Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 31, 14:37)
smile.gif Aišku prisitaikei sau?  biggrin.gif
Ne ne, aš ne tai turiu omeny. Aš pažįstu tokių žmonių, kurie nori tiesiog būti menininkais, jie nemėgsta vartotojiškos visuomenės, tos kasdienybės, atrodo įdomiai, įmantriai, keistai, jie patys tokie na, nekasdieniški,  bet jiems tiesiog nesiseka kūryboj... Ji tokia pritempta.
Tikrai nebūtina vaikščioti ilgais riebaluotais plaukais ir nutysusiu megztiniu, kad gerai kurtum biggrin.gif Labai daug pavyzdžių, kad kūrybingi žmonės atrodo labai paprastai, visiškai neišsišokančiai.



QUOTE(mamagute @ 2013 01 31, 14:50)
tai ką ir norėjau pasakyt: " jie tik nori būt menininkais... jų " kūryba pritempta"... kadangi viduje neturi to tikrojo pašaukimo, tos gyslelės. Toks rezultatas ir gaunasi...
Čia išvaizda, elgesys neturi nieko bendro



Kaip ten yra- tik keli % yra tikri "menininkai", kurejai, talentingi, o kiti daug dirba... tai tie norintys... per mazai dirba?

bet va tas pasitikejimas savimi gi kartais ir padeda pasiekti, toliau dirbti... ar nepasitikejimas gali sustabdyti ta raida...

nezinau kur tiesa... ir ar yra ta viena tiesa...
idomu labai
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 01 31, 17:11)
Anas variantas tikrai labai gėdingas buvo... blush2.gif  Ačiū  4u.gif Pasirodo, tikrai, galima ir šiek tiek geriau biggrin.gif


Šiek tiek norisi atsitraukti.
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 01 31, 18:11)
Anas variantas tikrai labai gėdingas buvo... blush2.gif  Ačiū  4u.gif Pasirodo, tikrai, galima ir šiek tiek geriau biggrin.gif
[img]http://farm9.staticflickr.com/8506/8431960341_9513c725a6_z.jpg[/im]


jėėėė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2013 01 31, 00:02)
fainai ir šviesa nuostabiai, auto? smile.gif
norėtųsi šviesiau, bet wb geras, užskaitau

dekui.umhm auto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2013 01 31, 18:15)
Kaip ten yra- tik keli % yra tikri "menininkai", kurejai, talentingi, o kiti daug dirba... tai tie norintys... per mazai dirba?




tie "norintys " tiesiog gal neturi tos vidinės jėgos , kokio tai potencialo kažką sukurt taip , kad ir kiti žmonės patikėtų tuo, ką jis daro...
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 01 31, 18:16)
Šiek tiek norisi atsitraukti.


Taip... Ankštoka čia...
Bet čia toks nesuvaidintas kadras, žinokit smile.gif Išraikos šito žmogaus keičiasi greit ir antrąkart tokios pat nuotraukos jau nepadarysi smile.gif (na, bent jau labai panašios)

QUOTE(mamagute @ 2013 01 31, 18:17)


smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 31, 15:46)
Tu labai teisi. Aš pažįstu tokių menininkų, kad ir labai jau neblogai,  bet yra tokių, kurie nu tikrai labai pusėtini, bet jau tokius save stato, kad net pradedi mąstyt, blyn, o gal kažkas jame yra? g.gif  biggrin.gif  Ir staiga randi bendramintį, pasako lygiai tą patį, ką tu galvoji biggrin.gif (kalbu ne apie kažkokį tai nuomonių sutapimą, o pagrįstą, argumentuotą kalbėjimą).
Vnz aš tokius "kūrėjus" ar vaidintojus vadinu snobais.  Tas perdėtas ala menininko įvaizdis kartais taip iš šono juokingai atrodo. Na, bet. Gal norisi būti kažkuo nei esi iš tikrųjų, bet neišeina. Bet kartais kažkas pavyksta ir ne tik dėl prigimtinio, bet ir dėl įgyto laikui bėgant savitumo.
Ania? smile.gif  smile.gif


