Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(lina0612 @ 2013 02 13, 13:21)
Anksciau kaip per savaite nei vienas nepadarys mirksiukas.gif
Geriausia ta banka rinktis i kuri darbo uzmokesti perveda
Geriausios salygos dar nereiskia, kad bankas bus geiausias:)
Jei man reiktu is naujo rinktis tai tik Swedbankas arba Sebas

nu ka zinau, kaip emiau pries 3 metus, tai ukis pasiule geriausias salygas, nors atlyginimo ten ir neveda. O swedas pasiule tikrai nesamoningas salygas, nors esu kliente ten n metu ir atlyginimas, viskas ten unsure.gif dabar baiginejasi ir swed kortele, galvoju gal kreditine imti g.gif
Atsakyti
Aš tai SEB. Dabar man ten veda atlyginimus, tai 5 Lt per mėn. sumoki ir gali kiek nori pervedimų arba mokėjimų per mokėjimo sistemas į SEB daryti ir penkis kartus į kitus bankus thumbup.gif Dar gavau generatorių nemokamai. Ir šiaip man atrodo patikimas ir pan., lbai patogi internetinė sistema. Dar Mylimiausią kortelę gavau, kuria galima kaip Mastercardu atsiskaitinėti ir užsienio parduotuvėse, gavau nemokamai, o kainuos devyniolika Lt per metus, nereikia nė Virtuono, tik viena kortelė viskam. Bet gal kitos ir apie Swed taip parašytų, tik jis man nepatinka kažkodėl biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 02 13, 13:31)
Aš tai SEB. Dabar man ten veda atlyginimus, tai 5 Lt per mėn. sumoki ir gali kiek nori pervedimų arba mokėjimų per mokėjimo sistemas į SEB daryti ir penkis kartus į kitus bankus thumbup.gif Dar gavau generatorių nemokamai. Ir šiaip man atrodo patikimas ir pan., lbai patogi internetinė sistema. Dar Mylimiausią kortelę gavau, kuria galima kaip Mastercardu atsiskaitinėti ir užsienio parduotuvėse, gavau nemokamai, o kainuos devyniolika Lt per metus, nereikia nė Virtuono, tik viena kortelė viskam. Bet gal kitos ir apie Swed taip parašytų, tik jis man nepatinka kažkodėl biggrin.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziurgita:) @ 2013 02 13, 09:16)
Sveiki,

Help!
zinau, kad daugelis is jusu naudojates Linutes UK adresu, kaip UK siuntu gavimo  vieta. Turiu klausimeli. As savo ebay uzsiregistravusi: registracijos adresa LT, o siuntimo UK (Linutes) dabar gaunu is ebay pranesima, kad sustabdyta mano ebay saskaita blink.gif  Speju, gal jiems nepatiko, kad adresai ir salys skiriasi, ar buvo taip kam nors? dabar turiu jiems siusti kruva savo tapatybe ir adresa patvirtinanciu dokumentu doh.gif 

Gal Linute girdejo apie tai ka nors? g.gif

Aciu 4u.gif


blink.gif gal galit placiau apie si atveji, taip nei is sio nei is to prisikabino?
QUOTE(Moliuskas @ 2013 02 13, 12:17)
Mano draugei yra panašiai nutikę - užblokavo sąskaitą ir reikėjo "įrodinėti", kad "ji yra ji". Bet ten buvo situacija, kad į jos ebeay accountą vienu metu iš skirtingų kompiuterių prisijungimas buvo. Žodžiu, jos vyras sėdėjo namie accountą atsidaręs, o ji iš kažkokio kito kompiuterio tuo pat metu jungėsi. Ir tada ebay nepatiko, ir užblokavo.

prie mano saskaitos ne karta taip jungtasi, bet nieks neblokavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziurgita:) @ 2013 02 13, 09:16)
Sveiki,

Help!
zinau, kad daugelis is jusu naudojates Linutes UK adresu, kaip UK siuntu gavimo  vieta. Turiu klausimeli. As savo ebay uzsiregistravusi: registracijos adresa LT, o siuntimo UK (Linutes) dabar gaunu is ebay pranesima, kad sustabdyta mano ebay saskaita blink.gif  Speju, gal jiems nepatiko, kad adresai ir salys skiriasi, ar buvo taip kam nors? dabar turiu jiems siusti kruva savo tapatybe ir adresa patvirtinanciu dokumentu doh.gif 

Gal Linute girdejo apie tai ka nors? g.gif

Aciu 4u.gif

Tikrai ne adresuose beda. Jau virs 4 metu adresai pas mane ir UK, ir LT. Ir USA buvo. Anksciau siusdavau brolio, puskes adresu, bet niekad nekliuvo. O kad buna tokiu atveju, kai uzblokuoja- tikrai skaiciau ir anksciau. jei Ebay kas kelia itarima, jie turi eise patikrinti visus duomenis, tik del ko sukelet itarima- turi jie jums paaiskinti, jei to nepadare laiske.
Atsakyti
QUOTE(ingusiia @ 2013 02 13, 18:36)

prie mano saskaitos ne karta taip jungtasi, bet nieks neblokavo g.gif


Jie ir statymus vienu metu iš skirtingų kompų darė. Gal tai ebay užkliuvo. Žodžiu, jiems kilo įtarimas, kad kažkas pašalinis naudojasi tuo accountu.
Atsakyti

