Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sbo @ 2013 02 01, 16:07)
Bet tai kaip nesimato sujungimo linijų...Aš bandžiau, man matėsi



perlenkite lapą va taip http://www.google.lt...i...75;1024;683
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 02 01, 16:09)
sviesinant foto jos blanksta ir galima linijas iskirpti fotosopu

Aišku, photoshop'o dar nemoku valdyt, suinstaliavo man jį, bet nieko aš ten nesuprantu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Giniatte @ 2013 02 01, 16:13)


Dekui smile.gif

Bet tada reik is labai arti fotografuoti arba zoomint, nes matysis lapo krastai, pas mane maziausia diafragma 3,5, tai man be zoomo nefotkina is labai arti...
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 02 01, 16:13)
as kai dariau, tai nusipirkau A1 formato lapa.. tai ji tiesiog paguldai ant stalo ir uzrieti gala i virsu smile.gif ir nera sujungimo liniju..  ax.gif
nu jau su fotoshopu koreguot ND tikrai negalima  schmoll.gif


netaikau as ND, as parasiau kaip galima padaryti smile.gif, jai neturi didelio lapo, belieka isigyti dideli lapa, kitu variantu as ir nezinau
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 02 01, 16:18)

Bet tada reik is labai arti fotografuoti arba zoomint, nes matysis lapo krastai, pas mane maziausia diafragma 3,5, tai man be zoomo nefotkina is labai arti...



Aš pirkau 2 vnt a2, mano daiktai pasirinkti buvo smulkūs ir taip tu teisi buvo vargo fokusuojant. Mano obj kitinis su mažiausia 3.5 diafragma.
Atsakyti
QUOTE(Giniatte @ 2013 02 01, 16:21)
Aš pirkau 2 vnt a2, mano daiktai pasirinkti buvo smulkūs ir taip tu teisi buvo vargo fokusuojant. Mano obj kitinis su mažiausia 3.5 diafragma.

Jo, čia kaip ir pas mane...ir dar 18-135 mm
Atsakyti
QUOTE(Giniatte @ 2013 02 01, 16:13)



bet tai geru ideju cia, kitos esu girdejuis is tabureciu tokias dezutes kazkaip pasidaro ir su baltu audeklu arba lapais
Atsakyti
QUOTE(zapukė @ 2013 02 01, 15:12)

Užskaitau.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 02 01, 15:32)
Užskaitau.


g.gif o man daryt taip, kad niekas niekur nesvirtų, teip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 02 01, 15:13)
nu jau su fotoshopu koreguot ND tikrai negalima  schmoll.gif


kodel? cia kaip tik manau lygis jau neblogas pradziamokslis su fotoshopu tada jei jau dirbi g.gif as po siai dienai po isirasius net neturiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 02 01, 15:35)
Va įdomus skirtumas tarp labai gabaus, sėkmingo amatininko ir menininko.Abu turi talentą, abu (tarkim)pripažinti, garsus.Bet vistiek juk lieka riba?Kame ji?



mano kuklia nuomone- tikram menininkui , matyt, svarbiausia ,kad jo kūryba teiktų pasitenkinimą, džiaugsmą, meilę aplinkiniams... Jis gyvena vidumi... gilinasi į jį... Jis turi tą "šeštą jausmą" , kaip aplinkai subtiliai perteikt savo išgyvenimus, jausmus....Jis nori dalintis savo gebėjimais ... Nori daryti žmonėms gera ir besąlygiškai tuo džiaugtis...

Amatininkas- daugiau orientuotas į save- turiu gabumų...,mane pamatė, manim susidomėjo, dar ir gerai moka už tai..., nors gal to "šešto jausmo " nėr?
Na tiesiog taip bandau samprotaut smile.gif Guliu lovoj, nuo visokių kosulių pasitempiau tarpšonkaulinius raumenis, skauda... tai bandau smegenis krutint 4u.gif Gal ir nusišnekėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(.ege @ 2013 02 01, 15:58)
kodel? cia kaip tik manau lygis jau neblogas pradziamokslis su fotoshopu tada jei jau dirbi  g.gif  as po siai dienai po isirasius net neturiu  lotuliukas.gif

geriausia ismokti taip fotografuot, kad nereiktu to photoshopo bigsmile.gif

o ND atliekant nereikia naudoti jo, nes taip ir baltos spalvos balansa susitvarkyt gali, ir foto pasisviesint, jei per tamsu smile.gif darom ND, kad ismoktumem fotoaparatu naudotis, o ne photoshopu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 02 01, 17:05)
geriausia ismokti taip fotografuot, kad nereiktu to photoshopo  bigsmile.gif

o ND atliekant nereikia naudoti jo, nes taip ir baltos spalvos balansa susitvarkyt gali, ir foto pasisviesint, jei per tamsu smile.gif darom ND, kad ismoktumem fotoaparatu naudotis, o ne photoshopu  ax.gif



nu jau jai w balanse koreguot, tai jau tikrai, nebutu jokio tolko tada, juk del saves mokinames, o pamoka cia gera, ir jos tikrai prireiks ismokus
Atsakyti