Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Gitusia @ 2013 01 31, 16:15)
Klausimas dėl 3 ND - pastebėjau, kad dauguma foto vertikalios. Kaip jūs tą padarote? Laikote rankoje? Nes stovo neturiu, horizontaliai kai darau foto, pastatau fotoaparatą ant stalo ir fotografuoju, o bandžiau vertikaliai laikydama rankose, na ne kas gavos...

statom ant knygu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 01 31, 08:24)
perduok wyshniai dideliausią balioną, pasiilgau krupniko (fu fu fu) ir aliaus su vuogiene smile.gif bet labiausiai tai jos smile.gif

Butinai!!!

QUOTE(gotte @ 2013 01 31, 11:00)
Labai labai pasistengsiu ax.gif parašiau aš FB mirksiukas.gif

bigsmile.gif
Smagu bigsmile.gif

Edeva, ziurek kaip gaunasi, kelio nemazai... jus galit anksciau susitikt, as veliau prisijungsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 01 31, 16:34)
Laba diena, rodau 3 ND



Be linziu, gal nedazlibiju, bet lyg truksta fokuso 3ioj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 01 31, 15:19)
ir kaip tu ta sausaini ilgai islaikai nesuvalgiusi  biggrin.gif


jinai jį paaukojo vardan meno bigsmile.gif
Atsakyti
pam param, ar dar kas matėt ir norit pakomentuot, pasakyt TAIP ar NE? Truksta vieno Taip, arba papeikimo g.gif
va cia greitai perziurai arba 8 lape detaliau ax.gif

http://farm9.staticf...25cf96104_z.jpg
http://farm9.staticf...9938e5e74_z.jpg
http://farm9.staticf...c3b556178_z.jpg
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 01 31, 16:41)
jinai jį paaukojo vardan meno  bigsmile.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 01 31, 14:14)
o man tos fotografės darbai nebaisiai patiko. tiksliau, nepatiko.. išskyrus tuos, kurie instaliacijos.

net nežinau, kodėl, nekabina, nejaučiu, atrodo dirbtina, plastmasiškai, nors ir apibintuota ar apibarstyta. mano vaizduotė ohoho, bet į šias spoksojau kaip ožys į vartus. galvoje buvo tylu..smile.gif estetikos yra, bet per daug tame komercijos, makiažo, miltų, pudrų, šukuosenų, rūbų, vienodų pozų, vienodų bedvasių veidų. nėra autoriaus pasaulėžiūros  tose nuotraukose, tik kažkoks grupinis komercinis darbas. kaip komercinis projektas gal ir būtų nieko, bet bandant vertinti kaip inspiraciją man  kilo visiška atmetimo reakcija.

kai kurios foto būtų neblogos, bet pati autorė jas supošlina sukraudama vos ne viską, ką sufotkino, dešimtys vienodų kadrų su vos vos kitaip pasukta galva doh.gif nekonceptualu. išskyrus dvi ar tris ten matytas foto.

Tu labai teisi. Aš pažįstu tokių menininkų, kad ir labai jau neblogai, bet yra tokių, kurie nu tikrai labai pusėtini, bet jau tokius save stato, kad net pradedi mąstyt, blyn, o gal kažkas jame yra? g.gif biggrin.gif Ir staiga randi bendramintį, pasako lygiai tą patį, ką tu galvoji biggrin.gif (kalbu ne apie kažkokį tai nuomonių sutapimą, o pagrįstą, argumentuotą kalbėjimą).
Vnz aš tokius "kūrėjus" ar vaidintojus vadinu snobais. Tas perdėtas ala menininko įvaizdis kartais taip iš šono juokingai atrodo. Na, bet. Gal norisi būti kažkuo nei esi iš tikrųjų, bet neišeina. Bet kartais kažkas pavyksta ir ne tik dėl prigimtinio, bet ir dėl įgyto laikui bėgant savitumo.
Ania? smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 01 31, 16:42)
pam param, ar dar kas matėt ir norit pakomentuot, pasakyt TAIP ar NE? Truksta vieno Taip, arba papeikimo  g.gif
va cia greitai perziurai arba 8 lape detaliau  ax.gif


pliusas, keliauk dangun smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neiste @ 2013 01 31, 16:37)
Be linziu, gal nedazlibiju, bet lyg truksta fokuso 3ioj blush2.gif


nieko nelaukusi nulekiau perfotkinti, fokusas i gumuliuka smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 01 31, 15:46)
pliusas, keliauk dangun  smile.gif


aleliuja notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 01 31, 17:01)
aleliuja  notworthy.gif



noreciau jau ir as giedot sita giesme lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2013 01 31, 11:47)
Šiandien kaip ir baigiasi pirmas projekto "12" mėnuo, atkeliaunu su autoportretu, be pavadinimo:

man l.patiko! kompozicija, šviesa, poza, jb 4u.gif
dar būtų įdomi patyrusių nuomonė dėl dešinės veido pusės, gal per daug priekabiai žiūriu (tiksliau su smalsumu), bet bandau įsivaizduot - jei tai būtų mano kadras, pati abejočiau dėl tų kelių šešėlių mastau.gif

QUOTE(voveraite1302 @ 2013 01 31, 15:23)
O aš rodau sesės portretą.
(Žinau žinau... Mažai vietos, ir pilkas, ir išdegęs... Bet kažkuo mane traukia...)

man vietos tai visai netrūksta, kompoziciškai žiūrisi mirksiukas.gif bet apdirbimas tai labai nepatinka

aš šįryt gaudžiau arbatos garus su ilgu išlaikymu ir nepagavau.. doh.gif

p.s voveraite, pažiūrėjau dar sykį, visgi trūksta dešinės šiek tiek
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rittule: 31 sausio 2013 - 16:13