QUOTE(Sarytė @ 2013 02 13, 20:32)
Tikrai ne adresuose beda. Jau virs 4 metu adresai pas mane ir UK, ir LT. Ir USA buvo. Anksciau siusdavau brolio, puskes adresu, bet niekad nekliuvo. O kad buna tokiu atveju, kai uzblokuoja- tikrai skaiciau ir anksciau. jei Ebay kas kelia itarima, jie turi eise patikrinti visus duomenis, tik del ko sukelet itarima- turi jie jums paaiskinti, jei to nepadare laiske.

as ir galvoju, kiek laiko pas mane taip ir be problemu, issigandau, kad irgi neuzkliuciau, bet logiskai mastant ar darudziama sakykim kad ir draugam dovanu pirkt g.gif

QUOTE(Moliuskas @ 2013 02 13, 21:36)
Jie ir statymus vienu metu iš skirtingų kompų darė. Gal tai ebay užkliuvo. Žodžiu, jiems kilo įtarimas, kad kažkas pašalinis naudojasi tuo accountu.

aisku, reiskias geriau taip nerizikuot biggrin.gif , kartais kai negaliu prisijungt tuo metu kai aukcijonas baigias paprasau pvz kokios seses pastatyt, o namie dazniausiai irgi pajungta lieka
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 02 13, 14:31)
Aš tai SEB. Dabar man ten veda atlyginimus, tai 5 Lt per mėn. sumoki ir gali kiek nori pervedimų arba mokėjimų per mokėjimo sistemas į SEB daryti ir penkis kartus į kitus bankus thumbup.gif Dar gavau generatorių nemokamai. Ir šiaip man atrodo patikimas ir pan., lbai patogi internetinė sistema. Dar Mylimiausią kortelę gavau, kuria galima kaip Mastercardu atsiskaitinėti ir užsienio parduotuvėse, gavau nemokamai, o kainuos devyniolika Lt per metus, nereikia nė Virtuono, tik viena kortelė viskam. Bet gal kitos ir apie Swed taip parašytų, tik jis man nepatinka kažkodėl biggrin.gif

Man klausimas ar ji tikrai veiks ir kaip alia Virtuon kortelė, nes pasakymas, kad galima bus atsiskaityti parduotuvėse užsienyje dar nieko nepasako, nes tai daryti galima ir su visa elctronu, ir su maestro (isbandyta). Bet vat ar galima bus atsiskaityti internetu.. Nes jei veiktų, tai metu savo kreditinę, ir imu šitą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2013 02 13, 23:05)
Man klausimas ar ji tikrai veiks ir kaip alia Virtuon kortelė, nes pasakymas, kad galima bus atsiskaityti parduotuvėse užsienyje dar nieko nepasako, nes tai daryti galima ir su visa elctronu, ir su maestro (isbandyta). Bet vat ar galima bus atsiskaityti internetu.. Nes jei veiktų, tai metu savo kreditinę, ir imu šitą smile.gif

Nu internetu dar niekur neužkliuvau (Vokietijos, JAV, UK pardėse, su Pay Pla susiejau, irgi moku visada), o užsieny realybėje... dabar galvoju, ar atsiskaitinėjau užsieny ja, ar grynais... Nepamenu, bet ketinu. Ji veikia ne kaip Virtuon, ji veikia kaip Mastercard, tik yra ne kreditinė, o debetinė. Man kreditų ir nereikia.
Jep, atsiskaitinėjau ir realybėje užsienyje, Maljorkoj viešbutyje, Burger Kinge ir oro uosto Burger Kinge mokėjau, pažiūrėjau banke. Absoliučiai gera kortelė biggrin.gif Kakokioj pardėj tik neišgrynino pinigų su ja, nors SEB grynindavo. Bet jau neseniai IKI išgrynino tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 13 vasario 2013 - 23:17
QUOTE(ingusiia @ 2013 02 13, 22:50)

aisku, reiskias geriau taip nerizikuot biggrin.gif , kartais kai negaliu prisijungt tuo metu kai aukcijonas baigias paprasau pvz kokios seses pastatyt, o namie dazniausiai irgi pajungta lieka



tai jus i telefona ebay apps'a isidiekit ir pats telefonas jums primins kas kada baigiasi ir galesit pastatyt telefonu. Labai patogu. 4u.gif

p.s. ir tikrai nebus problemu kad namie kompas prijungtas prie accounto, svarbu, kad tas pats asmuo uz ta pati daikta vienu metu nebidintu, nes ebay tai atrodo, kaip dirbtinai sukeliama kaina, turbut cool.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 02 14, 00:11)
Nu internetu dar niekur neužkliuvau (Vokietijos, JAV, UK pardėse, su Pay Pla susiejau, irgi moku visada), o užsieny realybėje... dabar galvoju, ar atsiskaitinėjau užsieny ja, ar grynais... Nepamenu, bet ketinu. Ji veikia ne kaip Virtuon, ji veikia kaip Mastercard, tik yra ne kreditinė, o debetinė. Man kreditų ir nereikia.
Jep, atsiskaitinėjau ir realybėje užsienyje, Maljorkoj viešbutyje, Burger Kinge ir oro uosto Burger Kinge mokėjau, pažiūrėjau banke. Absoliučiai gera kortelė biggrin.gif Kakokioj pardėj tik neišgrynino pinigų su ja, nors SEB grynindavo. Bet jau neseniai IKI išgrynino tikrai thumbup.gif

Liuks svarbu, kad internetu galima ir paypal draugauja smile.gif
Atsakyti
Mes praeitais metais bandeme per booking.com viesbuti apmoketi su virtuonu, ir parase, kad problemos us kortele. O ant durniaus pabandeme mylimiausia ir ji praejo thumbup.gif
Atsakyti