Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Ai Linut, saraso da ner - bet ir man labai rupi - ar mano kazkas bus ir kiek bigsmile.gif negu cia lauksi to saraso daba blush2.gif
Atsakyti
o man kaip pasiseke... buvau persivedu i ukio internetine saskaita pinigu, dar siandien gavau zinute, kad mano batus gavo ir jau paypalas pervede i mano saskaita pinigus, lendu pasiziureti, neduoda - tipo psl tvarkomas, paskui tik ilindau i delfi - bankrot doh.gif
Atsakyti
Oi, UGVILE, - kaip nesmagu unsure.gif

Atnaujinam sarasu sistema. Kriiste sako, taip geriau biggrin.gif

Skaicius salia vardo, pavardes - paketu skaicius. Tiek paketu turite gauti is kurjerio arba dalintojo. Jei yra kokia problema del siuntiniu, prasau kreiptis i mane: dalintojai tokios informacijos neteikia, ir daznai, net nezino 4u.gif

Vaziuojantys tiesiogiai i namus, turi siuntu nr. Pagal juos patogiau rasti.

Taigi. Tiesiogiai i namus:

1. Jurgita B, Vilnius 4vnt
2. Ausra T. utena, 2 vnt
3. Judre N. Kaunas, 2vnt
5. Irma K. Vilnius, 2vnt, - bus bendrame Vilniaus taske, kadangi nedidelis svoris.
7. Agne M. Vilniaus raj. 5vnt kartu su Julija L.
8. Ilona M. Vilnius 3 vnt, - bus bendrame Vilniaus taske, nedidelis svoris
9. Sandra B. Kaunas, 3vnt kartu su Jurgita S, Milda Z, Natalia V, Egle S.
10. Olga S. Vilnius, 8vnt
11. Gytis G. Kaunas, 3vnt
12. Brigita L. Alytus, 4vnt kartu su Jurgita F, Dangirdas L, Vitalija N.
13. Panevezys 7vnt, kartu su Jurgita Z, Vilius B.Kretinga, RAsa K, Utena, Jurate B Mazeikiai, Elinga A Rokiskis, Dovile P Birzai, Lina B Sirvintos, Egle S, Daiva V Plunge 2vnt, Diana L Lentvaris, Ingrida L Pasvalys, Kristina D Salcininkai, Inga J Taurage 2vnt, Kristina D, Renata S Plunge, Laura P Svencionys, Aiste P Kazlu Ruda.
14. Jekaterina V, Vilnius, 5vnt
15. Danguole M, Trakai, 3vnt bus bendrame Vilniaus taske.
16. Laima N Vilnius 3vnt kartu su Rasa L.
17. Ringaile R Vilnius vnt
18. Simona I, Kaunas 3vnt bus bendrame Kauno taske
19 Ingrida K Kaunas 2vnt
20 Jonava 2vnt pas Ala kartu su Gintare L, Sigitas A, Renata C.
22 Klaipeda 4vnt pas Aliona, kartu su Laura M+LinaT, Evelina T, Marina P, Albertas R,.
23. Anna P Vilnius 6vnt kartu su Michailas B, Ieva B 2vnt, Vaida B, Lina B.
26. Tatjana L Raseiniai.

VILNIUS

Jurate C
Birute R
Irina Z
Liucina B
Agne L
Julija T
Loreta P 2vnt
Georgij A
Lina K
Vilma J
Zina D
Kristina N
Dmitrij I
Egle R
Rita R
Raimonda Z
Vera G
Renata V
Julius U
Giedre C
Marius V
Olga C
Dovile G
Sandra B
Sandra A
Agne G
Roma B 2vnt
Alvyda Z
Justinas O
Ruta K
Rimantas D
Rasa C
Marina V
Jolanta A
Asta J S
Danguole S
Meda M
Saida Z
Erika B
Daiva Z
Vaiva P

