Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(natina @ 2013 02 28, 15:42)
tai reiktu nupaveiksluot ir temoj tokius paskelbt. Gal kas atpazins savo daiktus g.gif


Negaliu. Anksciau dedavau aprasus i tema, bet viena kliente pasake, kad tai yra privatumo pazeidimas, ir nebededu. Be to, pasitaike atveju, kai buvo atsiimtos ne savo prekes. Tiesiog, pasake, mano ir vsio. blush2.gif blush2.gif

QUOTE(Audry @ 2013 02 28, 15:42)
Lina, o gal čia koks slaptas gerbėjas jus atakuoja bigsmile.gif  bigsmile.gif Vis po mikimauzą kas pora savaičių atsiunčia lotuliukas.gif Vieni gėles dovanoja, kiti kvepalus, o va jum pasisekė -mikimauzus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Gal tikrai? Nes jie visi riuzavi, mergaitiski ir su sijonukais wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 28, 14:38)
Pirmas atkeliavo, gal praeitu metu lapkriti. O, dabar intensyviai kas pora savaiciu, naujas ateina  g.gif




o tai kam tokiu atveju lauki savininko - duok cia tuos mikimauzus - daryk vaikus laimingus, o ne sandeliuok... Isvis - per 2 men neatsirado savininkas - kelk cia mums - pasidalinsim lotuliukas.gif , nu blyn per tiek laiko tikrai imanoma apsiciupinet ir pasigest savo prekiu blush2.gif
Atsakyti
cia apie ta kur knyga pirko?
na, nesamone gi.
nereikia rasyt vardo pavardes, jei paaiskeja. o atsiimant pateikti irodyma, kad tai jo daiktas ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 28, 14:44)
Negaliu. Anksciau dedavau aprasus i tema, bet viena kliente pasake, kad tai yra privatumo pazeidimas, ir nebededu. Be to, pasitaike atveju, kai buvo atsiimtos ne savo prekes. Tiesiog, pasake, mano ir vsio.  blush2.gif  blush2.gif
Gal tikrai? Nes jie visi riuzavi, mergaitiski ir su sijonukais  wub.gif  wub.gif  wub.gif

kieno privatumo? g.gif
paprastai pamestukai yra ebay grobis, tai tarkim aš atpažįstu savo daiktą, atsiunčiu ebay nuorodą įvykusio aukciono ir viskas aišku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2013 02 28, 15:47)
kieno privatumo?  g.gif
paprastai pamestukai yra ebay grobis, tai tarkim aš atpažįstu savo daiktą, atsiunčiu ebay nuorodą įvykusio aukciono ir viskas aišku  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2013 02 28, 14:47)
kieno privatumo?  g.gif
paprastai pamestukai yra ebay grobis, tai tarkim aš atpažįstu savo daiktą, atsiunčiu ebay nuorodą įvykusio aukciono ir viskas aišku  rolleyes.gif


pagal aprasa - jo, taip suveiktu, bet jei matai foto - tu daiktu galybe ebay gali nuorodu surast - ir irodyk kad pirkai ne tu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 28, 14:44)
Negaliu. Anksciau dedavau aprasus i tema, bet viena kliente pasake, kad tai yra privatumo pazeidimas, ir nebededu. Be to, pasitaike atveju, kai buvo atsiimtos ne savo prekes. Tiesiog, pasake, mano ir vsio.  blush2.gif  blush2.gif
Gal tikrai? Nes jie visi riuzavi, mergaitiski ir su sijonukais  wub.gif  wub.gif  wub.gif



Prasom neerzint:)

O gal cia parduotuve siuncia kaip prezenta uz pirkimus?
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 28, 14:49)
Prasom neerzint:)



svarbiausia kad visom rupi, visos nori - o ne viena nesiperka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 28, 14:48)
pagal aprasa - jo, taip suveiktu, bet jei matai foto - tu daiktu galybe ebay gali nuorodu surast - ir irodyk kad pirkai ne tu blush2.gif



Bet cia kazkam tie aprasai pazeide privatuma lotuliukas.gif

O man tai patikdavo tie sarasiukai, jau matydavai kad tavo gali buti
Nusiunti savo pirkimo nr ir greit ir gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 28, 15:48)
pagal aprasa - jo, taip suveiktu, bet jei matai foto - tu daiktu galybe ebay gali nuorodu surast - ir irodyk kad pirkai ne tu blush2.gif

galima persiusti laiska apie laimeta aukciona, kur tas daiktas.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 28, 14:50)
svarbiausia kad visom rupi, visos nori - o ne viena nesiperka lotuliukas.gif



Disney iki rytojaus 20 % nuolaida yra
Bet ten brangus jie

Gal reiks ebay pamedziot
Tik kad laiko gaila:)
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 28, 14:52)
Bet cia kazkam tie aprasai pazeide privatuma lotuliukas.gif

O man tai patikdavo tie sarasiukai, jau matydavai kad tavo gali buti
Nusiunti savo pirkimo nr ir greit ir gerai thumbup.gif


ai nu gi visokiu zmoniu yra, labai sauganciu ta savo privatuma ir savo teises lotuliukas.gif bet ar butina i visus kreipt demesi? gi ir del siuntimo sarasu buvo pretenziju del pazeisto privatumo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti