Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Auksuole @ 2013 02 27, 14:28)
Prisirašiau 2013 02 22, 20:23
Nežinau kada sąrašus paėmėt smile.gif


Oi ne, jei vakare tik, tai jau buvo paimtos kooperacijos.

QUOTE(ligituka @ 2013 02 27, 14:30)
o siaip tai dazniausiai,kai pasiima siuntinius,tai paraso,kad tokia... ir tokia .. siunta gauta ir jau galima atsiimti........nu sorry,neturiu laiko skaityt visos temos  doh.gif  ir nemanau,kad labai sunku atsakyt i klausima  4u.gif
beto maciau,kad kooperavausi su Milda Z,bet kaip man jai AZ parasyti?  blush2.gif  bandziau,bet tokio nicko nera  blush2.gif


Taigi LIGITUKA, jus ir busit pas Milda. Kai ji gaus, parasys, arba as jums parasysiu. Siuntos gi dar nera.

QUOTE(Dija_S @ 2013 02 27, 14:50)
Lina,

O mano sausio 11 dienos užsakymas??? Niekaip nerandu savo pavardės sąraše...sad.gif


schmoll.gif unsure.gif emailu susirasysim.

QUOTE(Astukasas @ 2013 02 27, 15:01)
Tai Šilainių kooperacija nesusidarė?  g.gif


Nezinau kuri Silainiu kooperacija, as nelabai rajonu pazistu blush2.gif bet jus as, pati, asmeniskai praziurejau ir neidejau i kooperacija. Ta tiksliai atsimenu blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį blush2.gif Man vienas ebay siuntinukas vėluoja. Pardavėjas sako, kad turi čekį, kad išsiuntė (ten ant to čekio ranka prirašytas Limcamcos pašto kodas). Jokio registracijos kodo nėra, nes siuntinukas neregistruotas. Pardavėjas aiškina, kad paypalas tą čekiuką priima kaip "proof of postage" - ar tai tiesa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etra: 27 vasario 2013 - 14:32
QUOTE(Etra @ 2013 02 27, 15:31)
Turiu klausimėlį  blush2.gif  Man vienas ebay siuntinukas vėluoja. Pardavėjas sako, kad turi čekį, kad išsiuntė (ten ant to čekio ranka prirašytas Limcamcos pašto kodas). Jokio registracijos kodo nėra, nes siuntinukas neregistruotas. Pardavėjas aiškina, kad paypalas tą čekiuką priima kaip "proof of postage" - ar tai tiesa?


Ne 4u.gif Turi buti cekis su registracijos nr., kuris rodo, kad pristatyta.
O, tai proof of postage galima paste gauti, bet ebay jis negalioja.

Bet, suknele jusu tikrai pas mus yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 27, 15:40)
Ne  4u.gif Turi buti cekis su registracijos nr., kuris rodo, kad pristatyta.
O, tai proof of postage galima paste gauti, bet ebay jis negalioja.

Bet, suknele jusu tikrai pas mus yra  4u.gif

Taip, su šita jau viskas aišku, ačiū 4u.gif Aš čia dar apie vieną aiškinuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2013 02 27, 14:31)
Turiu klausimėlį  blush2.gif  Man vienas ebay siuntinukas vėluoja. Pardavėjas sako, kad turi čekį, kad išsiuntė (ten ant to čekio ranka prirašytas Limcamcos pašto kodas). Jokio registracijos kodo nėra, nes siuntinukas neregistruotas. Pardavėjas aiškina, kad paypalas tą čekiuką priima kaip "proof of postage" - ar tai tiesa?

Reiktų pradėti Ebay ginčą, jums nuo to blogiau tikrai nebus. Paprastai nusprendžiama pirkėjo naudai, nebent pardavėjas turi rimtų įrodymų. Tik nereiktų leisti praeiti 45 dienoms nuo aukciono pabaigos, nes vėliau pretenzijų pareikšti nebegalėsite.
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2013 02 27, 15:42)
Taip, su šita jau viskas aišku, ačiū 4u.gif Aš čia dar apie vieną aiškinuosi smile.gif


O koks daiktas? Gal vel pas mus?

QUOTE(kaiser @ 2013 02 27, 15:45)
Reiktų pradėti Ebay ginčą, jums nuo to blogiau tikrai nebus.


Na, nereiketu ir pardavejams kenkti, taip kiekviena karta. Disputa atidaryti verta kai laikas eina i pabaiga, arba pardavejas nebendradarbiauja, nesutinka.

Siaip, iprastas laikas gauti siuntai is UK yra per 2 musu siuntas, na, vienas kalendorinis menuo 4u.gif
Atsakyti
Kiek kainuotu paemimas is


Sydenham, London, United Kingdom

?
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 27, 15:56)
Kiek kainuotu paemimas is
Sydenham, London, United Kingdom

?


Ne Londonas ten, jau Oxfordshyras, labai toli, virs 2val kelio schmoll.gif

http://www.ebay.co.u...=item3a7eb31590 - vyriski sortai. Grazu? g.gif

http://www.amazon.co...r...46&sr=1-182 - labai elegantiski moteriski bateliai thumbup.gif
Atsakyti
KOVO 11 KOOPERACIJOS:

Kaunas, Dainava:

1. priklausomybe (Sandra B.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 27 vasario 2013 - 15:23
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 27, 15:50)
O koks daiktas? Gal vel pas mus?
Na, nereiketu ir pardavejams kenkti, taip kiekviena karta. Disputa atidaryti verta kai laikas eina i pabaiga, arba pardavejas nebendradarbiauja, nesutinka.

Siaip, iprastas laikas gauti siuntai is UK yra per 2 musu siuntas, na, vienas kalendorinis menuo  4u.gif

Tai aš, kaip jūs ir sakot, pirma su pardavėju aiškinuosi, jei kyla kokia problema (dabar kaip tik ta stadija biggrin.gif ). Jei ilgai negaunu, tada jau rašau jums, ar nėra priklydę smile.gif (dėl paklydėlio dar palauksiu, kol gausiu dabartinę siuntą, gal bus smile.gif ). Jei pas jus nėra, tik tada jau disputas, visai terminui į pabaigą atėjus.
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2013 02 27, 16:23)
Tai aš, kaip jūs ir sakot, pirma su pardavėju aiškinuosi, jei kyla kokia problema (dabar kaip tik ta stadija biggrin.gif ). Jei ilgai negaunu, tada jau rašau jums, ar nėra priklydę smile.gif (dėl paklydėlio dar palauksiu, kol gausiu dabartinę siuntą, gal bus smile.gif ). Jei pas jus nėra, tik tada jau disputas, visai terminui į pabaigą atėjus.


Gal mikimauzas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 27, 16:47)
Gal mikimauzas? bigsmile.gif

Ne ne, garsieji mikimauzai tikrai ne mano biggrin.gif
Atsakyti