Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 19:46)


Idėja pradinė gal buvo nebloga, bet paskubėjai. Labai suspausta. et knygos visos nesutalpinai. Vos daugiau ir viršaus ir apačios, visai kitaip žiūrėtųsi.



"skubos darbą velniai gaudo" biggrin.gif
originale knyga telpa, bet tiesinau, tai, aišku, šiek tiek susispaudė kadras. Bet faktas, kad per mažai palikau erdvės apačioj. Ačiū labai už pastabas smile.gif
Atsakyti
Kaip norėčiau sudalyvauti ir aš kokiam žaidime bigsmile.gif , mhhhh, bet vargstu su paskutiniu nd, nu man mėlynuoja ir mėlynuoja, tuoj pasiduosiu doh.gif


Gražios Tommikos ir Mangutės žaidimo foto wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giniatte: 03 vasario 2013 - 19:27
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 03, 19:03)
Man tai norisi nukirpti apacia ir palikti kvadrata... nors ir priestarauja kompozicijos taisyklems  g.gif

bandziau taip padaryt, bet tada visai nesiziuri.. g.gif

QUOTE(Teka @ 2013 02 03, 19:03)
man patinka, mintis, dėl kompozicijos ir kt negaliu komentuot

dekui rolleyes.gif

QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 19:20)
Tommika, man tai tokios priešingybės tavo nuotraukoje. Tas matyt ir nepatinka. Rankos, rodos tokios švelnios, rūpestingos. Ir knyga apie padykusias mergaites. Tokiai knygutei tiktų koks padaužiškas panelės šypseniukas ar kažkas linksmo, o šiom rankom tiktų kūdikio ranka rūpintis..
Atmetus visus šiuos priekabiavimus, jb vertimas nekoks. Vėlgi, siūlosi nauja užduotis arba gal reiktų kokią pamokėlę suruošti kaip versti į jb. Gal kas netingėtų video padaryti kaip verčia kokią foto. Panašiai kaip Ka darė video kaip įkelti foto į flickr.

dekui uz komentara rolleyes.gif

o del jb vertimo, tai tikrai galetu buti ar kokia uzduotis, ar kas pasakytu, kaip geriau paverst.. nes tikrai sudetingas reikalas unsure.gif

QUOTE(Giniatte @ 2013 02 03, 19:26)
Gražios Tommikos ir Mangutės žaidimo foto  wub.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 19:20)
Mangute,  idėja taip, matyta. Bet šiaip, daug kas juk buvo nufotografuota ir taip pat nesigauna. Nemanau kad kas blogo yra tokiuose bandymuose. Šiaip faina ta širdutė iš knygos lapų. Kas trukdo, kad apačios daug,o knyga visa netilpo.


man siaip ir graziau atrodo, kai ji ne visa telpa g.gif va turiu ir kur visa telpa smile.gif

user posted image

ir dar vienas eksperimentas smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Giniatte @ 2013 02 03, 20:26)
Kaip norėčiau sudalyvauti ir aš kokiam žaidime  bigsmile.gif , mhhhh, bet vargstu su paskutiniu nd

lauk kito sekmadienio bus vėl žaidimas
Atsakyti
QUOTE(Giniatte @ 2013 02 03, 19:26)
Kaip norėčiau sudalyvauti ir aš kokiam žaidime  bigsmile.gif , mhhhh, bet vargstu su paskutiniu nd, nu man mėlynuoja ir mėlynuoja, tuoj pasiduosiu  doh.gif
Gražios Tommikos ir Mangutės žaidimo foto  wub.gif


4u.gif

nepasiduok! as irgi ilgai vargau smile.gif as gi tik pries menesi ND atsiskaiciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 02 03, 20:38)

ir dar vienas eksperimentas smile.gif


nesimatytų faktūros būtų geras eksperimentas. Apie tokią foto galvojau, kai sakiau, kad visa galėjo matytis. Kad pirmoje foto ku rkėlei nesutilpo knyga ok, bet nereikalingos erdvės apačioje dešnėje palikai. Tas nesižiūri
Papildyta:
QUOTE(Giniatte @ 2013 02 03, 20:26)
Kaip norėčiau sudalyvauti ir aš kokiam žaidime  bigsmile.gif , mhhhh, bet vargstu su paskutiniu nd, nu man mėlynuoja ir mėlynuoja, tuoj pasiduosiu  doh.gif
Gražios Tommikos ir Mangutės žaidimo foto  wub.gif

pabandyk dabar prie dirbtinio apšvietimo padaryti ir įkelk
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2013 02 03, 18:10)
Atrodo, įdomią knygą skaitai, kas autorius, pavadinimas?  smile.gif

nelabai daug ten skaitymo.. smile.gif ši

QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 19:46)
Rittule, tavo nuotraukoje man apačios stinga, rankų. Matosi tik pirštų galiukai.  o šiaip tas žvilgsnis iš viršaus visai nieko. Tarsi kas praeidamas žvilgteltų ką skaitai.

Ačiū 4u.gif aha, tikrai, kad stinga labai ir gal per siaura ryškumo zona, virš knygos skaitytojos pėdos išlindusios, tik ar pastebi tie, kas nežino smile.gif

QUOTE(Tommika @ 2013 02 03, 19:52)
Rodau ir as KNYGOS temai foto..

Visai smagiai, bet ir tokie globėjiški jausmai kyla, o čia padykusioms mergaitėms pasirodo.. smile.gif Aš gal įsivaizduočiau ranką šonu ir lyg atidengi slaptą knygutę 4u.gif

QUOTE(Mangute @ 2013 02 03, 19:59)
Mano "Knyga" artejant Valentino dienai smile.gif Ideja bus matyta, bet labai norejau pabandyti wink.gif

aš ir bandžiau kažkada, sulenkus po vieną lapą gražiau žiūrėjosi, lengviau 4u.gif Apačios per daug.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 19:43)
nesimatytų faktūros būtų geras eksperimentas. Apie tokią foto galvojau, kai sakiau, kad visa galėjo matytis. Kad pirmoje foto ku rkėlei nesutilpo knyga ok, bet nereikalingos erdvės apačioje dešnėje palikai. Tas nesižiūri
Papildyta:

pabandyk dabar prie dirbtinio apšvietimo padaryti ir įkelk


Fakturos? tai ant ko padeta knyga?
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2013 02 03, 20:45)

Ačiū  4u.gif aha, tikrai, kad stinga labai ir gal per siaura ryškumo zona, virš knygos skaitytojos pėdos išlindusios, tik ar pastebi tie, kas nežino smile.gif


pėdos matosi
Atsakyti

mangute, antroji tikrai geriau, bet apdirbimas nea..
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 02 03, 20:46)
tai ant ko padeta knyga?

baltas lapas tiek pagrindui tiek fonui būtų puiku tokiai foto.
O jei nori spalvotos, imčiau kokį žydrą ar mėlyną lapą
Atsakyti