Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

aš žinau, kad mano foto visiškai paprastos, šeimyninės kaip sakant, bet labai norėtųs išgirst, ko trūksta, ar ką daryt kitaip, kad jos būtų šiek tiek geresnės nei tinkančios tik šeimos albumui? blush2.gif

user posted image

čia daugiau...
http://www.flickr.co...s/39821183@N04/

jei bus noro peržvelgt, būsiu dėkinga už komentarus. man jie dabar labai reikalingi. VISOKIE
Atsakyti
ir aš atnešu nuotraukytę sekmadieninei temai "Knyga".
"ant greitųjų" šiek tiek daryta, bet laba norėjau, ką nors šia tema nufotkint 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Mano eifeliukas turi du taip, bus trečias?
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2013 02 03, 19:38)
Mano eifeliukas turi du taip, bus trečias?
turi tris

Papildyta:
QUOTE(Teka @ 2013 02 03, 18:57)
aš žinau, kad mano foto visiškai paprastos, šeimyninės kaip sakant, bet labai norėtųs išgirst, ko trūksta, ar ką daryt kitaip, kad jos būtų šiek tiek geresnės nei tinkančios tik šeimos albumui? blush2.gif


šioje labiausiai rankų trūksta. Tie laiptai ar kas ten, kreivi. Jie irgi nepuošia nuotraukos. Lig ir bandai portretą, lig ir nori veiksmo įnešti į nuotrauką.
Na taip, tokius pyplius sunku fotografuoti. Tarkim ryt paprašyk ko nors pagalbos fotografuojant. Pastatai kur nors vaikutį, pagalbninkas iš viršaus po truputį barsto sniegą, vaikas žiūrėtų į iršų tikrai gautum gražių šypsenėlių Nuotrauka būtų gyvesnė, žaismingesnė.


Papildyta:
QUOTE(mamagute @ 2013 02 03, 19:02)
ir aš atnešu nuotraukytę sekmadieninei temai "Knyga".
"ant greitųjų" šiek tiek daryta, bet laba norėjau, ką nors šia tema nufotkint 4u.gif


Idėja pradinė gal buvo nebloga, bet paskubėjai. Labai suspausta. et knygos visos nesutalpinai. Vos daugiau ir viršaus ir apačios, visai kitaip žiūrėtųsi.
Papildyta:
Rittule, tavo nuotraukoje man apačios stinga, rankų. Matosi tik pirštų galiukai. o šiaip tas žvilgsnis iš viršaus visai nieko. Tarsi kas praeidamas žvilgteltų ką skaitai.

Ir R.I.R. nuotraukose problema su rankom buvo. Nauja kito sekmadienio tema lig ir pati peršasi.

Mano knygos bandymas juostoje, šįvakar ryškinsiu. Gal ryt pasirodysiu, žinoma jei bus rodoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 03 vasario 2013 - 18:47
Ačiū už užskaitymus, reikės sugalvoti, ką 4 ND gražaus padaryt 4u.gif
Atsakyti
Rodau ir as KNYGOS temai foto..

norejau kazka juodam fone seniai nufotografuot.. paziuret, kas gaunasi.. pabandziau siandien.. unsure.gif

user posted image

galetu but rankos suglaustos, taip? unsure.gif
Atsakyti
sveiki,

Mano "Knyga" artejant Valentino dienai smile.gif Ideja bus matyta, bet labai norejau pabandyti wink.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 02 03, 18:52)
Rodau ir as KNYGOS temai foto..

Man tai norisi nukirpti apacia ir palikti kvadrata... nors ir priestarauja kompozicijos taisyklems g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 18:46)
šioje labiausiai rankų trūksta. Tie laiptai ar kas ten, kreivi. Jie irgi nepuošia nuotraukos. Lig ir bandai portretą, lig ir nori veiksmo įnešti į nuotrauką.
Na taip, tokius pyplius sunku fotografuoti. Tarkim ryt paprašyk ko nors pagalbos fotografuojant. Pastatai kur nors vaikutį, pagalbninkas iš viršaus po truputį barsto sniegą, vaikas žiūrėtų į iršų tikrai gautum gražių šypsenėlių Nuotrauka būtų gyvesnė, žaismingesnė.

ačiū labai 4u.gif , kai kas pasako, pamatai tas klaidas, kurių pats nepastebi

QUOTE(Tommika @ 2013 02 03, 18:52)
Rodau ir as KNYGOS temai foto..

norejau kazka juodam fone seniai nufotografuot.. paziuret, kas gaunasi.. pabandziau siandien..  unsure.gif

man patinka, mintis, dėl kompozicijos ir kt negaliu komentuot

ir mangutes labai patiko mintis knygos foto
Atsakyti
padariau ir as kelias nuotraukytes knygos temai, nu bet man jos tokios visos paprastos nu tokios paziurejai ir pamirsai ar isidejai i albuma tarkim, net apdirbti kad ispudingiau atrodytu neina doh.gif isrinksiu kelias graziausias man ir i flickr ikelsiu cia kazkaip negaliu doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif
mano j/b kazkoks purvinas kaip nezinau kas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .ege: 03 vasario 2013 - 19:08
QUOTE(Teka @ 2013 02 03, 17:57)


man sniegas isdeges labai net.. o nuotrauka tai kaip ir neipatinga. grazus vaikutis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(.ege @ 2013 02 03, 20:04)
padariau ir as kelias nuotraukytes knygos temai, nu bet man jos tokios visos paprastos nu tokios paziurejai ir pamirsai ar isidejai i albuma tarkim, net apdirbti kad ispudingiau atrodytu neina doh.gif  isrinksiu kelias graziausias man ir i flickr ikelsiu cia kazkaip negaliu  doh.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif
mano j/b kazkoks purvinas kaip nezinau kas  doh.gif

na kas čia per mada tik į flickr kelti.
Merginos, juk tik pradedat. Mušti negausit, kad foto su klaidomis ar tokios, kurias pažiūrėsim ir pamiršim. Na ir kas. Bet bent jau jei įkelsit, kažkas pakomentuos. Prastesnėm foto čia daugiau šansų sulaukti kritikos nei tokiom pat prastesnėm foto flicrk. Ten jos ir liks nepastebėtos.

Tad pirmyn, kelk čia bent vieną.

Tommika, man tai tokios priešingybės tavo nuotraukoje. Tas matyt ir nepatinka. Rankos, rodos tokios švelnios, rūpestingos. Ir knyga apie padykusias mergaites. Tokiai knygutei tiktų koks padaužiškas panelės šypseniukas ar kažkas linksmo, o šiom rankom tiktų kūdikio ranka rūpintis..
Atmetus visus šiuos priekabiavimus, jb vertimas nekoks. Vėlgi, siūlosi nauja užduotis arba gal reiktų kokią pamokėlę suruošti kaip versti į jb. Gal kas netingėtų video padaryti kaip verčia kokią foto. Panašiai kaip Ka darė video kaip įkelti foto į flickr.



Mangute, idėja taip, matyta. Bet šiaip, daug kas juk buvo nufotografuota ir taip pat nesigauna. Nemanau kad kas blogo yra tokiuose bandymuose. Šiaip faina ta širdutė iš knygos lapų. Kas trukdo, kad apačios daug,o knyga visa netilpo.
Atsakyti