Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Viotinola @ 2013 02 01, 23:26)
Kazkur skaiciau, kad galima paste uzklausti, kazkokio popieriaus su parasais. Tipo gavejas gauna siuntinuka ir pasiraso ant popieriuko. Tas popieriukas gryzta Jums. Nesu bandzius, nesidomejau, bet kazkokia panasi paslauga yra.


teoriškai gal ir gerai, bet nelabai veikia. aš šiandien pašte pasiėmiau siuntinį iš FR ir tik namo parsinešus pastebėjau tą lapuką ir supratau, kas tai. pašto darbuotojos kažkodėl pačios irgi neapsižiūrėjo ir neinformavo manęs.
Atsakyti
Laba ryta, turiu klausimą, gal kas nors naudojasi kokio kurjerio pačioj uk, kad paimtų ir pristatytų Linos adresu, paslaugom, gal galit parekomenduoti 4u.gif . Lyg ir buvo jau tokia kalba kažkada, bet kai neaktulu , tai ir praskaitai blush2.gif .
Atsakyti
Lina, o kaip reikalai su Matalan uzsakymu, kur buvo sausio 9d uzsakyta?
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2013 02 03, 11:07)
Laba ryta, turiu klausimą, gal kas nors naudojasi kokio kurjerio pačioj uk, kad paimtų ir pristatytų Linos adresu, paslaugom, gal galit parekomenduoti  4u.gif . Lyg ir buvo jau tokia kalba kažkada, bet kai neaktulu , tai ir praskaitai  blush2.gif .

www.parcel2go.com (duoda kelis variantus) arba ww.myhermes.co.uk
Atsakyti
Ar rinksit greitu laiku užsakymą iš TBS?
Atsakyti
QUOTE(Mamux121 @ 2013 02 03, 22:04)
Ar rinksit greitu laiku užsakymą iš TBS?


Neperka Lina iš čia 4u.gif
Atsakyti
Saskaitele apmoketa 4u.gif Kazkodel gavau tik uz 16d. siunta, o uz 29- ne biggrin.gif
Atsakyti
Man atrodo už 29 dieną dar nesiuntinėjo nes ir aš dar negavau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2013 02 03, 20:18)
www.parcel2go.com (duoda kelis variantus) arba ww.myhermes.co.uk

Ačiū, dabar išsisaugosiu ax.gif
Atsakyti
prasau pastatyti

170983920607 5
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 02 04, 02:19)
Man atrodo už 29 dieną dar nesiuntinėjo nes ir aš dar negavau  blush2.gif  4u.gif

o per kiek laiko paprastai ateina siuntiniai? tarkim, jei issiusta 29 diena, tai kada galiu tiketis, kad bus Lietuvoje?
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2013 02 04, 10:11)
o per kiek laiko paprastai ateina siuntiniai? tarkim, jei issiusta 29 diena, tai kada galiu tiketis, kad bus Lietuvoje?



šią savaitę tikrai išdalins 4u.gif gal net ryt poryt ax.gif
Atsakyti