Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(lina0612 @ 2013 02 28, 15:52)
Bet cia kazkam tie aprasai pazeide privatuma lotuliukas.gif

O man tai patikdavo tie sarasiukai, jau matydavai kad tavo gali buti
Nusiunti savo pirkimo nr ir greit ir gerai thumbup.gif



drinks_cheers.gif Man irgi patiko sarasai - zinai kiek vnt eini pasiimti. Del to, kad nezinojau kiek, pradingo labai lauktas paketelis doh.gif pernai. Jei buciau zinojusi kiek takart vnt taip nebutu nutike. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tebelaukiu @ 2013 02 28, 16:46)
drinks_cheers.gif  Man irgi patiko sarasai - zinai kiek vnt eini pasiimti.


Jus abi kalbat apie skirtingus sarasus.
Siuntu sarasai jau atnaujinti mirksiukas.gif
Atsakyti

Siuntu sarasai jau atnaujinti mirksiukas.gif
[/quote]


thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai bent nuorodą tų mikimauzų įmeskit kas nors, nes jau ir man reikia, o nesuprantu, kaip anie atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 28, 14:35)
jei butu ligonineje ar isvykes - tai nebepirktu lotuliukas.gif


Tiksliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Limcamca @ 2013 02 28, 14:44)
Negaliu. Anksciau dedavau aprasus i tema, bet viena kliente pasake, kad tai yra privatumo pazeidimas, ir nebededu. Be to, pasitaike atveju, kai buvo atsiimtos ne savo prekes. Tiesiog, pasake, mano ir vsio.  blush2.gif  blush2.gif


Man tai patinka dabartinė sistema - jei ko pasigendi, nusiunti nuorodą ir paieško tarp neatpažintų daiktų rolleyes.gif O jei bus paskelbta nuotrauka ir ieškomas savininkas, tai visokių gi žmonių būna doh.gif Prichimičint visko galima šiais laikais cool.gif
Atsakyti
Bet nuotraukos ir nebuvo skelbiamos unsure.gif Tiesiog abstraktus aprašymas, - kai tavo daiktas, tai atpažįsti, bet šiaip, svetimam, atspėti ir pataikyti Linai atsiųsti atitinkantį Item no. praktiškai neįmanoma.
Atsakyti
pasibaigusių aukcionų negalima rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2013 02 28, 16:59)
pasibaigusių aukcionų negalima rasti  g.gif


taigi laukt kol pasibaigs issisaugojes my ebay - ir tada siust, aisku jei daiktas ner retenybe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 28, 17:02)
taigi laukt kol pasibaigs issisaugojes my ebay - ir tada siust, aisku jei daiktas ner retenybe 4u.gif


Jei čia vis dar apie pamestų daiktų atpažinimą, tai, paprastai, ant siuntinio būna kokia žyma/pašto antspaudas su išsiuntimo data. Todėl, nurodant laimėtą aukcioną, pastarojo pasibaigimo data negalėtų būti vėlesnė.
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2013 02 28, 17:59)
pasibaigusių aukcionų negalima rasti  g.gif

nezinau ar teisingai supratau. bet gi gauni emeila apie laimejima, emeile viad rodo ta daikta. ir senus galima rast g.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 02 28, 17:28)
nezinau ar teisingai supratau. bet gi gauni emeila apie laimejima, emeile viad rodo ta daikta. ir senus galima rast g.gif

aš turiu omeny, kad niekas kitas nepasisavins ne savo pamestinuko, nes tik tu turėsi pasibaigusio aukciono nuorodą.
Atsakyti
Galima rasti visus (na, ne visai visus, nes jie tik kažkiek laiko saugomi) pasibaigusius aukcionus - tereikia paieškoje užsidėti "Completed listings". O ar asmuo yra laimėtojas, matosi tik prisijungus iš jo asmeninės paskyros.
Atsakyti