Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

seniai ką berodžiau..

šiandieninis greitas auto

user posted image

krispuka, aš užskaitau
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 02 01, 22:55)
seniai ką berodžiau..

šiandieninis greitas auto


krispuka, aš užskaitau

faina idėja. Gal vienu drugeliu per daug. To ant kaktos. Na bet čia tik man, iš šono žiūrint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 01 vasario 2013 - 21:59
uch aciu gote, bent 1 taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 01, 21:58)
faina idėja. Gal vienu drugeliu per daug. To ant kaktos. Na bet čia tik man, iš šono žiūrint.

dėkui už nuomonę... 4u.gif

truputį jau pervargau, reiks ryt pasižiūrėti dar... nes žaidžiausi su JB nemažai ir po to atsitiko tas pats, kas būna prisiuosčiau per daug kvepalų mėginėlių parduotuvėje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 02 01, 13:55)
seniai ką berodžiau..

šiandieninis greitas auto


kaip fainai, gotte.


As negalvojau, kad taip sunku su tais auto doh.gif siandien norejau irgi pabandyti, prisigalvojusi ideju buvau ir visai nesigavo taip, kaip isivaizdavau verysad.gif bandysiu dar kita diena, gal kaip nors isspausiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 02 01, 19:30)
Bet, Alina, aš va skaitau daug apie prerafaelitus dabar.Jie be abejo menininkai, pripažinti talentai, bet ir pinigu užsidirbo sočiai, ir buvo verslus savo paveikslus pardavinėjant.
Gal kartais tos ribos nėra?
Kaip atskirti menininką nuo grafomano?

Pasitelkti į pagalbą kritiką. Yra konkretūs vertinimo kriterijai kiekvienoj meno rūšyje, tik kai kurie to nežino ir sako, kad kritikas jo nesupranta. Arba, kad jo menas suprantamas tik jam. Na, bet apie tai daug kalbama šiaip jau, va vienas toks švedas pažymi,kad lietuviams kūrėjams būdinga neklausti žiūrovo (klausytojo, skaitytojo) nuomonės, daryti kaip atrodo ir manyti, kad jo nesuprato, nes vyrauja masės. Supranta tos masės, kai viskas yra gerai.
Dar kartą norisi pabrėžti, kad mokslininkas menininkus gali atpažinti, taigi, akivaizdu, kad svarbiausia - technikos virtuoziškumas. Žinoma, yra daug dedamųjų dalių, bet jau pasikartosiu - tikslingas darbas ir kūrybiškumo tobulinimas. Papasakočiau ką pasakojo gi dėl mopasanas apie kaip mokėsi aprašyti ugnį, bet rašau ne su kompiuteriu ir reiktų pasieškoti konkrečių citatų, kurių nepamenu, bet buvo įdomu, kaip jį Floberas mokė save prievartauti ir mąstyti, mąstyti, mąstyti. Ir šiaip koks skirtumas, čia ne vieta pliurpti (kuo toliau, tuo labiau vertinu gyvas akis smile.gif )
Labos, uogos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 01 vasario 2013 - 22:34
QUOTE(gotte @ 2013 02 01, 22:55)
seniai ką berodžiau..

šiandieninis greitas auto


Man patinka. Ta ranka taip gerai, tarsi ne tavo, ne vien tik tavo, tarsi trauktų... Ir tos rankos dar šiek tiek norėtųsi. Gražiai.
Atsakyti
QUOTE(Foggy @ 2013 02 01, 22:24)
As negalvojau, kad taip sunku su tais auto  doh.gif  siandien norejau irgi pabandyti, prisigalvojusi ideju buvau ir visai nesigavo taip, kaip isivaizdavau  verysad.gif  bandysiu dar kita diena, gal kaip nors isspausiu  unsure.gif

pradžiai pasibandyk kažką nesunkaus...kad ir yvettes patartą auto su fotoaparatu ir veidrodžiu - tada fokusuosi kur nori ir pozą padarysi, kokią nori. arba tiesiog prieš save su viena ranka ištiesusi fotoaparatą pagaudyk mimikas, nuotaikas... pasižiūrėk kaip krenta šviesa, kiek veido apšviesta, kaip tai atrodo nuotraukoje.

