Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

laba, rašiau jums į paštą , bet negavau atsakymo, tai klausiu čia ar man kas išvažiavo su šia siunta? Jei taip, tai norėčiau sąskaitėlės.
Atsakyti
Nesulaukiu siuntinio is MD, uzsakiau sausio 2 d. Stengiuos nelist i akis, kantriai laukiu zinutes, bet tikrai nesitikejau kad taip ilgai uztruks sad.gif
Atsakyti
Aš sąskaitėlę gavau ir apmokėjau sausio 27 dieną. Ar tai reiškia, kad mano siuntinukas yra įdėtas į dabar link LT keliaujantį busiką? Nesulaukiu jokios info jau penkta diena po apmokėjimo, o nekantru... ax.gif Be to, kadangi užsakinėjau pirmą kartą, tai labai laukiu kontaktų kur reikės atsiimti siuntinuką. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mistorija @ 2013 02 01, 20:52)
Aš sąskaitėlę gavau ir apmokėjau sausio 27 dieną. Ar tai reiškia, kad mano siuntinukas yra įdėtas į dabar link LT keliaujantį busiką? Nesulaukiu jokios info jau penkta diena po apmokėjimo, o nekantru...  ax.gif Be to, kadangi užsakinėjau pirmą kartą, tai labai laukiu kontaktų kur reikės atsiimti siuntinuką.  blush2.gif

viskas gerai, kontaktai atkeliaus mailu kai siunta bus paruošta dalinimui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2013 02 01, 15:53)
na bet net jei ir nerodys trackingo, pagal numerį galima užklausti informacijos iš paties royal mail (jei prireiks), ir paypal pripažįsta tik siuntimą su sekimo numeriuku. Taip, kad ar šiaip ar taip visvien reikia su trackingu smile.gif


Del Paypal nesigincysiu. O va del Royal mail pasisakysiu, nes kokia savaite atgal, noredama pasitikslinti, kaip su mano issiusta siunta reikalai, parasiau i RM. Pries tai skambinau i musu pasta, klausiu, gal zino daugiau negu as. Nes kas is LT issiusta zinau. Man idomu, ar pristatyta, nes kaip jau ir laikas pristatyt, o musu pasto sekimo sistema atnaujinama... jau visas menuo... bankai ir tie el. bankininkyste sugeba per nakti atnaujint, o va pastas laaaabai sudetinga struktura, kad ir menesio jiems negana... tei va is Roayl mail gaunu atsakyma, kad siuntos turi ieskoti siuntejo salies pastas oficialiai. Kreipkites i savo pasta... nu zinote... kazkada panasiai buvo su vokieciais, uzklausiau, maloniai atsake, jog pristatyta, bet va anglai ne tokie paslaugus... likau nieko nepesusi. Galeciau kreiptis i savo pasta oficialiai kaip ir rekomendavo, bet... jei siunta pristatyta, tai uz paieska musu pastui dar teks 15LT sumoket... Neblogai, ar ne? Bananu respublika... Sumoku uz registravima 7Lt, kad suzinociau tik tiek, jog isskrido ir LT doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 02 01, 21:59)
Del Paypal nesigincysiu. O va del Royal mail pasisakysiu, nes kokia savaite atgal, noredama pasitikslinti, kaip su mano issiusta siunta reikalai, parasiau i RM. Pries tai skambinau i musu pasta, klausiu, gal zino daugiau negu as. Nes kas is LT issiusta zinau. Man idomu, ar pristatyta, nes kaip jau ir laikas pristatyt, o musu pasto sekimo sistema atnaujinama... jau visas menuo... bankai ir tie el. bankininkyste sugeba per nakti atnaujint, o va pastas laaaabai sudetinga struktura, kad ir menesio jiems negana... tei va is Roayl mail gaunu atsakyma, kad siuntos turi ieskoti siuntejo salies pastas oficialiai. Kreipkites i savo pasta... nu zinote... kazkada panasiai buvo su vokieciais, uzklausiau, maloniai atsake, jog pristatyta, bet va anglai ne tokie paslaugus... likau nieko nepesusi. Galeciau kreiptis i savo pasta oficialiai kaip ir rekomendavo, bet... jei siunta pristatyta, tai uz paieska musu pastui dar teks 15LT sumoket... Neblogai, ar ne? Bananu respublika... Sumoku uz registravima 7Lt, kad suzinociau tik tiek, jog isskrido ir LT doh.gif

