Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Murčikas @ 2013 02 14, 10:11)
Mes praeitais metais bandeme per booking.com viesbuti apmoketi su virtuonu, ir parase, kad problemos us kortele. O ant durniaus pabandeme mylimiausia ir ji praejo  thumbup.gif

Su Virtuon per bookingą man visada kildavo problemų, ten nesaugu laikyti pinigų, taigi nelaikydavau, jie norėdavo patikrinti ar įšaldyti sumą, negalėdavo, skambindavo man ir aš kelyje turėjau dievagotis, kad tikrai atvykstu ir kad palaikytų man tą vietą, sumokėsiu grynais ar kita kortele. Nors kažkada ir palikau ten pinigų, man rodos, irgi kažkas ten negerai buvo. O mokėdavau už Virtuon 20 Lt per metus, už Electron nieko, dar nuo studentavimo. O abar turiu vieną kortelę patogiai, ir mokėsiu tik 19 Lt.
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Su sirduciu diena visas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(ingusiia @ 2013 02 13, 19:36)
blink.gif gal galit placiau apie si atveji, taip nei is sio nei is to prisikabino?

prie mano saskaitos ne karta taip jungtasi, bet nieks neblokavo g.gif


Ten ne adreso atvejis. Isvis, jei perkat/parduodat pastoviai ir nepigiai, nerekomenduojama jungtis prie savo ebay saskaitos, is bet kokio kito kompiuterio, isskyrus savo. Tas pats ir su paypal. Taip pat nerekomenduojama leisti kazkam, prisijugnti prie savo saskaitos, is jusu kompiuterio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal jau si siunta bus dalinama pastoviu Siauliu adresu? Nu taip patogu kaiminystej, kad laukiu nesulaukiu kol vel viskas i vezias gris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 02 14, 16:39)
Gal jau si siunta bus dalinama pastoviu Siauliu adresu? Nu taip patogu kaiminystej, kad laukiu nesulaukiu kol vel viskas i vezias gris ax.gif


Ne 4u.gif Bet, visada galima priimti siunta pas save mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
As galvojau, kad cia tik vienkartinis atvejis, tai nespejau pasisiulyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 02 14, 16:41)
As galvojau, kad cia tik vienkartinis atvejis, tai nespejau pasisiulyt biggrin.gif


ne, nepavienis, deja.
Sekancia siunta, galim atsiusti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 14, 17:00)
ne, nepavienis, deja.
Sekancia siunta, galim atsiusti  mirksiukas.gif

Man tai labai patogu, kad dalinama naujoje vietoje, beveik kieme gaunasi. biggrin.gif Ar pastoviai bus dalinama toje vietoje? blush2.gif
P.S kalbu apie vietą iš paskutinės siuntos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 14 vasario 2013 - 17:04
QUOTE(adžani @ 2013 02 14, 18:04)
Man  tai labai patogu, kad dalinama naujoje vietoje, beveik kieme gaunasi.  biggrin.gif  Ar pastoviai bus dalinama toje vietoje?  blush2.gif
P.S kalbu apie vietą iš paskutinės siuntos.


Tas taskas tiesiog gelbeja (aciu labai wub.gif wub.gif ) bedos istikta bendraji Siauliu taska. Jei norit, galim ir jums atvezti biggrin.gif

SVARBU!!!

Manes nebus iki antradienio!!!

Vasario 11 dienos siunta sekmingai vyksta i LT, ir gali buti pradeta isvezioti be manes. Bendri taskai, prades atsiemima, kai as grisiu 4u.gif

Pirkimai nestabdomi!!!

Visiems linkiu gero, smagaus sventinio savaitgalio!
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 14, 19:24)
Manes nebus iki antradienio!!!

vyras pagrobia meiles savaitgaliui? rolleyes.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 14, 20:44)
vyras pagrobia meiles savaitgaliui?  rolleyes.gif  biggrin.gif  4u.gif


biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 14, 20:24)
Tas taskas tiesiog gelbeja (aciu labai  wub.gif  wub.gif ) bedos istikta bendraji Siauliu taska. Jei norit, galim ir j

ta prasme tiesiai i namus galit atvezti ar man priimti siunta reiktu nelabai supratau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2013 02 14, 23:01)
ta prasme tiesiai i namus galit atvezti ar man priimti siunta reiktu nelabai supratau? smile.gif


Nu tai aisku, kad priimti 4u.gif
Atsakyti