Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sbo @ 2013 02 01, 15:18)
Bet tada reik is labai arti fotografuoti arba zoomint, nes matysis lapo krastai, pas mane maziausia diafragma 3,5, tai man be zoomo nefotkina is labai arti...



QUOTE(sbo @ 2013 02 01, 15:25)
Jo, čia kaip ir pas mane...ir dar 18-135 mm

Fantaziją reikia įjungti.. aš visus namų darbus atlikau ant dovanų popieriaus, apvertus spalvotąją pusę į apačią.. Tilpau.
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 02 01, 17:04)
mano kuklia nuomone- tikram menininkui , matyt, svarbiausia ,kad jo kūryba teiktų pasitenkinimą, džiaugsmą, meilę aplinkiniams... Jis gyvena vidumi... gilinasi į jį... Jis turi tą "šeštą jausmą" , kaip aplinkai subtiliai perteikt savo išgyvenimus, jausmus....Jis nori dalintis savo gebėjimais ... Nori daryti žmonėms gera ir besąlygiškai tuo džiaugtis...

kai kuriems menininkams nelabai svarbu ką kiti galvoja apie jų kūrybą. Svarbiau tai, ką jie patys apie savo kūrybą galvoja. Tai juos turėtų džiuginti, būti gyvenimo, tolimesnės kūrybos varikliukas. Na bent jau man taip atrodo.

Papildyta:
tiesa, norėjau dar pagirti naujokes, atsiskaitinėjančias ND. Turit kantrybės ir ryžto. Nenuleiskit rankų, tikrai pajusit tolimesniam fotografavime kiek daug jum davė tie prametinėjimai, ND perdarinėjimai
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 02 01, 17:27)
kai kuriems menininkams nelabai svarbu ką kiti galvoja apie jų kūrybą. Svarbiau tai, ką jie patys apie savo kūrybą galvoja. Tai juos turėtų džiuginti, būti gyvenimo, tolimesnės kūrybos varikliukas. Na bent jau man taip atrodo.


na aš gal ir neakcentavau " ką kiti galvoja"... greičiau " kad apskritai jo kūryba veikia aplinką"
"svarbiau tai, ką jie patys apie savo kūrybą galvoja"- bet tai tikriausiai reiškia- perteikiau, neperteikiau, išreiškiau, neišreiškiau savo jausmus , emocionalu ar ne... Jei jam pavyko, tai ir galvot nereikia galų gale- kūrinys ir taip paveiks žiūrovą
Atsakyti
Sveikos,

pradėjau ir aš projektą 24, tai kaip ir laikas sausio mėnesio 2 fotografijas pristatyti. Abi jos gimė Londone, iki to laiko galvoje minčių nebuvo. Na, tai startuojam... ax.gif
1/24 - Morning. Tokia tobulai ryto atmosfera ten vyravo...
user posted image

2/24- Tradition or lifestyle.
user posted image

Ir linijų visur ieškojau, bandymų belekiek buvo, bet dauguma ištrinti lauk. Vienintelė kuri liko neištrinta:
user posted image

Atsakyti
Mamyte_Saule, patiko man Tavo londoniškas rytas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Saule @ 2013 02 01, 18:09)
Sveikos,

pradėjau ir aš projektą 24, tai kaip ir laikas sausio mėnesio 2 fotografijas pristatyti. Abi jos gimė Londone, iki to laiko galvoje minčių nebuvo. Na, tai startuojam...  ax.gif
1/24 - Morning. Tokia tobulai ryto atmosfera ten vyravo...
[img]http://farm9.staticflickr.com/8043/8435757370_5644cc1b5g[/im

2/24- Tradition or lifestyle.
[img]http://farm9.staticflickr.com/8366/8435757798_7e93b8d50/img


labai norėtųsi žmogaus(-nių) šitose foto, kurie dar aiškiau perduotų tą atmosferą...
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 02 01, 16:57)
na aš gal ir neakcentavau " ką kiti galvoja"... greičiau " kad apskritai jo kūryba veikia aplinką"
"svarbiau tai, ką jie patys apie savo kūrybą galvoja"- bet tai tikriausiai reiškia- perteikiau, neperteikiau, išreiškiau, neišreiškiau savo jausmus , emocionalu ar ne... Jei jam pavyko, tai ir galvot nereikia galų gale- kūrinys ir taip paveiks žiūrovą


Nebūtinai paveiks žiūrovą. Labai priklauso nuo žiūrovo gyvenimiškos patirties, požiūrio ir dar daug nuo ko.

Pagalvojus apie skirtumus tarp menininko ir amatininko, tai amatininkas įvaldęs techniką tobulėt neturi kur (mano nuomone), nebent sąmoningai kopijuoti kitų darbus...bet jis gali būti ir žinomas ir labai gerbiamas, pripažintas tam tikrame žmonių rate.
Tuo tarpu talentingas menininkas gali būti nepripažintas ir nežinomas nors jo darbai ir puikūs.
Mano vaizduotėj amatininkas - verslininkas, nes tikriausiai, jo pagrindinis siekis yra pinigai arba kažkokia kitokia nauda.
Tuo tarpu tikrajam menininkui įdomus pats menas, kaip priemonė save realizuoti, perduoti žinią ir t.t... ir dažnai jie nėra patenkinti savo kūryba, nelaiko savęs talentingais. Tiesiog mėgaujasi.
Mano nuomone smile.gif

Atsakyti
Laukiu TAIP/NE uz savo 3 nd, kuris yra 21 psl, ar dar varkt su siuo nd, ar keliaut prie kito padirbet 4u.gif
Atsakyti
Amatininkai dirba ir uzdirba, o menininkai badauja, mirsta skurde ir pripazistami tik po mirties ax.gif Gerai gyvena ju vaikai ar anukai biggrin.gif

Man Rytas ir patiko smile.gif

Atsakyti
QUOTE(airv @ 2013 02 01, 18:47)


Pagalvojus apie skirtumus tarp menininko ir amatininko....


sutinku smile.gif Nuomonės sutampa

skaitau vieną knygą, cituoju

" žmonėms, kurie pasauliui iš tiesų duoda ką nors kūrybiška, kurie gali motyvuoti ir įtikinti kitus, visuomet yra būdinga ir stipri emocinė varomoji jėga."
Menininkui būtinas įvairialypis emocinis gyvenimas, jo branda....
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 01, 14:52)
bandau dar karteli  4u.gif

Vakar buvo kilus tokia pat idėja dėl 3 ND, bet pamaniau, kad negalima, fonas nespalvotas, pažiūrėjau, pasigrožėjau ir padėjau į archyvus.
Bet man patiko, tik kiek tamsoka... Įkelsiu pradiniam vertinimui, jei ir jums tiks mano pasirinktas objektas (lauktuvės iš Tailando), koreguočiau šviesą ryt...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitusia: 01 vasario 2013 - 18:47
QUOTE(airv @ 2013 02 01, 17:47)

Bet, Alina, aš va skaitau daug apie prerafaelitus dabar.Jie be abejo menininkai, pripažinti talentai, bet ir pinigu užsidirbo sočiai, ir buvo verslus savo paveikslus pardavinėjant.
Gal kartais tos ribos nėra?


Kaip atskirti menininką nuo grafomano?
Atsakyti