Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Etra @ 2013 02 27, 15:49)
Ne ne, garsieji mikimauzai tikrai ne mano biggrin.gif



ir netgi ne mano biggrin.gif
Atsakyti
Item number 300864019676
ten jei teisingai suprantu aukcionas, bet galima ir iskart pirk. Tai perkam iskart. Aciu
PS labai seniai pas jus kazka bepirkau, tai jei reiks kazkiek pinigeliu avansu pervest, rasykit
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 27 vasario 2013 - 16:52
KOVO 11 KOOPERACIJOS:

Kaunas, Dainava:

1. priklausomybe (Sandra B.)
2. Alma L.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 27, 15:47)


Nesulaukiu jusu atsakymo el.pastu, tai rasau cia. Man jau neramu, kad taip ilgai negrazinate pinigu, ir net neparasote kada zadate tai padaryti. Labai noreciau pavedimo sulaukti sia savaite, buciau dekinga. Laukiu atsakymo.
Tiesa, seniau buvau lauramedis (jei prisiminsit)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Le Muras: 27 vasario 2013 - 19:46
Sveika,
SOS nors turbut jau velu doh.gif bent jau sarase Irma D keliauja i Vilniu, nors yra is Kauno verysad.gif jei taip is tikro tai labai liudna, nes siuntinukas nespes ateiti laiku verysad.gif
Atsakyti
Laba diena, rasau Alai is Jonavos, kaip matau mano siuntinukas bus pas Jus (Jolita S), kai gausit, brukstelkit i az. Aciu.
O is Linos laukiu saskaiteles.
Atsakyti
laukiu ir as saskaiteles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 27, 14:50)
Na, nereiketu ir pardavejams kenkti, taip kiekviena karta. Disputa atidaryti verta kai laikas eina i pabaiga, arba pardavejas nebendradarbiauja, nesutinka.

Na, jei siuntinys gerokai vėluoja, o pardavėjas kaišioja netikrus "įrodymus", tai kas pirkėjui belieka? Nemanau, kad tai gali būti laikoma kenkimu pardavėjui.
Aišku, aš nežinau kokia čia tiksliai situacija, kiek laiko praėjo ir pan. Tik pateikiau bendrą rekomendaciją. Pats disputų be reikalo tikrai nekeliu smile.gif Tačiau 2 ar 3 kartus yra tekę.
Atsakyti

KOVO 11 KOOPERACIJOS:

Kaunas, Dainava:

1. priklausomybe (Sandra B.)
2. Alma L.
3. Jurgita S (anira12)
Atsakyti
Kaip supratau mano siuntinukas spėjo ateit bigsmile.gif Laukiu tada sąskaitėlės 4u.gif
Atsakyti
Lina, o dabar pagal nauja veziojimo tvarka, jei paprasysim vezti kitu adresu, ar reiks moket??? g.gif nu pvz, pas jus mano adresas uzregistruotas namu, o kai paskambina vezejas paprasau atvest kitu adresu g.gif ax.gif kazin ar suprantamai parasiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 27, 17:40)
ir netgi ne mano  biggrin.gif


Vargsai mikimauzai, niekam ju nereikia unsure.gif

QUOTE(Ligvita @ 2013 02 27, 17:51)
Item number 300864019676
ten jei teisingai suprantu aukcionas, bet galima ir iskart pirk. Tai perkam iskart.  Aciu
PS labai seniai pas jus kazka bepirkau, tai jei reiks kazkiek pinigeliu avansu pervest, rasykit


Atsiprasau, reikia, kad primintumet savo duomenis, arba tiesiog is karto apmoketi.

QUOTE(Le Muras @ 2013 02 27, 20:45)
Nesulaukiu jusu atsakymo el.pastu, tai rasau cia. Man jau neramu, kad taip ilgai negrazinate pinigu, ir net neparasote kada zadate tai padaryti. Labai noreciau pavedimo sulaukti sia savaite, buciau dekinga. Laukiu atsakymo.
Tiesa, seniau buvau lauramedis (jei prisiminsit)


Jei gavote is musu emaila, patvirtinanti, kad emailas gautas, tuomet, prieis eile ir atsakysiu. Bet, paskutinis susirasinejimas su jumis buvo, kai as paprasiau persiusti man jusu rasyta emaila, ka jus ir padarete, ir mes ji gavome. 4u.gif Beje, apie ta pati, ka ir dabar parasete. Net ir dabar, daugiau jokiu neatsakytu emailu jums, neturime.
Piniginius reikalus deriname asmeniskai, o ne temoje.

QUOTE(Žalioji_Fėja @ 2013 02 27, 22:43)
Sveika,
SOS nors turbut jau velu  doh.gif bent jau sarase Irma D keliauja i Vilniu, nors yra is Kauno  verysad.gif jei taip is tikro tai labai liudna, nes siuntinukas nespes ateiti laiku  verysad.gif


Suziuresiu, ka ten pridariau, bet siek tiek veliau.

QUOTE(kaiser @ 2013 02 28, 09:46)
Na, jei siuntinys gerokai vėluoja, o pardavėjas kaišioja netikrus "įrodymus", tai kas pirkėjui belieka? Nemanau, kad tai gali būti laikoma kenkimu pardavėjui.
Aišku, aš nežinau kokia čia tiksliai situacija, kiek laiko praėjo ir pan. Tik pateikiau bendrą rekomendaciją. Pats disputų be reikalo tikrai nekeliu smile.gif Tačiau 2 ar 3 kartus yra tekę.


Tai yra normalus, tikras irodymas. UK pastuose yra tokie cekiai, specialus, ir jie tikrai galioja. Tik, jie nera tinkami EBay. Na, ziurekit, pvz. jus kai renkates preke, ziurit kokia yra siuntimo kaina. Imate kuo mazesne, o tokiu atveju, siuntinys buna siunciamas neregistruotai. Pardavejas paima toki irodyma, ir kiti, tikrai buna tarpusavyje susitaria, na, dingo, dingo siuntinys. Bet, kiti su tuo nesutinka, ir praso arba normalios siuntinio sekimo nuorodos arba pinigu atgal. Bet, faktas, kad perkant preke, mazai kas atkreipia demesi, ar siunta bus registruota. Renkantis preke, ziurime, kad ji butu pigesne. Aisku, pardavejas tada spyriojasi, nes kas gi nori buti nuostolyje? g.gif Ypac, jei pirkejas pats prisiima rizika ir neperka prekiu su registruotu siuntimu g.gif


QUOTE(Daimen @ 2013 02 28, 13:03)
Lina, o dabar pagal nauja veziojimo tvarka, jei paprasysim vezti kitu adresu, ar reiks moket???  g.gif  nu pvz, pas jus mano adresas uzregistruotas namu, o kai paskambina vezejas paprasau atvest kitu adresu  g.gif  ax.gif  kazin ar suprantamai parasiau  ax.gif


Praneskit kita adresa man dabar, kuo skubiau, su pasto kodu. Nes, kitu atveju, taip man reikes moketi.
Atsakyti