Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(kavamale @ 2013 02 04, 11:11)
o per kiek laiko paprastai ateina siuntiniai? tarkim, jei issiusta 29 diena, tai kada galiu tiketis, kad bus Lietuvoje?

Jei 29 dieną išsiuntė parduotuvė/pardavėjas tai žiūrėkit kada sekanti siunta pajuda iš UK ir pridėkit savaitę-tada ir turėsit prekes rankose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2013 02 04, 12:18)
Jei 29 dieną išsiuntė parduotuvė/pardavėjas tai žiūrėkit kada sekanti siunta pajuda iš UK ir pridėkit savaitę-tada ir turėsit prekes rankose smile.gif

ne, as turiu omeny, kad issiusta 29 diena i Lietuva 4u.gif tai, kaip suprantu, treciadieni galima tiketis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 04 vasario 2013 - 10:25
manau Linai reiktu uzsipirkti akiniu didemnine kaina ir dalinti biggrin.gif

1. Kada artimiausia siunta isvyksta?

Siuntu grafikas skelbiamas: supermamu temos pirmoje zinuteje, mano parase, Musu puslapyje Facebook'e (tukis.eu), musu internetinio puslapio: www.tukis.eu - Naujienu skyrelyje!!!

2. Kada gausiu?

Siunta i LT, pristatoma per 7 dienas
Atsakyti
na jau nesinervinkite taip biggrin.gif aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, Lina,

Gal iš mano užsakymų jau kas nors iškeliavo į LT? smile.gif Laukiu nesulaukiu...
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 04, 10:26)
manau Linai reiktu uzsipirkti akiniu didemnine kaina ir dalinti  biggrin.gif

1. Kada artimiausia siunta isvyksta?

Siuntu grafikas skelbiamas: supermamu temos pirmoje zinuteje, mano parase, Musu puslapyje Facebook'e (tukis.eu), musu internetinio puslapio: www.tukis.eu - Naujienu skyrelyje!!!

2. Kada gausiu?

Siunta i LT, pristatoma per 7 dienas



ką reiškia "Siunta i LT pristatoma per 7 dienas"? Ar tai reikšia, kad siunta kirs LT sienas? Tokia informacija man tiek pat įdomi, kaip kad 5-ą dieną siunta važiuos per Lenkiją. O jei tai reiškia, kad vėliausiai per 7 dienas siunta bus pristatyta pirkėjui ar sudaryta galimybė ją pasiimti iš paskirstymo punkto, tai Tukiui reikėtų suktis, nes ta diena yra rytoj (jei pradėsim skaičiuoti nuo sekančios dienos nuo išvykimo).
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif

Labai grazus BRANDALLEY pasiulymai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Linut, jei jau siunčiat sąskaitas, norėčiau ją gauti. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Dija_S @ 2013 02 04, 11:52)
Labas, Lina,

Gal iš mano užsakymų jau kas nors iškeliavo į LT?  smile.gif Laukiu nesulaukiu...


Deja unsure.gif

QUOTE(lipnus @ 2013 02 04, 11:57)
ką reiškia "Siunta i LT pristatoma per 7 dienas"? Ar tai reikšia, kad siunta kirs LT sienas? Tokia informacija man tiek pat įdomi, kaip kad 5-ą dieną siunta važiuos per Lenkiją. O jei tai reiškia, kad vėliausiai per 7 dienas siunta bus pristatyta pirkėjui ar sudaryta galimybė ją pasiimti iš paskirstymo punkto, tai Tukiui reikėtų suktis, nes ta diena yra rytoj (jei pradėsim skaičiuoti nuo sekančios dienos nuo išvykimo).


Jau daugiau nei puse metu siuntos i bendrus taskus ir i namus, dalinamos pirmadieni-treciadieni. Praktiskai isvykimo laikas net nera svarbus, svarbu, kad iki treciadienio isdalinta butu. O, jau kur pasiimat asmeniskai, tai priklauso ir nuo apmokejimo gavimo, ir pasiruosimo dalintosios ir pan.
Kita vertus, matau, kad dazniausiai uzduodamu klausimu, nepritruksim niekada biggrin.gif

QUOTE(MAMA7411 @ 2013 02 04, 13:17)
Linut, jei jau siunčiat sąskaitas, norėčiau ją gauti. Ačiū


Kaip tik siuo metu ir siunciu info, visiems gaunantiems i namus. Dar tik mokejimus sutikrinsiu.
Papildyta:
QUOTE(Amrinasta @ 2013 02 03, 11:07)
Laba ryta, turiu klausimą, gal kas nors naudojasi kokio kurjerio pačioj uk, kad paimtų ir pristatytų Linos adresu, paslaugom, gal galit parekomenduoti  4u.gif . Lyg ir buvo jau tokia kalba kažkada, bet kai neaktulu , tai ir praskaitai  blush2.gif .


