Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

begsiu ir as knyga fotografuoti pora minteliu tokiu turiu lyg ir, bet kai reikia saules ner doh.gif vakar spigino nebuvo kur dingti snd atsiprasant kaip s..

vakar is naujo instrukcija issitraukiau sakau dar karta paskaitysiu kazkaip su islaikymu nelabai eina graziai suzaisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 03, 10:01)

Tavo žiemos portretas toks nepatogus. Susikūprinusi, nepatogiai sėdinti, žvilgsnis sakantis tu tik greičiau, ar jau baigėm... Apranga, na ok nepakeisi jos, bet ji situacijos nepagerina.


Ačiū, Yvette, tikrai tu teisi - ir sėdėt buvo nepatogu, ir laiko turėjom labai nedaug. Dirbsiu toliau smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Mangute, pirma gal labiausiai patinka, bet man ziauriai virsaus truksta: paukstukas medzio virsune nepatogiai isprausti, jiems norisi daugiau erdves. Sviesa danguje ir upes atspindziuose cia grazi. Kitos nelabai kabina...Nes akcentuojami plaukiantys ledai, o jie neidomiai pateikti... Gal rakurso, gal sviesos, gal formu idomesnesniu noretusi, kad paieskotum...

zapukei uzskaitau 2 ND. Grazus ND. Pasizieminimo portretukas dailus aplinka, modeliuku, spalvomis. Ranku padetis ir zvilgsnis gal portretui statikos, dirbtinumo suteikia.. Atsipalaidavimo labiau norisi.

Vilnis, man patinka smile.gif Minimalizmas, erdve, arkliai ir paveikslas susisaukia... Gal kiek gelsvokas vaiko veidas...

SMB, sveikinimai su paroda! Saunuole smile.gif 4u.gif

R.i.R., man dainos iliustracijos desinioji is koliazu labiau limpa, kitos man salia negroja... Tik joje desineje puseje ranka sviesi ar kas kiek blasko demesi... 1 koliazo var. kairioji sviesa patinka, rubas tinkamesnis atrodo nei 2 var. rankos ir veido israiska nelabai itikinami, 2 koliazo var. kairiojoje, mano galva, kiek nepavyko zaidimas sviesa... Tarsi prarasta sviesos pusiausvyra...labai sviesus rubas, jame daug sviesos ir veidas visai seseliuose... Siaip saunuole, lengava is salies liezuviu malti tongue.gif


gotte, patinka tavo autoportretai smile.gif Sis irgi, kad kitoks...nors drugeliu man daugoka... Svelniausiai ziurisi tas ant skruosto.. Labai grazus JB/sepia.
Atsakyti
Labas rytas
Ačiū už atsakymus 4u.gif
Bandysiu perdaryt ND ant balto popieriaus, foną paliksiu tą patį. Žiūrėsiu, kas gausis. Jei ką, fonas bus vėrinio karoliukai ax.gif
Jei ir tai man nepatiks, bandysiu ieškot tinkamo krūmo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2013 02 02, 19:11)
sveikos merginos, buvau apleidus fotografavima, ziemiskas stilis, praeita savaite pagaliau vel griebiau fotoaparata, priprasiau mergina pasalt ir leist man pafotografuoti blush2.gif rodausi, kad neateiti su tusciomis smile.gif
http://farm9.staticf...ca6a40348_z.jpg


Visai nieko būtų, bet niekaip nesuprantu, kas ant kaktos merginai - raukšlės kažkokios keistos... Ji labai suraukus kaktą buvo?
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 02 01, 15:41)
pirma foto melynuoja-pilkuoja lyginant su kitom dviem  ax.gif


bandei pakomentuoti wb balansa ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2013 02 03, 11:23)
bandei pakomentuoti wb balansa ar kaip? g.gif

bandziau pasakyti, kad pirma foto skiriasi nuo kitu.. smile.gif
Atsakyti
3 ND ant balto pagrindo, margu fonu:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2013 02 03, 01:32)


dar pamenu Endži nuotraukas, jb neblogų yra, bet va spalvotose labai jau akį rėžia modelio makiažas, visai ne dieninis  ax.gif


del makiazo sutinku pilna, man peryskus buvo, ji atvaziavo su tokiu, akiu seseliai nelabai man graziai uzdeti buvo, bet ka tokiu atveju daryt g.gif

QUOTE(Mamyte_Saule @ 2013 02 03, 10:51)
Visai nieko būtų, bet niekaip nesuprantu, kas ant kaktos merginai - raukšlės kažkokios keistos... Ji labai suraukus kaktą buvo?

zinok rauksles ant kaktos pas ja labai, bandziau jau ir taip mazinti doh.gif
Atsakyti
Sveikos

bandau kelt WB namų darbą dienos šviesoj, kad sužinočiau klaidas ir, kokią baltą jūs matot, nes man fotike rodo ideliai, kompe jau nebe taip...

auto
user posted image

rankinis
user posted image

debesėlis
user posted image
Atsakyti
nepatiko daugeliaiu mano leliuko spalvos foto, labai noreciau ismokti spalvas sudelioti, as is isnterneto platybiu bandziau spalvas sudeti, tai ten ir buvo tokios violetines ir melynos spalvos
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 02 03, 12:30)
bandziau pasakyti, kad pirma foto skiriasi nuo kitu.. smile.gif

gali skirtis, esmė, kad rankinis būtų geras wink.gif

QUOTE(Gitusia @ 2013 02 03, 13:0 4)
3 ND ant balto pagrindo, margu fonu:

susilaikau, norėtųsi labiau matyti kaip keičiasi fonas, 1 ir 2 panašu, parametrus kitąsyk pridėk wink.gif

QUOTE(Teka @ 2013 02 03, 14:06)
Sveikos

bandau kelt WB namų darbą dienos šviesoj, kad sužinočiau klaidas ir, kokią baltą jūs matot, nes man fotike rodo ideliai, kompe jau nebe taip...

patikrinau, mėlynuoja, na ir objektas nelabai
Atsakyti