Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Ka @ 2013 01 31, 22:01)

Bet kiek daug nuotraukai duoda tinkamai sustyguota modelio kuno kalba wub.gif Aciu Ka, dar karta siandien. Labai labai pagelbejei.
As si karta kaip pries koki egzamina jaudinuos, labai tikiuosi, kad si karta pavyks vizija perkelti butent taip kaip matau galvoje unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PBP: 31 sausio 2013 - 23:35
Sveikos 4u.gif Jei čia tikrai pradžiamokslis bigsmile.gif (paskaičius 3 puslapius atgal, supratau, kad ne 2ia papuoliau lotuliukas.gif ) , pasakykit kaip padaryti kad fotkintų kelis kadrus vienu paspaudimu (CANON Powershoot G1X), na niekur nerandu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2013 01 31, 17:11)
aš šįryt gaudžiau arbatos garus su ilgu išlaikymu ir nepagavau..  doh.gif

p.s voveraite, pažiūrėjau dar sykį, visgi trūksta dešinės šiek tiek


O žinai, Rittule, tuos "garus" gal su smilkalais pamėginti reikėtų... Jei dūmelis per stiprus nebūtų biggrin.gif Arba užpūst kokią žvakelę... Nes tą garą nufotografuoti, pasirodo, reikia mokėti... Reikia tamsaus fono, kad baltas garas matytųsi, reikia jį gerai apšviesti... Va čia tokį straipsniuką apie tai galima rasti http://www_foodportf...aphy/steam.html

O dėl mano foto, taip, ten tikrai ankštoka. smile.gif Bet pasitaisysiu, kai tikrai mergaitė galės ramiai papozuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saire* @ 2013 02 01, 00:35)
(paskaičius 3 puslapius atgal, supratau, kad ne 2ia papuoliau lotuliukas.gif )



Ai, aš tupiu pradžiamokslių temoje ir tikrai žalio supratimo neturiu kaip padaryti, kad kelis kadrus fotkintų. Dar tik bandau pagrindines taisykles įsisavinti.
Ir tokio fotoaparato neturiu, instrukcijos negaliu paskaityti.
Pažiūrėjau pirmam puslapyje, tokios informacijos neradau. Gaila, galėtų namų darbas toks būti. Bent išmoktume ko nors.

Sveika prisijungus. Mokinkimės kartu



O jei rimtai, nežinau ar iš čia esančių kas nors tokį fotoaparatą kaip tavo turi tad sunku pagelbėti.
Pasižiūrėk instrukcijoje. Šiaip nustatymuose turėtų būti. Arba fotoaparato viršuje, kur tas rutuliukas, auto, manual ir t.t.t ten gal rasi, o jei ne, per meniu reikia ieškoti. Kur tarkim nustatymai, kad su taimeriu fotografuotų, ten pat manau rasi tai ko ieškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 01 vasario 2013 - 00:06
kadangi naujokiu nepakomentavo as pasakysiu krispuka papuosalas kabantis per viduri nekaip ziurejosi,ir jei pataisai kokia fotke sudek per nauja tris nes ikelus viena nelabai suprantama ka darei 4u.gif gianitte paprikos nu negerai 4nd esme artet prie objekto ir stebet kaip keicias fonas o jis nelai matosi kad keicias blush2.gif
nepykit neimkit uz gryna piniga pati neseniai atsiskaiciau nd 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edeva: 01 vasario 2013 - 00:08
QUOTE(Giniatte @ 2013 01 31, 23:29)
(pirminis variantas buvo toks)


man pirminis variantas labiau mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 31, 20:17)
nu nesijuokit  biggrin.gif

Taip niekas ir neatsakė kažkam kas klausė iki kada dainų iliustravimas vyksta. Ką darom. Svajone mūsų, aūūūūūūūūūūūūūūūūū
Sayonara, kad aš tik mIAnininkė  biggrin.gif  tad kambarį palikau tokį, kokį radau. Tik duris uždariau  lotuliukas.gif


Aha, ir mane domina iki kada. Ir buitiakas iki kada. Lipdau pamazu kazka vis... Tik dainos niekaip galutinai nesugebu issirinkti, ech verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saire* @ 2013 01 31, 23:35)
Sveikos  4u.gif Jei čia tikrai pradžiamokslis bigsmile.gif (paskaičius 3 puslapius atgal, supratau, kad ne 2ia papuoliau lotuliukas.gif ) , pasakykit kaip padaryti kad fotkintų kelis kadrus vienu paspaudimu (CANON Powershoot G1X), na niekur nerandu... blush2.gif


atsakymą į šį klausimą rasi fotoaparato instrukcijoje.
ir pradžiamokslis ar paskutiniamokslis - neesmė.
Atsakyti
QUOTE(Miss K @ 2013 02 01, 02:36)
Aha, ir mane domina iki kada. Ir buitiakas iki kada. Lipdau pamazu kazka vis... Tik dainos niekaip galutinai nesugebu issirinkti, ech  verysad.gif

Buitiakas iki kovo 10 d (flickre parasyta), kiek pamenu ir dainu iliustravimas lyg iki kovo 10 d.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Senokai paskaitau jusu tema, bet vis neprisijungiu blush2.gif
Anksciau turejau muiline, dabar turiu veidrodini. Mano tikslas - kuo daugiau suzinot, ismokt, pasiekt rezultatus. Skaitau daug informacijos, bet kol kas rezultatai mane nelabai tenkina.
Jei priimsit i savo buri, pasistenksiu padaryt ND artimiausiu metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Flamme~ @ 2013 02 01, 09:45)
Labas rytas 4u.gif

Senokai paskaitau jusu tema, bet vis neprisijungiu blush2.gif 
Anksciau turejau muiline, dabar turiu veidrodini. Mano tikslas - kuo daugiau suzinot, ismokt, pasiekt rezultatus. Skaitau daug informacijos, bet kol kas rezultatai mane nelabai tenkina.
Jei priimsit i savo buri, pasistenksiu padaryt ND artimiausiu metu  4u.gif


sveika atvykus į durnyną biggrin.gif
lauksim ND smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,
pagaliau saule sviecia ir lietaus nera thumbup.gif clap.gif

Nes jau stogas vaziavo paskutines pora dienu nuo baisaus oro ir sedejimo namie.

Flamme sveika, lauksim nd.
Atsakyti