Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 31, 21:50)
Kodėl net ir tas netalentingas žmogus, daug dirbęs, daug tobulėjęs, daug metų gyvenęs toje terpėje negalėtų tapti talentingu?

Todel, kad talentas neigyjamas. Jis yra, arba jo nera, o fraze "tapti talentingu" yra oxymoron (sorry, nezinau, kaip lietuviskai blush2.gif ).

Bunant "toje terpeje", daug dirbant, mokantis, domintis, galima pasiekti labai daug, bet tai neatstos talento. Meno srityje tokie zmones dazniausiai pasuka tyrinejimo arba kritikos keliu - t.y. taip elgiasi tie, kurie laiku supranta, kad talento jie visgi neturi. Tie, kurie nesupranta, kuria, publikuojasi ir savo atseit menu erzina apie mena nusimanancius snobus mirksiukas.gif

Zodziu, as sutinku su pasakymu apie 10% talento ir 90% darbo. Jei nebus tu 10% talento, nedaug ka pakeis ir 180% darbo. Bet jei nebus darbo, tai vien talento neuzteks. Pataisykit, jei klystu, bet man rodos, visi didieji menininkai dirbo daug. Net ir tie, kurie garsejo kaip bohemos liutai.

QUOTE(Maggie @ 2013 02 01, 13:26)
neturejau galimybes anksciau uzsukti, bet labai norejau pakviesti visus norincius i Simonos (kazkada Akasha, po to SBM) fotografiju parodos atidaryma (visa info plakate, o facebook'e galerija PGA) siandien 18val.

Kaip smagu... ir kaip noreciau sudalyvauti... bigsmile.gif

QUOTE(zapukė @ 2013 02 01, 15:12)
Tyliai ramiai paskaičiusi keletą temų, startuoju ir aš su savo 1ND

Uzskaitau, jei dar truksta.

QUOTE(krispuka @ 2013 02 01, 18:10)
Laukiu TAIP/NE  uz savo 3 nd, kuris yra 21 psl, ar dar varkt su siuo nd, ar keliaut prie kito padirbet  4u.gif

Nesu tikra, bet lyg fokusas trecioj pabeges? Nors mano akys sivakar labai pavargusios, tai galiu ir klysti ax.gif

QUOTE(Gitusia @ 2013 02 01, 18:40)
Bet man patiko, tik kiek tamsoka... Įkelsiu pradiniam vertinimui, jei ir jums tiks mano pasirinktas objektas (lauktuvės iš Tailando), koreguočiau šviesą ryt...

Man objektas tinka smile.gif
Atsakyti
Jurzole, tas žodis neverčiamas. Oksimoronas.

wyshnia!!! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 01 vasario 2013 - 20:03
QUOTE(sayonara @ 2013 02 01, 19:00)
wyshnia!!! wub.gif

4u.gif

Pasiilgau, nostalgija puola, net ir namu darbus padaryciau, kad priimtumet, bet gi sunku spet paskui jus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wyshnia: 01 vasario 2013 - 20:08
QUOTE(sayonara @ 2013 02 01, 20:00)
Jurzole, tas žodis neverčiamas. Oksimoronas.

Dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu du taip, trūksta dar vieno iki ramaus miego smile.gif
Ačiū, Alabamai ir Jurzolei 4u.gif

Laiveliai 21 ps.l http://www.supermama...?...0708&st=240
Atsakyti
QUOTE(zapukė @ 2013 02 01, 21:00)
Turiu du taip, trūksta dar vieno iki ramaus miego smile.gif
Ačiū, Alabamai ir Jurzolei  4u.gif

Laiveliai 21 ps.l http://www.supermama...?...0708&st=240


užskaitau smile.gif
Atsakyti
nu va, nespėjau užskaityt biggrin.gif
Atsakyti
lauksiu įspūdžių iš S.B.M. parodos atidarymo. Kas buvot papasakokit bigsmile.gif


Mes su Vilnim generuojam įdėją bendram proginiui auto bigsmile.gif Žiūrėsim kas iš viso šito gausis. Kažkaip neteko dar tokių apgalvotų bendrų projektų daryti.


Dar visai norėčiau su kokiu juostininku kartu projektą daryti, bendrus duetus. Norėčiau netgi kad tai metų projektu virstų.

Nebeatseku kieno ND užskaityti kieno ne. Jei kam užskaitymo trūksta tai pacituokit savo žinutę su foto.
Papildyta:
QUOTE(Gitusia @ 2013 02 01, 19:40)
Vakar buvo kilus tokia pat idėja dėl 3 ND, bet pamaniau, kad negalima, fonas nespalvotas, pažiūrėjau, pasigrožėjau ir padėjau į archyvus.
Bet man patiko, tik kiek tamsoka... Įkelsiu pradiniam vertinimui, jei ir jums tiks mano pasirinktas objektas (lauktuvės iš Tailando), koreguočiau šviesą ryt...


na visai ok objektas, bet reiktų margo fono. Tiesa, daryčiau horizontalias foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 01 vasario 2013 - 21:15
jurzole fokusas tikrai nepabeges, jis ant droztuko, perziurejau, primenu apie savo ND 21 psl unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 01, 22:17)
jurzole fokusas tikrai nepabeges, jis ant droztuko, perziurejau, primenu apie savo ND 21 psl unsure.gif

mano akys taip pat nori aštresnio fokuso trečioje foto. Na gal kelis kadrus darei pažiūrėk ar turi geresnę
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 01, 22:23)
mano akys taip pat nori aštresnio fokuso trečioje foto. Na gal kelis kadrus darei pažiūrėk ar turi geresnę



fokusavau i droztuko kairiji varzteli, kadru daugiau neturiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krispuka: 01 vasario 2013 - 21:30
QUOTE(krispuka @ 2013 02 01, 22:27)
fokusavau i droztuko kairiji varzteli

tai palauk, kas nors vistiek užskaitys. Skirtingai visi matom.
Teliks pačiai apsispresti ką daryti, eiti toliau su dviem ne,ar bandyti iš naujo daryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 01 vasario 2013 - 21:30