Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2013 01 31, 12:38)
As tik noriu pasitikslinti, dar viena vnt perkame?


taip, perkam dar viena toki pati mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2013 01 31, 15:21)
400402257565 - 6 svarus pastatom  4u.gif


QUOTE(akbr @ 2013 01 31, 18:09)
taip, perkam dar viena toki pati  mirksiukas.gif  biggrin.gif


Pastaciau ir nupirkau 4u.gif
Atsakyti
sveiki, pastatome 4u.gif 4u.gif
170980894102 1.2
221183355006 2,3
121059299515 4
281056719348 3
290852429011 1,3
290852427139 2
181069790363 1,2
281057217192 3
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2013 01 31, 14:27)
Man irgi labai tinka.  thumbup.gif


Mergaites, kol lauksite kad susirinktum 2kg, gali praeti nemazai laiko ir jei Jus perkat per ebay, kaip Jus planuojat kontroliuoti kuri siunta gauta, kuri ne, prekiu bukle ir t.t., nerasysite gi pastoviai pretenzijas i resolution centra apie siuntos negavima (tapsite itartinu pirkeju). Gal as kazko nezinau, pamokinkite. Nes Lina man aiskiai parase, kad niekas neskaiciuoja ir neskaiciuos siustu kiekio.
Atsakyti
prasau pastatyti
400400796599 11
Atsakyti
QUOTE(natalia77 @ 2013 01 31, 21:32)
Mergaites, kol lauksite kad susirinktum 2kg, gali praeti nemazai laiko ir jei Jus perkat per ebay, kaip Jus planuojat kontroliuoti kuri siunta gauta, kuri ne, prekiu bukle ir t.t., nerasysite gi pastoviai pretenzijas i resolution centra apie siuntos negavima (tapsite itartinu pirkeju). Gal as kazko nezinau, pamokinkite. Nes Lina man aiskiai parase, kad niekas neskaiciuoja ir neskaiciuos siustu kiekio.

Na eBay duoda 45 dienas bylos kėlimui, jei kažkas negerai. Tai į tokį laikotarpį ramiai sutelpa dvi siuntos. Aš atsiliepimus visada rašau tik gavusi daiktą ir visiškai nekreipiu dėmesio į raginimus palikti atsiliepimą kuo greičiau ar pan. Jei pasitaiko koks priekabesnis pardavėjas, visada galima parašyti, kad esate išvykusi (perkate, bet nematote gautų prekių kol negrįšite namo). smile.gif
Atsakyti
linute, o tesco rubus uzsakinejot ar dar ne? ziuriu megztukai jau po 20 svaru sad.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos, ateinu patarimo, jūs visvien daugiau pažengę pirkimuose nei aš, gal kuri buvot susidūrusi su tokia situacija:
pirkau batus, gavau ne tokius, kokius aprašė, su pardavėja neišėjo susitarti, tai iškėliau bylą. Ją laimėjau. Bet paypal parašė - persiųsk batus, įrašyk registracijos kodą ir kai tik pamatys, kad pardavėja gavo batus, perves man pinigus atgal.
O kaip su grąžinimu? skambinau į paštą - sakė registuotas siuntinys kainuoja kažkur 22lt, bet siuntinys matysis tik LT ribose, kai bus UK dings visi įrašai... tai š...
o Lina per tave siųsti, tai turbūt kodų jokiu neduodi unsure.gif nežinau ką daryti, nes jei siunčiu per paštą ir dingsta įrašai UK, tai kaip Paypal matys, jog pardavėja gavo batus?
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2013 02 01, 10:12)
O kaip su grąžinimu? skambinau į paštą - sakė registuotas siuntinys kainuoja kažkur 22lt, bet siuntinys matysis tik LT ribose, kai bus UK dings visi įrašai... tai š...
o Lina per tave siųsti, tai turbūt kodų jokiu neduodi  unsure.gif  nežinau ką daryti, nes jei siunčiu per paštą ir dingsta įrašai UK, tai kaip Paypal matys, jog pardavėja gavo batus?


aš nesuprantu, kodėl jie taip sako - aš siunčiau dvd diskus, registruotu, man rodė visus etapus nuo mano pridavimo iki įteikimo UK g.gif gal kas pasikeitė? siunčiau lapkritį.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2013 02 01, 10:55)
aš nesuprantu, kodėl jie taip sako - aš siunčiau dvd diskus, registruotu, man rodė visus etapus nuo mano pridavimo iki įteikimo UK  g.gif  gal kas pasikeitė? siunčiau lapkritį.

Nu, be to, kam tada registruotas, jei nieko nesimato? doh.gif Turi atsekti gi kažkaip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2013 02 01, 11:12)
O kaip su grąžinimu? skambinau į paštą - sakė registuotas siuntinys kainuoja kažkur 22lt, bet siuntinys matysis tik LT ribose, kai bus UK dings visi įrašai... tai š...
o Lina per tave siųsti, tai turbūt kodų jokiu neduodi  unsure.gif  nežinau ką


Per post.lt psl matosi tik LT ribose, o paskui einate i UK pasto psl, ten suvedate registracijos koda ir matosi tolimesnis jo judejimas mirksiukas.gif Bent jau anksciau tai tikrai taip buvo
Atsakyti
QUOTE(pickutis @ 2013 02 01, 11:31)
Per post.lt psl matosi tik LT ribose, o paskui einate i UK pasto psl, ten suvedate registracijos koda ir matosi tolimesnis jo judejimas mirksiukas.gif Bent jau anksciau tai tikrai taip buvo

O koks tas UK pašto psl.?
Atsakyti