Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2013 01 31, 20:56)
teisingai. geriausia būtų nuvežt va taip viską į labą, jie išims tamsioje rankovėje ir išryškins.
o kaip pajutai, kad ji nutrūko ir nusprendei tamsoje atidarinėti fotiką?

išfotografavau juostą, patraukiau tą rankenėlę, kad susukt ją. čia pirmą kartą pati viską dariau biggrin.gif na ir pasukau pagal rodyklės nurodytą kryptį tą svirtelę, nesisuko. kažkaip prisiminiau, kad ir pirmą kartą, kai reikėjo susukt juostą, kažkaip sunkiai sukosi ir nusprendžiau, kad reikia stipriau pasukt. va čia ir padariau klaidą doh.gif vietoj to, kad pasukt į kitą pusę, pasukau stipriau ir išgirdau tokį negerą trakšt. biggrin.gif
Atsakyti
Berniukas ir jo svajonių medis.

user posted image
Atsakyti
alabama, man labai patinka tavo portretai wub.gif norėčiau taip mokėt
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 01 31, 19:54)
padavė bailiukų į temą biggrin.gif

nu klausyk, pas mane tai ne maža netvarka o tikras trečias pasaulinis karas sūnaus kambary buvo. Vat vaikai tai tikri menininkai. Mąstau kiek man reiktų pavargti kad šitaip apversčiau viską aukštyn kojom...
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2013 01 31, 20:00)
išfotografavau juostą, patraukiau tą rankenėlę, kad susukt ją. čia pirmą kartą pati viską dariau biggrin.gif na ir pasukau pagal rodyklės nurodytą kryptį tą svirtelę, nesisuko. kažkaip prisiminiau, kad ir pirmą kartą, kai reikėjo susukt juostą, kažkaip sunkiai sukosi ir nusprendžiau, kad reikia stipriau pasukt. va čia ir padariau klaidą  doh.gif  vietoj to, kad pasukt į kitą pusę, pasukau stipriau ir išgirdau tokį negerą trakšt.  biggrin.gif


nu ir viskas ok, gerai, kad nepuolei atidarinėti šviesoje. manau, kad viskas ten bus gerai smile.gif net jei per pusę plyštų, jie išryškina ir tokias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 31, 19:30)
nelabai suprantu apie ką diskutuojat, o norisi įsikišt  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif OOI, CIOCĖS
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 31, 20:14)
nu klausyk, pas mane tai ne maža netvarka o tikras trečias pasaulinis karas sūnaus kambary buvo. Vat vaikai tai tikri menininkai. Mąstau kiek man reiktų pavargti kad šitaip apversčiau viską aukštyn kojom...


o Tu pabūk menininke ir sutvarkyk viską per 5 min.! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 31, 21:14)
lotuliukas.gif OOI, CIOCĖS

nu nesijuokit biggrin.gif

Taip niekas ir neatsakė kažkam kas klausė iki kada dainų iliustravimas vyksta. Ką darom. Svajone mūsų, aūūūūūūūūūūūūūūūūū


Sayonara, kad aš tik mIAnininkė biggrin.gif tad kambarį palikau tokį, kokį radau. Tik duris uždariau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 31 sausio 2013 - 20:18
QUOTE(Yvette @ 2013 01 31, 20:17)
Sayonara, kad aš tik mIAnininkė  biggrin.gif  tad kambarį palikau tokį, kokį radau. Tik duris uždariau  lotuliukas.gif


reiškiasi, Tu meno vadzybininkė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 31, 21:14)
Vat vaikai tai tikri menininkai.


nes jie viską daro " nuo dūšios " smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 31, 11:11)
Man tai patinka  bigsmile.gif


QUOTE(neiste @ 2013 01 31, 13:54)
Delicious portretukas gražiai žiūris, gal tik kiek kontrasto per daug..


QUOTE(Rittule @ 2013 01 31, 16:11)
man l.patiko! kompozicija, šviesa, poza, jb  4u.gif


ačiū, džiaugiuosi mirksiukas.gif
neiste, man dabar periodas ryškaus juodai-balto, iki populiariojo papilkinto dar nepriaugau gal smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delicious: 31 sausio 2013 - 20:23
QUOTE(sayonara @ 2013 01 31, 21:14)
nu ir viskas ok, gerai, kad nepuolei atidarinėti šviesoje. manau, kad viskas ten bus gerai smile.gif net jei per pusę plyštų, jie išryškina ir tokias smile.gif

man dabar taaaaaaip pikta, nu taaaaaip pikta, nes ryt ir poryt reikia juostinio fotoaparato, o į vilnių, į lab'ą, nusivežt galiu tik kitą savaitgalį. strigau sad.gif
Atsakyti