Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(krispuka @ 2013 02 02, 14:50)
aciu, mano cia pats maziausiasis  ax.gif

Man tokie kadrai labai mieli, o modeliukas tavo itin čia gražus wub.gif
Mano mažė nelabai pozuoja ax.gif Ir kažkodėl prisimerkia vis...
Beje, dariau 3 savaičių mažylės fotosesiją, čia ir pati mokiaus, ir mamai keletas geresnės kokybės (nei kad jie turėjo telefonu darytas) foto, bet čia kelti tikrai nedrįstu...

QUOTE(Afrė @ 2013 02 02, 14:52)
Gitusia, taip

aciuks.gif už pirmą TAIP!
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 02 02, 15:52)
Krispuka, taip
Gitusia, taip



4u.gif aciu

nu siandien laimiga keliausiu i baliu, o pirmadieni jau 4 nd atsiskaitinesiu,
p.s. jai nebus blogai ir sekmadieni jai iseis drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Gitusia @ 2013 02 02, 16:02)
Man tokie kadrai labai mieli, o modeliukas tavo itin čia gražus  wub.gif
Mano mažė nelabai pozuoja  ax.gif Ir kažkodėl prisimerkia vis...
Beje, dariau 3 savaičių mažylės fotosesiją, čia ir pati mokiaus, ir mamai keletas geresnės kokybės (nei kad jie turėjo telefonu darytas) foto, bet čia kelti tikrai nedrįstu...
aciuks.gif už pirmą TAIP!


aciu
dariau ir as fotosesija, ir savaites laiko, ko tik nedariau, naudojausi jo gleznumu kai miegojo, zinoma, yra daug klaideliu pati matau, na bet yra dar kur tobuleti, tobuleti ir dar karta tobuleti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 02 02, 12:03)
Mano zinios apie menotyra yra minimalios, bet is to, ka zinau apie meno istorija, persasi isvada, kad tie kriterijai yra visgi bent kazkiek susije su gyvenamuoju laikotarpiu, ir kad butent todel dalis menininku, kuriu pasaulio matymas ir perteikimas yra per daug avangardinis ju laikotarpiui, pripazinimo sulaukia gerokai veliau, kartais (daznai?) jau ir po mirties. Tai kaip tada su tais kriterijais? Kode jie tuo metu negalioja tiems tik veliau pripazintiems meno kuriniams?
Ir dar - ar tikrai meno kurini galima visiskai objektyviai ivertinti pagal konkretu kriteriju rinkini? Negi viskas taip banaliai paprasta?  g.gif  mirksiukas.gif


aš įsivaizduoju, kad meno kūrinį nuo masinės kultūros produkavimo labiausiai atskiria estetiniai kriterijai. jeigu kūrinys turi tikslą suteikti pramogą arba pasiųsti kokią nors praktinę žinią, jis nėra meno kūrinys - jis nesiekia sukurti estetikos. jeigu kūrinyje yra svarbiausios estetinės savybės, o visos kitos savybės (žinios siuntimas, didaktika, moralas) yra pagalbinės, tai - meno kūrinys. kaip juos atskirti, neturiu aiškaus atsakymo. estetika, unikalumas, uždarumas, pakankamumas smile.gif
pvz., meno kūrinio estetinių savybių neįmanoma pakeisti filosofiniu turiniu, moraline žinute, istoriniu konktekstu nesugriaunant jo vertės.
meno kūrinys neturi paskirties pralinksminti žmogų, patenkinti jį. antraip jis būtų ne meno kūrinys, o instrumentas pasiekti malonumui arba perduoti-priimti kokį nors pamokymą. todėl manau, kad meno teikiamas malonumas yra kitoks, ne tas instrumentinis, o estetinis. visų pirma estetinis. jo poveikis yra unikalus, nepalyginamas, nepakeičiamas kitais malonumais, jis turi visiškai savarankišką meninę vertę. meno tikslas glūdi mene. na ok, dar menas gali turėti ugdymo tikslą.
skamba gana prieštaringai, bet gal aš paaiškinti nemoku smile.gif menas yra ne geresnė, o alternatyvi būtis.
ir dar, menas nėra demokratiškas dalykas. yra tik du dalykai, kurie su demokratija nesuderinami - menas ir mokslas.

