms mergaitėms pasirodo.. smile.gif Aš gal įsivaizduočiau ranką šonu ir lyg atidengi slaptą knygutę  4u.gif

irgi gera mintis bigsmile.gif gaila, kad nesugalvojau anksciau biggrin.gif

mano cia tik antras bandymas fotografuoti po ND darymo.. pirmas buvo liniju zaidimui.. tai ir tai dziaugiuosi, kad kazkokiu minciu kyla.. jei ne Yvettes skelbiamos uzduotys, tai klausimas, ar is viso ka buciau nufotografavus.. unsure.gif aciu Yvettei 4u.gif
o kitiems paskelbtiems konkursams neturiu minciu.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 02 03, 20:49)
o kuom jis blogas?

jei spalva dar skonio reikalas, tai tas baltas rūkas tikrai nesižiūri, išryškėja kažkoks tamsus kvadratas pasekoj, na čia mano nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 19:52)
o kuom jis geras?
Pasakyk pati, kas tau šioje foto patinka, kas nepatinka. Daug paprasčiau kai kiti pasako, bet pabandyk tiesiog pati.


apdirbimas? ta prasme vertimas i jb?
Papildyta:
QUOTE(Rittule @ 2013 02 03, 19:53)
jei spalva dar skonio reikalas, tai tas baltas rūkas tikrai nesižiūri, išryškėja kažkoks tamsus kvadratas pasekoj, na čia mano nuomonė smile.gif


ne nepastebejau to balto ruko g.gif man gal tik ryskumo zona ne tokia, ne ten. gal net siauresnes noretus.
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 02 03, 20:52)
irgi gera mintis  bigsmile.gif  gaila, kad nesugalvojau anksciau biggrin.gif

mano cia tik antras bandymas fotografuoti po ND darymo.. pirmas buvo liniju zaidimui.. tai ir tai dziaugiuosi, kad kazkokiu minciu kyla.. jei ne Yvettes skelbiamos uzduotys, tai klausimas, ar is viso ka buciau nufotografavus..  unsure.gif aciu Yvettei  4u.gif
o kitiems paskelbtiems konkursams neturiu minciu..  verysad.gif

o tu turi mokytoją, t.y. esi pas kažkurią iš šios temos pažengusią?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 03 vasario 2013 - 20:02
QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 19:58)
o tu turi mokytoją, t.y. esi pas kažkurią iš šios temos pažengusią?

neturiu unsure.gif

p.s. is tikro, as noriu tik pas viena mokytoja - Yvette.. unsure.gif bet kad pas ja daug mokiniu, tai net nesisiuliau.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tommika: 03 vasario 2013 - 20:09
QUOTE(Mangute @ 2013 02 03, 19:15)
man sniegas isdeges labai net.. o nuotrauka tai kaip ir neipatinga. grazus vaikutis wink.gif

Tai vat noriu, kad foto butu ypatingos, bet nemoku. Yvettes mintis del pagalbos gera, bet be savaitgalio neigyvendinama, nebent su svetimu vaiku: )


Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 02 03, 21:08)
Tai vat noriu, kad foto butu ypatingos, bet nemoku. Yvettes mintis del pagalbos gera, bet be savaitgalio neigyvendinama, nebent su svetimu vaiku: )

mano sūnus panašaus amžiaus visai nenorėjo fotografuoti. Tai aš fotosesijų metu kurdavau nebūtas istorijas. Tada įsiklausydavo ir bent ramiai pabūdavo. Jei norėdavau krykštavimo, džiugesio nuotraukose, užsidėdavau klouno nosį. Dėmesiui patraukti švilpukus naudojau.
Gal kiek padės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 03 vasario 2013 - 20:11
Labas vakaras,
nežinau kurioje temoje būtų galima pasiklausti blush2.gif
Kodėl fotografuojant be blico vaizdas plaukia g.gif Eos 550D.
Šiek tiek sunerimau,nes ankščiau lyg ir neplaukdavo šitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 19:39)
lauk kito sekmadienio bus vėl žaidimas

Man patinka žaidimų idėjos - pamatai, kokių tik dalykų galima įamžinti, kur atrodo, net į galvą nešautų imt fotoaparatą į rankas ir fotografuot (čia ypač apie linijų žaidimą)...
Atsiskaitysiu ND, tada jau galėsiu ir aš užsiimt siūlomais žaidimais smile.gif

QUOTE(Mangute @ 2013 02 03, 19:42)
nepasiduok! as irgi ilgai vargau smile.gif

Jooo, nepasiduoti... Kartais rodos - rimtai, viską mesiu, nemoku, nesugebu, nepadarysiu... Bet susiimi ir bandai. Vėl ir vėl... O po 3 "taip" kiek laimės biggrin.gif Ypač didžiavimosi savimi - aš sugebu, man pavyko! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitusia: 03 vasario 2013 - 20:15
QUOTE(Mangute @ 2013 02 03, 20:56)
apdirbimas? ta prasme vertimas i jb?
Papildyta:
ne nepastebejau to balto ruko  g.gif man gal tik ryskumo zona ne tokia, ne ten. gal net siauresnes noretus.

čia apie antrąją kalbam, ne jb ji, nežinau gal kažkoks filtras naudotas..
Atsakyti