Atsakyti
Yvette, įspūdžiai iš S.B.M. parodos didžiausi liko visgi meškinams wub.gif Tikėjausi daugiau foto pamatyti. JB nuotraukos, kad ir visos matytos, bet nežinojau, kad tai su juosta. Su berniuku ant laiptelio įsimylėjau. Pasakiškai perteikta šviesa ir emocija wub.gif
Malonu buvo gyvai, kai kurias pamatyti. O kai ką net po gerų 5m sutikau.
Ačiū Maggie ir S.B.M. už šaunią parodą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 01 vasario 2013 - 22:42
QUOTE(Afrė @ 2013 02 01, 22:40)
Yvette, įspūdžiai iš S.B.M. parodos didžiausi liko visgi meškinams wub.gif  Tikėjausi daugiau foto pamatyti. JB nuotraukos, kad ir visos matytos, bet nežinojau, kad tai su juosta. Su berniuku ant laiptelio įsimylėjau. Pasakiškai perteikta šviesa ir emocija wub.gif 
Malonu buvo gyvai, kai kurias pamatyti. O kai ką net po gerų 5m pamačiau.

kaip pavydžiu tau dalyvavimo...ech unsure.gif



SBM, sveikinimai tau atidarymo proga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 02 01, 23:40)
Yvette, įspūdžiai iš S.B.M. parodos didžiausi liko visgi meškinams wub.gif  Tikėjausi daugiau foto pamatyti. JB nuotraukos, kad ir visos matytos, bet nežinojau, kad tai su juosta. Su berniuku ant laiptelio įsimylėjau. Pasakiškai perteikta šviesa ir emocija wub.gif 
Malonu buvo gyvai, kai kurias pamatyti. O kai ką net po gerų 5m sutikau.
Ačiū Maggie ir S.B.M. už šaunią parodą 4u.gif

bigsmile.gif faaaaaaaaaaina.
Pavydžiu nerealiai.
O foto bus? Jei taip, kada bus?

Aš tokiom dienom labai gailiuosi, kad esu toli nuo Lt ir kol kas neturiu galimybės pabėgti viską metusi.
Bet guodžiuosi tuo, kad po pusantrų metų atgausiu laisvę biggrin.gif nuskambėjo taip, tarsi kalėjime laiką leisčiau lotuliukas.gif


O tu, žiūriu, pavyzdinga mokinukė bigsmile.gif Ir parodas lankai.
Brūkštelk mailą jei nori užduoties. Turiu vieną. Special for you
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 01 vasario 2013 - 22:50
QUOTE(gotte @ 2013 02 01, 22:41)
kaip pavydžiu tau dalyvavimo...ech unsure.gif
SBM, sveikinimai tau atidarymo proga 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nepavydėk, manau turėsi dar progą pamatyt Jos parodą mirksiukas.gif
O Tavo auto įspūdingai atrodo. Tik ant kaktos nesižiūri drugys. O nuo žando man norisi stumtelt ant pirštų.
QUOTE(Yvette @ 2013 02 01, 22:48)
bigsmile.gif  faaaaaaaaaaina.
Pavydžiu nerealiai.
O foto bus? Jei taip, kada bus?

Aš tokiom dienom labai gailiuosi, kad esu toli nuo Lt ir kol kas neturiu galimybės pabėgti viską metusi.
Bet guodžiuosi tuo, kad po pusantrų metų atgausiu laisvę  biggrin.gif  nuskambėjo taip, tarsi kalėjime laiką leisčiau  lotuliukas.gif
O tu, žiūriu, pavyzdinga mokinukė  bigsmile.gif  Ir parodas lankai.
Brūkštelk mailą jei nori užduoties. Turiu vieną. Special for you

O kas įvyks po 1.5m baigsi mokslus krimst? g.gif
Brūkštelsiu wink.gif
Manau, kad foto bus. Du berniukai darbavosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 01 vasario 2013 - 23:00