vienas įdomesnių atvejų yra osipas mandelštamas. inovatorius. galbūt tas inovatyvumas, unikalumas yra vienas pagrindinių kriterijų vertinant? pergyvenimas savo laiko, turėjimas to psichinio pagreičio, kuris ne iš karto suvokiamas? meno kūrinys privalo pergyventi kūrėją? menininkas privalo tai suvokti? tai asmeninės civilizacijos kūrimas?
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2013 02 02, 16:01)
taip, i IMG rasyk. ir isikels tada wink.gif



nu vnz isisprende mano pagrindine problema, dekui,beda buvo narsyklekje kokia naudoju
Atsakyti
Na bandziau daryti 1ND,na niekaip neiseina sufokusuoti .Ir be to tamsoko liko,reik laukti kitos dienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 01, 22:17)
lauksiu įspūdžių iš S.B.M. parodos atidarymo. Kas buvot papasakokit  bigsmile.gif

Ooo, aš irgi buvau, bet kaip visad - pavėlavau į svarbiausią dalyką - parodos atidarymo kalbą... Nu kažkokias būdais visad praleidžiu ir gailiuosi.
Laaabai patiko paroda, jb labai gražus, nuotraukos atrinktos lab geros, buvau sužavėta dar sykį nuostabiais meškinais ir jų gausybe, Neapsakomai patiko dėžės, kur sėdėjo meškinai, sesė laukia Simonos skambučio, o vyras norėjo pasisavinti plakatą biggrin.gif Gaila, kad turėjau greitai sprukti...

Dar sykį bučkis SBM ir Maggie wub.gif

QUOTE(gotte @ 2013 02 01, 22:55)
šiandieninis greitas auto

Gražiai mirksiukas.gif
Atsakyti
SBM sveikinimai su paroda wub.gif ir Maggie šaunuolė, laukiu reportažo
Atsakyti
Sveikos,

ačiū pastebėjusioms mano Londono rytą 4u.gif
QUOTE(gotte @ 2013 02 01, 22:55)
seniai ką berodžiau..

šiandieninis greitas auto


Dailiai. Man įdomu, ar tuos drugelius photoshop'u uždėjai, ar jau su jais fotografuota?
Atsakyti
QUOTE(grafkė. @ 2013 02 01, 17:17)
Fantaziją reikia įjungti.. aš visus namų darbus atlikau ant dovanų popieriaus, apvertus spalvotąją pusę į apačią.. Tilpau.

Na jungiau ir as ta fantazija, visaip bandydavau, ir dekius kabinau visur ir pan. smile.gif Bet ne visad gaudavosi taip, kaip noredavosi
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2013 02 02, 17:04)
Ooo, aš irgi buvau, bet kaip visad - pavėlavau į svarbiausią dalyką - parodos atidarymo kalbą... Nu kažkokias būdais visad praleidžiu ir gailiuosi.
Laaabai patiko paroda, jb labai gražus, nuotraukos atrinktos lab geros, buvau sužavėta dar sykį nuostabiais meškinais ir jų gausybe, Neapsakomai patiko dėžės, kur sėdėjo meškinai, sesė laukia Simonos skambučio, o vyras norėjo pasisavinti plakatą biggrin.gif Gaila, kad turėjau greitai sprukti...

Dar sykį bučkis SBM ir Maggie  wub.gif
Gražiai  mirksiukas.gif

ir meškinai į parodą atkeliavo?
Atsakyti
Kaip dėl mano trečio ND? Vieną TAIP turiu...
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2013 02 02, 16:02)

Beje, dariau 3 savaičių mažylės fotosesiją, čia ir pati mokiaus, ir mamai keletas geresnės kokybės (nei kad jie turėjo telefonu darytas) foto, bet čia kelti tikrai nedrįstu...


o imk ir išdrįsk bigsmile.gif
Jei nedrįsti, brūkštelk man až su nuooda kur galėčiau pažiūrėti. Jei norėsi pakomentuosiu.
Papildyta:
Tiesa, merginos, prasidėjo vasaris.
Susirandat fotografai fotografų akimis foto originalus ir greitai juos pradėsim rinkti.
Darom albumą ar ne? bigsmile.gif
Atsakyti