Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(LEEja @ 2013 02 02, 10:22)
labas rytas, priimsit?...  ax.gif


netinkamas objektas. Šiaip gaila, kad pirmą psl. paskaitei ne iki galo. Taip, pirmoje žinutėje nemažai informacijos, bet ji svarbi, tam, kad nebūtų liūdna, kai sakysim eik ir perdaryk, nes nepaskaitei pirmo psl.

Išdėliojai nelabai tinkamai. Vistiek namuose turi bent vieną stalą. Susidėk ant jo. Sofos ar kas ten bebūtų linija nukreivuliavo dėl nekaip pasirinkto fotografavimo taško. Jei nori, kad gražiau atrodytų. Išsidėliok tiesiai prieš save daiktus, vienas už kito vos patraukdama juos į šoną. Nebijok palikti didesnių atstumų.
Papildyta:
QUOTE(Gitusia @ 2013 02 02, 11:02)
O būtų visai smagu  tongue.gif
Pirmam psl. parašyta, kas tinkami ND objektai, kas ne...  4u.gif
Papildyta:
Bandysiu su margu. O horizontalias dėl to, kad visose trijose tilptų visas objektas?

ne, ne tam, kad tilptų, tiesiog kai vertikaliai fotografavai, iš šonų labai užspaudei, o viršuje ir apačioje liko daug nereikalingos erdvės. Toks kabojimo ore efektas gavosi. Jei darysi horizontalią, apačioje mažiau vietos palik, viršuje kiek daugiau. Pamatysi pati skirtumą, kad geriau atrodys. Margas fonas tam, kad suprastum kas ir kaip vyksta.
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 02, 12:37)
netinkamas objektas. Šiaip gaila, kad pirmą psl. paskaitei ne iki galo. Taip, pirmoje žinutėje nemažai informacijos, bet ji svarbi, tam, kad nebūtų liūdna, kai sakysim eik ir perdaryk, nes nepaskaitei pirmo psl.

Išdėliojai nelabai tinkamai. Vistiek namuose turi bent vieną stalą. Susidėk ant jo. Sofos ar kas ten bebūtų linija nukreivuliavo dėl nekaip pasirinkto fotografavimo taško. Jei nori, kad gražiau atrodytų. Išsidėliok tiesiai prieš save daiktus, vienas už kito vos patraukdama juos į šoną. Nebijok palikti didesnių atstumų.


aciu, gerai, padarysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2013 02 01, 22:27)
Pasitelkti  į pagalbą kritiką. Yra konkretūs vertinimo  kriterijai kiekvienoj meno rūšyje

Gal butu galima placiau apie tuos kriterijus? Arba nuoroda kokia, jei tingi plestis cia? 4u.gif Mano zinios apie menotyra yra minimalios, bet is to, ka zinau apie meno istorija, persasi isvada, kad tie kriterijai yra visgi bent kazkiek susije su gyvenamuoju laikotarpiu, ir kad butent todel dalis menininku, kuriu pasaulio matymas ir perteikimas yra per daug avangardinis ju laikotarpiui, pripazinimo sulaukia gerokai veliau, kartais (daznai?) jau ir po mirties. Tai kaip tada su tais kriterijais? Kode jie tuo metu negalioja tiems tik veliau pripazintiems meno kuriniams?

Ir dar - ar tikrai meno kurini galima visiskai objektyviai ivertinti pagal konkretu kriteriju rinkini? Negi viskas taip banaliai paprasta? g.gif mirksiukas.gif

(Gal reiketu prideti, turint omeny internetinio bendravimo ypatumus, kad nesikabineju ir kabliuku neieskau - tiesiog nuosirdziai idomu smile.gif)
Atsakyti
Laba diena, bandau dar karta ax.gif 3ND

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krispuka: 02 vasario 2013 - 12:18
QUOTE(krispuka @ 2013 02 02, 13:17)
Laba diena, bandau dar karta  ax.gif   3ND



o tu flickr turi šitas nuotraukas. Galėtum sudėti ir nuorodą duoti. Prieš ką nors sakydama nueičiau pasidairyti.
Dar klausimas niekuo nesusijęs su ND, o šitie pieštukai drožiami? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 02 vasario 2013 - 12:22
QUOTE(Yvette @ 2013 02 02, 13:22)
o tu flickr turi šitas nuotraukas. Galėtum sudėti ir nuorodą duoti. Prieš ką nors sakydama nueičiau pasidairyti.
Dar klausimas niekuo nesusijęs su ND, o šitie pieštukai drožiami?  g.gif


TURIU flick, ten sudet galiu, bet i cia perkelt neiseina, cia tokie vazkinukai, as vaikam padroziu, nes storai piesia kai jau buna buki
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krispuka: 02 vasario 2013 - 12:27
QUOTE(krispuka @ 2013 02 02, 13:25)
TURIU  flick

sudėk flickr, man rodos tave turiu kontaktuose tai pažiūrėsiu.
Per radikal rodos keli. O jis kokybės kartais nesuvalgo?

Planuoju šiandien savo kasdienybę fotkint biggrin.gif Net graudu darosi galvojant kokia mano kasdienybė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 02 vasario 2013 - 12:29
QUOTE(Yvette @ 2013 02 02, 13:27)
sudėk flickr, man rodos tave turiu kontaktuose tai pažiūrėsiu.
Per radikal rodos keli. O jis kokybės kartais nesuvalgo?

Planuoju šiandien savo kasdienybę fotkint  biggrin.gif  Net graudu darosi galvojant kokia mano kasdienybė.



nezi anu del radical kokybes, o man su flick anksciau beda rasiau, kad negaliu is ten cia ikelti, nes nera save image lokation, ir nukiopinant nuoroda, negaliu cia ideti, kai spaudziau IMG, kad ideti nuoroda, iskart man lentele eror raso sad.gif, nesuprantu, gal vindausai seni, pas mane xp g.gif
Atsakyti
su nustatymais flickr pas tave viskas tvarkoje. Štai keliu tavo foto.
Žiūrėjai pirmam psl. video? Na kažką ne taip darai, nes turi įsikelti. Nemanau kad nuo windows versijos kas priklauso.
Ir taip, radikal nuvalgo tau kokybę. Tad bandyk spręsti prob. su flickr.

Aš užskaitau. Gal ir vakar būčiau užskaičius, nesugalvojau paprašyt nuorodos.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 02 vasario 2013 - 12:40
reiks kieno nors paklausti, kad parodytu kaip daryti, video maciau zinoma, viska taip darau, tik tik nera lenteleje kai norit nukopinti foto, kad cia ideti, nera uzraso copi image location, na reikes spresti ta problema

aciu uz taip, bereiks dar vieno 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krispuka: 02 vasario 2013 - 12:43
3 ND
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Gitusia koks įdomus vėrinys bigsmile.gif
Atsakyti