Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(krispuka @ 2013 01 31, 16:19)
ir kaip tu ta sausaini ilgai islaikai nesuvalgiusi  biggrin.gif

cia jau antras biggrin.gif bet tiesa pasakius, sie 2 sausainiai buvo vienas is tu retu atveju, kai pirkau sausainius biggrin.gif kazkaip tokiu dalyku stengiuos nepirkti - o tada ir valgyti nereikia biggrin.gif

P.S. o kaip siaip mano 3ND? uzskaitom ar nelabai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inza: 31 sausio 2013 - 16:17
QUOTE(Gitusia @ 2013 01 31, 16:15)
Klausimas dėl 3 ND - pastebėjau, kad dauguma foto vertikalios. Kaip jūs tą padarote? Laikote rankoje? Nes stovo neturiu, horizontaliai kai darau foto, pastatau fotoaparatą ant stalo ir fotografuoju, o bandžiau vertikaliai laikydama rankose, na ne kas gavos...

As islaikau rankose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 31, 15:46)
Tu labai teisi.

Kokios galingos.Ir labai t(ie)(ei)sios.


Snobų būna ir tarp vertintojų.



Mano dainos iliustracija.Į nieką nepretenduoju, tik mėgaujausi.
http://www.youtube.c...h?v=NJiC6cA3dUA
user posted image
Atsakyti
[quote=Alabama,2013 01 31, 17:24]
Kokios galingos.Ir labai t(ie)(ei)sios.
Snobų būna ir tarp vertintojų.
Mano dainos iliustracija.Į nieką nepretenduoju, tik mėgaujausi.
jezau kokia miela, jausninga foto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 31, 16:46)

Vnz aš tokius "kūrėjus" ar vaidintojus vadinu snobais.  Tas perdėtas ala menininko įvaizdis kartais taip iš šono juokingai atrodo. Na, bet. Gal norisi būti kažkuo nei esi iš tikrųjų, bet neišeina. Bet kartais kažkas pavyksta ir ne tik dėl prigimtinio, bet ir dėl įgyto laikui bėgant savitumo.
Ania? smile.gif  smile.gif


mano kuklia nuomone (nuomonė sudaryta iš patirties ir informacijos biggrin.gif )
tie, kurie daro tą" meną " ne iš tikrojo pašaukimo, ne iš meilės jam ( nors toj srity jie turi gabumų kažką pasiekt), o norėdami tik save parodyti, atkreipt į save dėmesį, galų gale užsidirbt pinigų , tai ir yra tokie "netikri", suvaidinti...
Atsakyti
Aš iš Alabamos vis laukiu kokių šlykštaliukų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2013 01 31, 16:24)
Kokios  galingos.Ir labai t(ie)(ei)sios.
Snobų būna ir tarp vertintojų.

smile.gif Aišku prisitaikei sau? biggrin.gif

QUOTE(mamagute @ 2013 01 31, 16:33)
mano kuklia nuomone (nuomonė sudaryta iš patirties ir informacijos biggrin.gif )
tie, kurie daro tą" meną " ne iš tikrojo pašaukimo, ne iš meilės jam ( nors toj srity jie turi gabumų kažką pasiekt), o norėdami tik save parodyti, atkreipt į save dėmesį, galų gale užsidirbt pinigų , tai ir yra tokie "netikri", suvaidinti...

Ne ne, aš ne tai turiu omeny. Aš pažįstu tokių žmonių, kurie nori tiesiog būti menininkais, jie nemėgsta vartotojiškos visuomenės, tos kasdienybės, atrodo įdomiai, įmantriai, keistai, jie patys tokie na, nekasdieniški, bet jiems tiesiog nesiseka kūryboj... Ji tokia pritempta.
Tikrai nebūtina vaikščioti ilgais riebaluotais plaukais ir nutysusiu megztiniu, kad gerai kurtum biggrin.gif Labai daug pavyzdžių, kad kūrybingi žmonės atrodo labai paprastai, visiškai neišsišokančiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 31 sausio 2013 - 16:41
kas turi kompetencijos tam vertinimui TAIP/NE laukiu vertinimu savo ruzavo papuosaliuko smile.gif, ar sedet prie sio dar ND ar keliaut toliau
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 31, 17:37)

Ne ne, aš ne tai turiu omeny. Aš pažįstu tokių žmonių, kurie nori tiesiog būti menininkais, jie nemėgsta vartotojiškos visuomenės, tos kasdienybės, atrodo įdomiai, įmantriai, keistai, jie patys tokie na, nekasdieniški,  bet jiems tiesiog nesiseka kūryboj... Ji tokia pritempta.
Tikrai nebūtina vaikščioti ilgais riebaluotais plaukais ir nutysusiu megztiniu, kad gerai kurtum biggrin.gif Labai daug pavyzdžių, kad kūrybingi žmonės atrodo labai paprastai, visiškai neišsišokančiai.


tai ką ir norėjau pasakyt: " jie tik nori būt menininkais... jų " kūryba pritempta"... kadangi viduje neturi to tikrojo pašaukimo, tos gyslelės. Toks rezultatas ir gaunasi...
Čia išvaizda, elgesys neturi nieko bendro
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 31, 16:36)
Aš iš Alabamos vis laukiu kokių šlykštaliukų  biggrin.gif

biggrin.gif

QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 31, 16:37)
smile.gif Aišku prisitaikei sau?  biggrin.gif


AiČku, o ką tu manai biggrin.gif
Atsakyti
mastau.gif
Atsakyti
Anas variantas tikrai labai gėdingas buvo... blush2.gif Ačiū 4u.gif Pasirodo, tikrai, galima ir šiek tiek geriau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveraite1302: 31 sausio 2013 - 17:18