Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Va va, ir man pasirodė tokie komerciški darbai, bet vis tiek buvo įdomu...

O aš rodau sesės portretą.
(Žinau žinau... Mažai vietos, ir pilkas, ir išdegęs... Bet kažkuo mane traukia...)

user posted image
Atsakyti
voveraite, tokį mielą portretuką sudirbai apdirbimu..smile.gif
Atsakyti
Laba diena, rodau 3 ND

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(krispuka @ 2013 01 31, 14:34)
Laba diena, rodau 3 ND

Geras, aš kaip tik masčiau, ką trečiam ND, masčiau panašiai su dukros medaliu, kur laimėjus 1 vietą už plaukimą peteliške, ne bet blizgus, nesigavo...
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 01 31, 15:23)
Va va, ir man pasirodė tokie komerciški darbai, bet vis tiek buvo įdomu...

O aš rodau sesės portretą.
(Žinau žinau... Mažai vietos, ir pilkas, ir išdegęs... Bet kažkuo mane traukia...)

[url=http://www.flickr.com/photos/88007833@N00/8432678474/][img]http://farm9.staticflickr.com/8097/8432678474_90af2869cb_z.jpg]


tikrai labai mielas smile.gif Bet tas netinkamas apdirbimas taip jau lenda į akis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 01 31, 15:30)
voveraite, tokį mielą portretuką sudirbai apdirbimu..smile.gif


Gal ne toks jis ir mielas originale, drįsčiau paprieštarauti... 4u.gif Bet mėginsiu dar ką nors bandyti... Nes spalvotas variantas tikrai ne koks smile.gif O akys man taip gražiai kalba...
Bet jei Say sako, kad portretukas mielas, reikia pabandyti kitaip, gal išeis apdirbti, ne tik visiškai sudirbti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 31, 14:18)
Bet juk is tu klaidu ir mokaisi  rolleyes.gif

Tavo tikslas koks siuo atveju? Gerai padaryti ND ir tuo paciu suprasti, kodel ir kas buvo blogai, ar tik greiciau pabaigti?

Sis ND ant ribos, nes skirtumas antroj ir trecioj foto yra, bet tikrai labai jau nedidelis. Visa kita lyg ir tvarkoj. Kita vertus, butent tas abejotinas skirtumas ir yra sio ND esme.


Tai zinoma ismokti. Bet tik del aiskumo paklausiau, ar dar yra klaidu, nes truputy jau geda darosi 5 karta kelti 3 ND ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2013 01 31, 15:38)
Geras, aš kaip tik masčiau, ką trečiam ND, masčiau panašiai su dukros medaliu, kur laimėjus 1 vietą už plaukimą peteliške, ne bet blizgus, nesigavo...


ir medalis turbut nebutu dziugine musu mokytuju sirdeles smile.gif vakar mandziau taure prakist, bet veltui biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Inza @ 2013 01 31, 15:40)
Tai zinoma ismokti. Bet tik del aiskumo paklausiau, ar dar yra klaidu, nes truputy jau geda darosi 5 karta kelti 3 ND  ax.gif



as jau gedos jausma giliai uzkasiau, nes nebesusakiciuoju kiek ta 3 nd pristatineju ax.gif
Papildyta:
dar norejau paklausti, ta treksdalio taisykle man visiskai naujas dalykas, ar bent jau i tema sitoj fotkej jinai?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 01 31, 14:39)
Gal ne toks jis ir mielas originale, drįsčiau paprieštarauti...  4u.gif Bet mėginsiu dar ką nors bandyti... Nes spalvotas variantas tikrai ne koks  smile.gif O akys man taip gražiai kalba...
Bet jei Say sako, kad portretukas mielas, reikia pabandyti kitaip, gal išeis apdirbti, ne tik visiškai sudirbti  biggrin.gif


atsiųsk ir man smile.gif
Atsakyti
niu 3ND dar karteli ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Klausimas dėl 3 ND - pastebėjau, kad dauguma foto vertikalios. Kaip jūs tą padarote? Laikote rankoje? Nes stovo neturiu, horizontaliai kai darau foto, pastatau fotoaparatą ant stalo ir fotografuoju, o bandžiau vertikaliai laikydama rankose, na ne kas gavos...
Atsakyti
[quote=Inza,2013 01 31, 16:08]
niu 3ND dar karteli ax.gif

ir kaip tu ta sausaini ilgai islaikai nesuvalgiusi biggrin.gif
Atsakyti