Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Sveikos, keliu savo IV ND:

user posted imageuser posted imageuser posted image


http://public.fotki....a/dsc-0938.html (pirminis variantas buvo toks)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giniatte: 31 sausio 2013 - 22:36
Sveikos damos 4u.gif
Kokios idomios diskusijos vyksta, su malonumu skaitau jusu mintis smile.gif
QUOTE(Yvette @ 2013 01 31, 19:14)
nu klausyk, pas mane tai ne maža netvarka o tikras trečias pasaulinis karas sūnaus kambary buvo. Vat vaikai tai tikri menininkai. Mąstau kiek man reiktų pavargti kad šitaip apversčiau viską aukštyn kojom...

Pas mane tokia pati karine padetis. Bet as kaip ta vovere, tvarkau ir tvarkau, renku ir renku. Drauge, kuri turi bedraamzi vaika, visada stebisi kaip as taip sugebu prilaikyt tvarka, tuo paciu dar isputus akis paklausia kaip as nepriaugu svorio ir nemoku vietoj ramiai nusedet lotuliukas.gif Cia yra miaaaanas biggrin.gif
QUOTE(Yvette @ 2013 01 31, 19:17)
Taip niekas ir neatsakė kažkam kas klausė iki kada dainų iliustravimas vyksta. Ką darom. Svajone mūsų, aūūūūūūūūūūūūūūūūū

OMG nors kazkas pastebejo. Zinau, kad suns balsas dangun neina, ale vis tiek norisi kaukt. Gime vakar mintis, o modelis tik dar kita savaitgali atvaziuoja, tai galvoju dar spesiu i dainu traukini ar ne. Jei ne, tai bala nemate, vis tiek bandysiu, del saves, kad ramiai nakti galeciau miegot, kad bent jau pabandziau...

Ka, as tai dekavoju uz ta nuoroda, nes kaip tik labai ruosiuosi fotosesijai (vel gime vizija, kamuosiu ir saldysiu mergina). Tai ypac noreciau pasistudijuoti kaip tas rankeles delioti, galva sukiot ir visaip kitaip 'islankstyti' modeliuka. O jeigu netycia ir dar kuri turi kokia nuoroda, kuria vertetu man pamatyt ir yra is ko pasimokyt, buciau be galo, be krasto dekinga! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 31, 23:06)
Bet, kaip minėjau, mes ne meškos, tiesa? smile.gif

Žodžiu, aš tiesiog pasakiau savo nuomonę. Su ja, žinoma, kad galima nesutikti smile.gif Daug margumo šiam pasauly, daug klausimų, į kuriuos nėra tikslaus atsakymo.


tai žinoma. Aš į pirmą diskusijų traukinį nespėjau, tai bent čia bandžiau padiskutuot nail.gif

nors, tokiom temom norėčiau su kuo nors gyvai ar padiskutuot ar šiaip mintimis pasikeisti. Forume tai ai... Bet tikrai įdomu būtų.


PBP, žinoma, kad spėsi į traukinį. Palikčiau dar bent dviem savaitėm tą konkursėlį. O per jas gal ir Svajonė atsilieps ir papasakos kada gi baigsis tas konkursas.
Atsakyti
gryzau namulio, ir ziuriu , kad mano ND liko neivertintas, primenu, kad zvilgteletumet i ji 4u.gif i ruzava papuosaliuka
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 31, 21:36)
* nors, tokiom temom norėčiau su kuo nors gyvai ar padiskutuot ar šiaip mintimis pasikeisti. Forume tai ai... Bet tikrai įdomu būtų.
** PBP, žinoma, kad spėsi į traukinį. Palikčiau dar bent dviem savaitėm tą konkursėlį. O per jas gal ir Svajonė atsilieps ir papasakos kada gi baigsis tas konkursas.

* drinks_cheers.gif gyvai daug idomiau diskutuoti tokiomis temomis, nes rastu issakyti visas mintis gan sunku (ir kas nores skaityt paklodes), o dar neaisku kas kokiu tonu perskaitys paskum drinks_cheers.gif
** Jeee, liuks thumbup.gif Po keliu paskutiniu zaidimu suveike toks geras bandos jausmas, kad jau norisi dalyvaut net negalvojant laimesiu, nelaimesiu, tiesiog norisi padaryt ir tiek rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(PBP @ 2013 01 31, 22:31)
Ka, as tai dekavoju uz ta nuoroda, nes kaip tik labai ruosiuosi fotosesijai (vel gime vizija, kamuosiu ir saldysiu mergina). Tai ypac noreciau pasistudijuoti kaip tas rankeles delioti, galva sukiot ir visaip kitaip 'islankstyti' modeliuka. O jeigu netycia ir dar kuri turi kokia nuoroda, kuria vertetu man pamatyt ir yra is ko pasimokyt, buciau be galo, be krasto dekinga!  4u.gif

Va, va, aš pastebėjau irgi rankas. smile.gif
Rodytas jau kažkada, micmojo.com arba tiesiog Jan Scholz. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 02 01, 00:01)

aaaaa, šitas man patinka
Atsakyti
labanaktis verysad.gif
Atsakyti
Giniatte nu man atrodo kad tas paprikas isdeginai, kazkokios keistos spalvos jos. Kaip kitoms rodosi?

Mane kazkokia slogi nuotaika apemus, ar ora sveikia ar kas, bet noriu tik vieno miegooo.

Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 01 31, 23:01)


gėris!!! smile.gif ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delicious: 31 sausio 2013 - 23:16
QUOTE(Yvette @ 2013 01 31, 23:03)
aaaaa, šitas man patinka

Man irgi. Jau pasiilgau jo serijų. unsure.gif

QUOTE(krispuka @ 2013 01 31, 23:08)
labanaktis verysad.gif

Na, ko tu taip?
Man asmeniškai nepatiko tas papuošalas. Nepyk. Imk kokį kitą objektą, ne tokį rėkiantį savo spalva. smile.gif Ir ne papuošalą turbūt geriau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 31 sausio 2013 - 23:19
QUOTE(jaukuciukas @ 2013 02 01, 00:12)
Giniatte nu man atrodo kad tas paprikas isdeginai, kazkokios keistos spalvos jos. Kaip kitoms rodosi?




Nebegaliu ištrinti foto blush2.gif
Atsakyti