Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Aciu Yvette wink.gif
Atsakyti
Ačiū, Yvette wink.gif
Atsakyti
O kam man padėkot? Nei kas gerai apie ND, nei kas blogai, ignoras kažkoks, kaip dabar man mokytis? cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2013 02 02, 22:40)
O kam man padėkot? Nei kas gerai apie ND, nei kas blogai, ignoras kažkoks, kaip dabar man mokytis? cry.gif  cry.gif  cry.gif

mirksiukas.gif Kuriam puslapy tavo ND?
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2013 02 02, 23:40)
O kam man padėkot? Nei kas gerai apie ND, nei kas blogai, ignoras kažkoks, kaip dabar man mokytis? cry.gif  cry.gif  cry.gif

dabar fonas margas, objektas vakar fainiau atrodė, na bet lai lieka tas pats. kas šįkart pasikeitė kad lig stalas atkeliavo i balto lapo vietą. O jei tai, ką vakar naudojai kaip baltą foną, patiestum ant stalo ir tą patį margą foną parinktum ir objektą. Sužiūrėtum išlaikymą ir nufotografuotum.
Nes šiaip suvoki ND esmę, maži trūkumai, bet verta pasistengti nes pačiai naudos bus. Gal pabandyk.
Na žinau kad žiauriai nuobodūs tie ND
Atsakyti
Gitusia, nelabai graziai ziurisi tavo ND. Tas pirminis variantas, kur klausei, ar geras objektas, man labiau patiko. Nebuvo margo fono, tiesa, bet tolimoji karoliu dalis puikiausiai atliko to fono funkcija, ir buvo minimali tvarkinga kompozicija, nors ir suspausta. Dabar gi betvarke. Gal ant balto pagrindo tuos karolius padejus, geriau butu, ir kita marga objekta toliau nuo ju.
Atsakyti
Mano 2 ND 30 psl. 4u.gif
Neduoda ramybės fono spalva - wb kaip ir teisingas, tai tas pilkumas kaip suprantu dėl nepereksponuoto fono, balta kaip 18 proc pilka pasidaro?
Atsakyti
QUOTE(zapukė @ 2013 02 02, 17:55)

Aš užskaitau 4u.gif

QUOTE(R.i.R. @ 2013 02 02, 18:37)

Man ir patinka Evanescence, bet koliaže norėtųsi matyti tavo portretą ir kokią kitą nuotrauką (dabar "per daug tavęs") 4u.gif.
Tarkim - "Hello" dainai, kojas ar rankas vandenyje, ar dalelę kokios mistinės gamtos.


QUOTE(Giniatte @ 2013 02 02, 20:26)
4u.gif , reikės eiti zefyrų pirkti

Mėlynuoja, 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mangute @ 2013 02 02, 21:15)
mano pazyliojimai vakar smile.gif


Įdomiai man tavo nuotraukas rodo lotuliukas.gif
Pirmojoje - didesnėje, dangus išdegęs, per daug apačios(ledų sangrūdos) - nelabai ką ji sako, medis netilpęs į kadrą. Kas gražu - atspindžiai vandenyje su nuostabiai saulės marginamais debesimis. Kitą kartą kai fotografuosi gamtą pabandyk matyti kitaip - nekasdieniškai (paprastai žiūrovų dėmesį atkreipia nematyti ir nepastebimi dalykai). 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(LEEja @ 2013 02 02, 14:01)


Oj, tuoj akmenukas ant galvos nukris biggrin.gif (pirmoje nuotraukoje). Trūksta apačios. Jei karpai, tai nors karpyk, kad kiti neturėtų prie ko prisikabinti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gitusia @ 2013 02 02, 22:40)
O kam man padėkot? Nei kas gerai apie ND, nei kas blogai, ignoras kažkoks, kaip dabar man mokytis? cry.gif  cry.gif  cry.gif


4u.gif o jei pakabintum šį vėrinį lauke kur nors ant kokio krūmo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilnis: 03 vasario 2013 - 01:10
QUOTE(R.i.R. @ 2013 02 02, 19:37)
Dainos iliustracija.

Pritariu Vilnis nuomonei, kad per daug tavęs.. Ir nelabai man dera jos, pirmojoje koliažo nuotraukoje tokia liekna mergaičiukė, o antrojoje diiidelė moteris. Gal toks įspūdis dėl kairės pusės, ar ten skraistė išplaukusi, ar kas, bet labai apsunkina g.gif 4u.gif

QUOTE(Vilnis @ 2013 02 02, 22:06)
Jei galima kasdienybės žaidimui kiek nori nuotraukų dėt, tai tada dar vieną rodausi. Pasiūlymai, komentarai?

šiaip kompoziciškai patinka, į akis krenta odos gelsvumas..

dar pamenu Endži nuotraukas, jb neblogų yra, bet va spalvotose labai jau akį rėžia modelio makiažas, visai ne dieninis ax.gif

bandysim ryt su knyga pažaisti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rittule: 03 vasario 2013 - 01:33
QUOTE(Rittule @ 2013 02 03, 01:32)
šiaip kompoziciškai patinka, į akis krenta odos gelsvumas..


blush-anim-cl.gif Ačiū! Tikrai jei ne tu ir Yvette, tai net nebūtų man kritę į akis. 4u.gif Bandysiu J/B.
Atsakyti
QUOTE(zapukė @ 2013 02 02, 18:55)
2 ND

f16
user posted image

f5.6
user posted image

f2
user posted image


kas užskaitys arba ne Zapukes ND?
Papildyta:
Tavo žiemos portretas toks nepatogus. Susikūprinusi, nepatogiai sėdinti, žvilgsnis sakantis tu tik greičiau, ar jau baigėm... Apranga, na ok nepakeisi jos, bet ji situacijos nepagerina.

Man įdomu kaip tu atliktum paprastą paprastutį portretą, nuo tokių lengviausia pradėti žmogaus fotografijoje.
tarkim tokį Nesakyk ai čia gi geras fotografas aš taip nemoku.... Foto įkėliu kaip pvz. kaip, kiek, ko imti. Vat mesk sau iššūkį.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 03 vasario 2013 - 08:54
Aciu chihuita, vilnis, ritulia, gotte uz nuomones smile.gif kas vakar atrode vienaip, siandien jau atrodo visai kitaip smile.gif dar pabandysiu padirbeti ties sita daina smile.gif
Atsakyti