QUOTE(Laimuska @ 2013 02 03, 21:18)
www.parcel2go.com (duoda kelis variantus) arba ww.myhermes.co.uk


Dar yra http://www.parcelmonkey.co.uk 4u.gif
Uzsakant kurjerius, pasitikslinkit su pardaveju ar turi printeri.
Jei turit sunkumu uzsakant, uz papildoma mokesti, galim ir mes padeti.

QUOTE(Tahoe @ 2013 02 03, 16:23)
Lina, o kaip reikalai su Matalan uzsakymu, kur buvo sausio 9d uzsakyta?


Lietuvoje jau.

QUOTE(AMARILIS @ 2013 02 04, 00:40)
Saskaitele apmoketa  4u.gif  Kazkodel gavau tik uz 16d. siunta, o uz 29- ne  biggrin.gif


Uz 29 dar nesiuntem, tiesiog jus tik dabar apmokejot saskaita uz 16 d.

QUOTE(ingridalazickiene @ 2013 02 04, 08:27)
prasau pastatyti

170983920607 5


Pastaciau.

QUOTE(kavamale @ 2013 02 04, 11:11)
o per kiek laiko paprastai ateina siuntiniai? tarkim, jei issiusta 29 diena, tai kada galiu tiketis, kad bus Lietuvoje?


Panevezyje dalins Kriiste, tai ji pranes temoje, kai tures.
Papildyta:
QUOTE(kad ji kur galas @ 2013 02 01, 20:43)
laba, rašiau jums į paštą , bet negavau atsakymo, tai klausiu čia ar man kas išvažiavo su šia siunta? Jei taip, tai norėčiau sąskaitėlės.


schmoll.gif ne, nieko nera jums.

QUOTE(lauramedis @ 2013 02 01, 21:49)
Nesulaukiu siuntinio is MD, uzsakiau sausio 2 d. Stengiuos nelist i akis, kantriai laukiu zinutes, bet tikrai nesitikejau kad taip ilgai uztruks sad.gif


Suprantama. Salygose yra nurodyta, kad dvi siuntos, su antraja siunta ir iskeliavo siuntinukas.
I JOnava kooperacija nesusidare, tai bus persiusta pastu.

QUOTE(mistorija @ 2013 02 01, 21:52)
Aš sąskaitėlę gavau ir apmokėjau sausio 27 dieną. Ar tai reiškia, kad mano siuntinukas yra įdėtas į dabar link LT keliaujantį busiką? Nesulaukiu jokios info jau penkta diena po apmokėjimo, o nekantru...  ax.gif Be to, kadangi užsakinėjau pirmą kartą, tai labai laukiu kontaktų kur reikės atsiimti siuntinuką.  blush2.gif


Taip. 4u.gif Ir, dabar dar jums bus papildoma saskaita, nes idejom dar papildomai.
Bet, abi siuntas gausite dabar, vienu metu.

QUOTE(me2za @ 2013 02 02, 01:25)
Linut, kompas buvo sugedes, neparasiau del Tesco maisto kai klauset apie grazinima blush2.gif Jei jau atkeliavo, tai tegul ir toliau keliauja biggrin.gif  Noriu saskaitos 4u.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 04, 11:26)
manau Linai reiktu uzsipirkti akiniu didemnine kaina ir dalinti  biggrin.gif

1. Kada artimiausia siunta isvyksta?

Siuntu grafikas skelbiamas: supermamu temos pirmoje zinuteje, mano parase, Musu puslapyje Facebook'e (tukis.eu), musu internetinio puslapio: www.tukis.eu - Naujienu skyrelyje!!!

2. Kada gausiu?

Siunta i LT, pristatoma per 7 dienas

smile.gif)) dovanotų akinių neatsisakyčiau, nes mano stiklai nepigūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 04, 12:30)

Lietuvoje jau.



Super tada thumbup.gif Laukiu siuntinuko i saskaitos.
Atsakyti
laba mergytes,

sorry, kad trukdau, bet pasidalinsiu smile.gif

siandien musu miestelio sainsburys dideles saldainiu quality street dezutes po £3 4u.gif

nezinau ar online yra, bet vietinese gal bus - kaina gerule manau smile.gif
nors man jie ir nelabai skanus, bet lauktuvems tai labai gerai ax.gif
Atsakyti