Žinokit ateičiai jog jeigu užsienietis negauna siuntos, bet post.lt rodo jog siunta išsiųsta iš lietuvos jūs sumokate 15lt už paiešką, lietuvos paštas įrodo, kad siunta iškeliavo iš lietuvos jūs tų 15lt neatgausite. Aš taip vieną kartą paaiškinau pašto darbuotojai, tai liko labai nustebusi jog teisybę sakau, nes man taip pat buvo tik gerai, kad po kelių dienų siunta atsirado. Geriausia lauki kol ateis, blogiausiu atveju siunta grįž į lietuvą. 4u.gif Reziume, iš registracijos jokios naudos jeigu dingsta niekas nemokamai neiškos. 4u.gif
Atsakyti
[quote=zaRAza,2013 02 01, 21:59]
Del Paypal nesigincysiu. O va del Royal mail pasisakysiu, nes kokia savaite atgal, noredama pasitikslinti, kaip su mano issiusta siunta reikalai, parasiau i RM. Pries tai skambinau i musu pasta, klausiu, gal zino daugiau negu as. Nes kas is LT issiusta zinau. Man idomu, ar pristatyta, nes kaip jau ir laikas pristatyt, o musu pasto sekimo sistema atnaujinama... jau visas menuo... bankai ir tie el. bankininkyste sugeba per nakti atnaujint, o va pastas laaaabai sudetinga struktura, kad ir menesio jiems negana... tei va is Roayl mail gaunu atsakyma, kad siuntos turi ieskoti siuntejo salies pastas oficialiai. Kreipkites i savo pasta... nu zinote... kazkada panasiai buvo su vokieciais, uzklausiau, maloniai atsake, jog pristatyta, bet va anglai ne tokie paslaugus... likau nieko nepesusi. Galeciau kreiptis i savo pasta oficialiai kaip ir rekomendavo, bet... jei siunta pristatyta, tai uz paieska musu pastui dar teks 15LT sumoket... Neblogai, ar ne? Bananu respublika... Sumoku uz registravima 7Lt, kad suzinociau tik tiek, jog isskrido ir LT doh.gif
[/quo







Man lygiai ta pati situacija, uz reg siuntima mokejau i uk 12lt, 2men jokiu ziniu, paskelbiau paieska, sumokejau tuos 15lt, ir ziuriu siandien jau grazinta siunta i lt. Pasiskust ner kur wink.gif
Atsakyti
Kazkur skaiciau, kad galima paste uzklausti, kazkokio popieriaus su parasais. Tipo gavejas gauna siuntinuka ir pasiraso ant popieriuko. Tas popieriukas gryzta Jums. Nesu bandzius, nesidomejau, bet kazkokia panasi paslauga yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 01 vasario 2013 - 22:27
[quote=Liepsa,2013 02 01, 22:34]
[quote=zaRAza,2013 02 01, 21:59]
Del Paypal nesigincysiu. O va del Royal mail pasisakysiu, nes kokia savaite atgal, noredama pasitikslinti, kaip su mano issiusta siunta reikalai, parasiau i RM. Pries tai skambinau i musu pasta, klausiu, gal zino daugiau negu as. Nes kas is LT issiusta zinau. Man idomu, ar pristatyta, nes kaip jau ir laikas pristatyt, o musu pasto sekimo sistema atnaujinama... jau visas menuo... bankai ir tie el. bankininkyste sugeba per nakti atnaujint, o va pastas laaaabai sudetinga struktura, kad ir menesio jiems negana... tei va is Roayl mail gaunu atsakyma, kad siuntos turi ieskoti siuntejo salies pastas oficialiai. Kreipkites i savo pasta... nu zinote... kazkada panasiai buvo su vokieciais, uzklausiau, maloniai atsake, jog pristatyta, bet va anglai ne tokie paslaugus... likau nieko nepesusi. Galeciau kreiptis i savo pasta oficialiai kaip ir rekomendavo, bet... jei siunta pristatyta, tai uz paieska musu pastui dar teks 15LT sumoket... Neblogai, ar ne? Bananu respublika... Sumoku uz registravima 7Lt, kad suzinociau tik tiek, jog isskrido ir LT doh.gif
[/quo
Man lygiai ta pati situacija, uz reg siuntima mokejau i uk 12lt, 2men jokiu ziniu, paskelbiau paieska, sumokejau tuos 15lt, ir ziuriu siandien jau grazinta siunta i lt. Pasiskust ner kur wink.gif
[/quote]

Jau apie Lietuvos pasta tai gero zodzio nepasakysiu - ten kaltu nera isvis, ateini issiusti, tai eile pensininku uz mokescius moka po 20 min kiekvienas, o tu atejes tiesioginiu paslaugu turi laukti valanda. Galu irgi nerasi - syki geriausiai buvo, kai is darbo siunteme registruotu pastu strukturini projekta su deadline, o jis po savaites pakeliaves po LT atsidure ant mano stalo - pristate LP siunta gavejui lotuliukas.gif . Tai vos su rastais oficialliais ipraseme projektu agenturos, kad priimtu paraiska... As tik galvoju, kada idomu kazkas truks ir rinka padarys savo - atsiras konkurentai, kurie bus patogus gyventojams...
Atsakyti
Linut, kompas buvo sugedes, neparasiau del Tesco maisto kai klauset apie grazinima blush2.gif Jei jau atkeliavo, tai tegul ir toliau keliauja biggrin.gif Noriu saskaitos 4u.gif
Atsakyti
Bet tai čia tik su Royal mail bėdos (nors prieš metus man be problemų rodė sekimą ir UK), o vat Liuxas ir Vokietija jokių numeriukų nekeičia, ir matau siuntą kol ji ateina iki gavėjo smile.gif
Atsakyti
prasau pastatyti

170983920607 5




Atsakyti