Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(zalanskaite @ 2013 01 30, 14:49)
3ND - tiesinau horizonta, man atrodo, kad pavyko, ar ne?  unsure.gif

Horizontas tiesus, ir sviesiau jau, bet sausainio tai viso noretusi trecioj foto, juk tai tavo pagrindinis objektas.

QUOTE(Ka @ 2013 01 30, 15:00)
Amade, kai siūliau iš mezginio padaryti pagrindą ir foną, siūlus dėti kaip pagr., objektą ir dar virbalus, tai turėjau kažką tokio minty:

Nu labai grazu bigsmile.gif Uzskaitau, jei reikia biggrin.gif

QUOTE(krispuka @ 2013 01 30, 15:05)
as vel cia su 3 ND  ax.gif

Man tai vis dar netinka ax.gif Linijos nelygiagrecios (del to atsiranda kreivumo ispudis), fonas nedekingas, objektas jame pasimeta... o jei trumpai drutai, tai tiesiog truksta to jau beveik mistiniu tampancio estetinio elemento rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2013 01 30, 15:46)
as tai turbut uzskaitau.
Bet tai tu kieta - numezgei stala! Dviracio nebandei? biggrin.gif


tuoj ir tapetus numegsiu biggrin.gif

QUOTE(Vilnis @ 2013 01 30, 15:47)


Amade - nukarpei objektą pirmoje nuotraukoje sad.gif....


nekarpiau schmoll.gif matyt blogai nusitaikiau, jei apie virbalo galiuką apačioj blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 01 30, 15:41)
Aha, aš supratau tą pasiūlymą  mirksiukas.gif  Bandau dar pasirodyt, kaip šviesumą pataisiau, jei nedžiugina fonas, bandysiu lipdyt pagal Ka pasiūlymą  g.gif

Kelintas cia ND pas tave? Antras? Kodel tada atstumas iki objekto pirmoj foto ne toks kaip likusiose? g.gif

Ir siaip tai man vis tiek negrazi ta murzinai pilka siena... ax.gif Megzta siena graziau butu - net geriau negu dviratis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 01 30, 15:41)
Aha, aš supratau tą pasiūlymą  mirksiukas.gif  Bandau dar pasirodyt, kaip šviesumą pataisiau, jei nedžiugina fonas, bandysiu lipdyt pagal Ka pasiūlymą  g.gif

Na, ir pažiūrėkim dabar iš estetikos ir viso kito pusės. Pas kurią klientas ateitų pirkti siūlų? Pas tave ar pas mane? smile.gif Taigi toks nufotografavimas kaip pas mane šito namų darbo nereikalauja nei specifinių gebėjimų, nei dar kažko ten labai. smile.gif

QUOTE(Jurzole @ 2013 01 30, 15:49)
Nu labai grazu  bigsmile.gif Uzskaitau, jei reikia  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 30, 15:54)
Kelintas cia ND pas tave? Antras? Kodel tada atstumas iki objekto pirmoj foto ne toks kaip likusiose?  g.gif

Ir siaip tai man vis tiek negrazi ta murzinai pilka siena...  ax.gif Megzta siena graziau butu - net geriau negu dviratis lotuliukas.gif


antras ND g.gif einu megztą siena daryt biggrin.gif O atstumas tas pats, turbūt pirmą foto darydama kokiu 1 cm arčiau fotiką laikiau.
Atsakyti
Laba thumbup.gif

Aš tai šnd pasuoju su nd rolleyes.gif , ne mano diena...

Kažkurioje temoje mokytojus rinkotės blush2.gif Gal Šiauliuose kokia mokytoja ir mane pasiimtų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 30, 16:49)
Man tai vis dar netinka ax.gif  Linijos nelygiagrecios (del to atsiranda kreivumo ispudis), fonas nedekingas, objektas jame pasimeta... o jei trumpai drutai, tai tiesiog truksta to jau beveik mistiniu tampancio estetinio elemento  rolleyes.gif



as jau pasiduodu su Nd antra diena niekaip neiveikiu smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Giniatte @ 2013 01 30, 17:01)
Kažkurioje temoje mokytojus rinkotės  blush2.gif  Gal Šiauliuose kokia mokytoja ir mane pasiimtų  wub.gif


siulau Ka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 30 sausio 2013 - 16:10
QUOTE(krispuka @ 2013 01 30, 16:09)
as jau pasiduodu su Nd antra diena niekaip neiveikiu smile.gif)

Pailsek pora dienu, per ta laika gal ir nauju ideju ateis. Neveja gi niekas tuoj pat pabaigt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2013 01 30, 16:09)

O kas paklaus ar Ka siūlosi? biggrin.gif
Aš pažiūrėsiu kaip ND bus atlikti ir tada spręsiu ar priglausti po sparneliu dar vieną žmogų. ax.gif
Neįsivaizduokit, šiaip, kad aš esu kažkas ten tokio. Pati dar daug ko nemoku, klystu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 30 sausio 2013 - 16:22
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 30, 17:15)
Pailsek pora dienu, per ta laika gal ir nauju ideju ateis. Neveja gi niekas tuoj pat pabaigt 4u.gif


ilsesiuosi tai siandien, ryt vel bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
dar vienas bandymas g.gif

f4,5
user posted image

f8
user posted image

f20
user posted image

kas ateis pirkt siūlų? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 30 sausio 2013 - 16:38