sutinku. kartais argumentų neturiu, bet žiūriu ir jaučiu, kad ne man, ne mano, nesuprantu, nepasiduoda analizei, nekaitina vaizduotės, pradedu matyti tada technikas, netobulumus, kabinėtis, žodžiu, nepagaunu bangų..smile.gif nu ką padarysi smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 30, 21:38)
atsiskaitei visus ND ir nebėra noro fotografuoti?
Kaip bebūtų, ilgai neužsibūk tyli skaitytoja. Ir linkiu sveikatos.


kazkoks pazistamas jausmas, ne tai kad nera noro fotografuoti bet vis islenda reikalau kazkokiu vis laiko truksta ir net vaizduote nedirba taip net sunku galvoje pamatyti ka noreciau isgauti ka iamzinti doh.gif

meetai.. kaip pavydziu.. smile.gif

Labas beje, naujokiu kiek daug vajei thumbup.gif 4u.gif senokai matyt tikrai lankiausi doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 01 31, 16:50)
tai ką ir norėjau pasakyt: " jie tik nori būt menininkais... jų " kūryba pritempta"... kadangi viduje neturi to tikrojo pašaukimo, tos gyslelės. Toks rezultatas ir gaunasi...
Čia išvaizda, elgesys neturi nieko bendro
Nežinau kaip ten su tuo pašaukimu, žinau, kad įvertinti kūrėjai dažniausiai daug dirbo ir dėl to anksti pasimirė biggrin.gif
O dėl išvaizdos ir elgesio, tai pasakysiu, kad aš netgi labai konkrečiai žinau apie kokius žmones kalbu, tai pasakysiu tik "oi" (tęsiamai biggrin.gif )

Laba tingiu plėstis, kažkaip toks oras prie žemės lenkia biggrin.gif
Atsakyti
nelabai suprantu apie ką diskutuojat, o norisi įsikišt lotuliukas.gif

peržiūrėjau Ka rodytą nuorodą. Na nėra mano skonio foto, bet nėra ir blogos.
Kai kurios patiko.

Šiandien norėjau eiti grindų į sūnaus kambarį plauti. Vos nenugriuvau įėjus. Per dešimt buvimo namuose minučių kambarį apvertė n kartu aukštyn kojom. Galvojau nufotografuosiu kasdienybę, bet nenuspaudžiau mygtuko. Galvojau, kad pramesit mane iš temos, dėl tvarkos nebuvimo lotuliukas.gif ar ND išvarytumė perdaryti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 31 sausio 2013 - 18:32
QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 31, 19:26)
Nežinau kaip ten su tuo pašaukimu, žinau, kad įvertinti kūrėjai dažniausiai daug dirbo ir dėl to anksti pasimirė biggrin.gif 




įvertinti kūrėjai ir turėjo ką pasakyt, ir įtikinamai pasakyt. Ir daug pasakyt. Tai ir dirbo daug. smile.gif
Nesuprantu, Vuniščia, kas ne taip- aš tau lyg pritariu- bet kokius tai kontrargumentus vis man rašai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2013 01 31, 18:30)
nelabai suprantu apie ką diskutuojat, o norisi įsikišt  lotuliukas.gif


Va Tamstos snobe tai nepavadinsi biggrin.gif Ir elgesys, ir mąstymas unikalus kaip Pizos bokštas biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mamagute @ 2013 01 31, 18:38)
įvertinti kūrėjai ir turėjo ką pasakyt, ir įtikinamai pasakyt. Ir daug pasakyt. Tai ir  dirbo daug. smile.gif
Nesuprantu, Vuniščia, kas  ne taip- aš tau lyg pritariu- bet kokius tai kontrargumentus vis man rašai biggrin.gif

Ai, nu, nežinau kas čia atsitiko, tingiu galvot biggrin.gif Vnz dirbam ir būsim genijai biggrin.gif Einu lauk smile.gif
Atsakyti