Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(zaRAza @ 2013 02 15, 12:19)
Nu tai aisku, kad priimti 4u.gif

Tai, kad kitoj siuntoj mano nieko nebus tikriausiai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 14, 13:52)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif Su sirduciu diena visas  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Ten ne adreso atvejis. Isvis, jei perkat/parduodat pastoviai ir nepigiai, nerekomenduojama jungtis prie savo ebay saskaitos, is bet kokio kito kompiuterio, isskyrus savo. Tas pats ir su paypal. Taip pat nerekomenduojama leisti kazkam, prisijugnti prie savo saskaitos, is jusu kompiuterio  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Labai aciu uz patarimus 4u.gif o nerekomenduojama del saugumo ar del to kad gali nepatikt ebay ar paypal?, nes sakykim, jei kad ir keli seimos nariai naudojasi tuo paciu IP ir turi savo saskaitas g.gif kaip tada g.gif
Atsakyti
Kažkur buvau mačius sąrašėlį parduotuvių, kur galima pirkti tiesiogiai. Nu bet neberandu doh.gif
Atsakyti
Kadangi pirkimai nestabdomi, turiu vilti gal pastatysite blush2.gif
121065498321 - 5,25
370758608697 - 7,75





Atsakyti
QUOTE(twins090611 @ 2013 02 16, 16:27)
Kadangi pirkimai nestabdomi, turiu vilti gal pastatysite  blush2.gif
121065498321 - 5,25
370758608697 - 7,75


iki antradienio Linos nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 16, 16:29)
iki antradienio Linos nebus mirksiukas.gif



Laba
o gal tu zinai ka nors
i Kauna atves venipakas?
Linos ner
As neto beveik kad neturiu
Tik vakarais po truputi pasijungiu doh.gif
Palikau sesei priimti siunta, o ji man raso, kad gavo zinute is venipako, kad siunta atkeliauja g.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 16, 19:05)
Laba
o gal tu zinai ka nors
i Kauna atves venipakas?
Linos ner
As neto beveik kad neturiu
Tik vakarais po truputi pasijungiu doh.gif
Palikau sesei priimti siunta, o ji man raso, kad gavo zinute is venipako, kad siunta atkeliauja g.gif


jo, dabar jie atves mirksiukas.gif , ir pirmadieni liepe man but namie - artistai, gi dirbu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 16, 19:07)
jo, dabar jie atves mirksiukas.gif , ir pirmadieni liepe man but namie - artistai, gi dirbu lotuliukas.gif


aciu

sese adresa pasikeite
ten ju psl galima
nes pas mane nelauks visa diena wub.gif

O mes su Lina svenciam, visokias meiles dienas, vasario 16-tasias ir dar ka nors... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 16, 19:10)
aciu

sese adresa pasikeite
ten ju psl galima
nes pas mane nelauks visa diena wub.gif

O mes su Lina svenciam, visokias meiles dienas, vasario 16-tasias ir dar ka nors... mirksiukas.gif


sventikes cool.gif

o del adreso - jie gi paskambins rase pries 10-50 min - tad galima butu spet atlekt, tik nu as is darbo nesiprasysiu kad siuntas priimt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 16 vasario 2013 - 19:13
Noreciau pirkti Tesco skalbimo priemones ar galima pirkti nesinaudojant tarpininkavimu? ir ar yra kokios salygos kurias reiktu islaikyti uzsakant is tesco. pristatymai pirkimo dienos ir pan?
Is anksto dekoju jei suteiksite info kazkaip lyg meginau pati registruotis ten bet tel numeriuko reikalovo ar dar kazko ir likau smile.gif


Atsakyti
Sveiki,

kiek butu paemimas?

Located in Chippenham, Wiltshire, United Kingdom

Tewkesbury,Glos, Gloucestershire, United Kingdom

GRANGETOWN, Cardiff, United Kingdom

eccels, Greater Manchester, United Kingdom



Atsakyti
Sveiki, niekada nesu pirkusi is anglijos parduotuvių. Gal kuri galėtumėte papasakoti kaip tai vyksta:
1. iš kokių internetinių parduotuvių galima pirkti?
2. jei neturiu paypal korteles ir noreciau kad man kas nupirktų preke, kiek kainuoja tarpininkavimas?
Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti