Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(mamagute @ 2013 01 31, 16:38)
įvertinti kūrėjai ir turėjo ką pasakyt, ir įtikinamai pasakyt. Ir daug pasakyt. Tai ir  dirbo daug. smile.gif
Nesuprantu, Vuniščia, kas  ne taip- aš tau lyg pritariu- bet kokius tai kontrargumentus vis man rašai biggrin.gif

Man atrodo jie pirma daug dirbo, paskui kalbejo... tom kalbom ziniu pirma igavo...
elementarus pvz- naujokes daug purskauja del ND, bet po kazkiek laiko ismokusios pamato, kad ne i ta puse kalbejo tongue.gif

As tai bandau filmuka daryti kaip is apversto kambario pavirsta i pusetina, bet irgi baisu rodyti blush2.gif
Atsakyti
Aš ir turiu vieną, kaip mažylė prasisuka... Ir baisu rodyt biggrin.gif
Atsakyti
padavė bailiukų į temą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2013 01 31, 19:48)
Man atrodo jie pirma daug dirbo, paskui kalbejo... tom kalbom ziniu pirma igavo...



ai ,tikrai, gal nebesiplėskim...sunku pora sakinių perduot tokią mintį, kurią norėtum... ir kad būtum suprastas biggrin.gif
Atsakyti
sveikos plepses,

gal kuri/kurios nori pasipraktikuoti fotografuojant nestuke? g.gif Veiksmas Vilniuje mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar gali padėt juostininkės bukam vaikui? biggrin.gif nutrūko juosta. tamsoj atsidariau fotoaparato vidų ir radau susisukusią, nutrūkusią juostą vienam gale, kitam gale tą tuščią konteineriuką. ką daryt? tik nesakykit, kad sugadinau juostą, nes tuoj apsiverksiu laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 01 31, 19:39)
sveikos plepses,

gal kuri/kurios nori pasipraktikuoti fotografuojant nestuke?  g.gif Veiksmas Vilniuje  mirksiukas.gif

pasipraktikuot, tai reiškia būt vienintele fotografe ar tik stebėt, kaip fotkina kita? ax.gif aš norėčiau, bet tikrai dar nemoku, tai viena nedrįsčiau. bet noriu noriu noriu smile.gif pažiūrėt bent ir pabandyt kartu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2013 01 31, 19:40)
Ar gali padėt juostininkės bukam vaikui? biggrin.gif nutrūko juosta. tamsoj atsidariau fotoaparato vidų ir radau susisukusią, nutrūkusią juostą vienam gale, kitam gale tą tuščią konteineriuką. ką daryt? tik nesakykit, kad sugadinau juostą, nes tuoj apsiverksiu laugh.gif laugh.gif laugh.gif


jei neapšvietei, tai nesugadinai.
o kur Tu ją paskui padėjai? kur ji dabar?
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 01 31, 20:49)
jei neapšvietei, tai nesugadinai.
o kur Tu ją paskui padėjai? kur ji dabar?

palikau susisukusią fotoaparate, jį uždariau.
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2013 01 31, 19:47)
pasipraktikuot, tai reiškia būt vienintele fotografe ar tik stebėt, kaip fotkina kita?  ax.gif aš norėčiau, bet tikrai dar nemoku, tai viena nedrįsčiau. bet noriu noriu noriu smile.gif pažiūrėt bent ir pabandyt kartu smile.gif


fotografuot reiktu smile.gif nes ji nori nuotraukyciu kazkiek tureti wink.gif kooperuokites wink.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2013 01 31, 19:51)
palikau susisukusią fotoaparate, jį uždariau.


teisingai. geriausia būtų nuvežt va taip viską į labą, jie išims tamsioje rankovėje ir išryškins.
o kaip pajutai, kad ji nutrūko ir nusprendei tamsoje atidarinėti fotiką?
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 01 31, 19:54)
fotografuot reiktu smile.gif nes ji nori nuotraukyciu kazkiek tureti wink.gif kooperuokites wink.gif

nu iš manęs tai tikrai nieko gero nebus. vienos. jei kas norės, mane prisigriebkit ax.gif
Atsakyti