KAUNAS
Silainiu kooperacija Vita, Rolanda
eGLE u 2vnt
Dovile G
Laura R 2vnt
Elina Z
Jovita N
JOlanta M 2vnt
Toma S
Jurgita G
Audrone J
Laurynas D
Kristina B
Elena T
Asta K
Arturas P
Vaida R
Laura P
Inga R 2vnt
Jelena A
Ruta S 2vnt
Aida V
Edita A
Ligita K
Inga K
Dovile D
Loreta C
Giedre M
Diana L
Vaidas D

SIAULIAI

Toma M
Raminta J
Vytaute G
Laimonas J 2vnt
Jurgita S
Romualda R
Brigita K
Sigita C

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 12, 22:28)

[b]Atnaujinam sarasu sistema. Kriiste sako, taip geriau  biggrin.gif


tep tep - pagaliau issizirziau ane cool.gif , tik man (manau ir Paneveziui) visai nepatiko but nr 13 sarase unsure.gif
Atsakyti
Limcamca,2013 02 12, 23:28]

[b]Atnaujinam sarasu sistema. Kriiste sako, taip geriau biggrin.gif

Pritariu Linute Kristei mirksiukas.gif išties taip yra daug patogiau bigsmile.gif dalintojos žino kiek vnt siuntinių gaus ,o laukiančios žino kur bus jų siunta ( paštu , ar pas dalintojus , ir ar apskritai tykėtis biggrin.gif taip atkrinta daug bereikalingu klausimu biggrin.gif )
Aš už sarašiuką mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mileta: 13 vasario 2013 - 00:22
Sveiki,

Help!
zinau, kad daugelis is jusu naudojates Linutes UK adresu, kaip UK siuntu gavimo vieta. Turiu klausimeli. As savo ebay uzsiregistravusi: registracijos adresa LT, o siuntimo UK (Linutes) dabar gaunu is ebay pranesima, kad sustabdyta mano ebay saskaita blink.gif Speju, gal jiems nepatiko, kad adresai ir salys skiriasi, ar buvo taip kam nors? dabar turiu jiems siusti kruva savo tapatybe ir adresa patvirtinanciu dokumentu doh.gif

Gal Linute girdejo apie tai ka nors? g.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziurgita:) @ 2013 02 13, 09:16)
Sveiki,

Help!
zinau, kad daugelis is jusu naudojates Linutes UK adresu, kaip UK siuntu gavimo  vieta. Turiu klausimeli. As savo ebay uzsiregistravusi: registracijos adresa LT, o siuntimo UK (Linutes) dabar gaunu is ebay pranesima, kad sustabdyta mano ebay saskaita blink.gif  Speju, gal jiems nepatiko, kad adresai ir salys skiriasi, ar buvo taip kam nors? dabar turiu jiems siusti kruva savo tapatybe ir adresa patvirtinanciu dokumentu doh.gif 

Gal Linute girdejo apie tai ka nors? g.gif

Aciu 4u.gif


Pirma karta girdziu toki dalyka g.gif O ka raso, kokia priezastis, kad blokavo? Jei nesunku, gal ta laiska man persiust galetumet g.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 13, 10:31)
Pirma karta girdziu toki dalyka g.gif O ka raso, kokia priezastis, kad blokavo? Jei nesunku, gal ta laiska man persiust galetumet  g.gif

4u.gif  4u.gif  4u.gif


siunciu i jusu meila, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziurgita:) @ 2013 02 13, 08:16)
Sveiki,

Help!
zinau, kad daugelis is jusu naudojates Linutes UK adresu, kaip UK siuntu gavimo  vieta. Turiu klausimeli. As savo ebay uzsiregistravusi: registracijos adresa LT, o siuntimo UK (Linutes) dabar gaunu is ebay pranesima, kad sustabdyta mano ebay saskaita blink.gif  Speju, gal jiems nepatiko, kad adresai ir salys skiriasi, ar buvo taip kam nors? dabar turiu jiems siusti kruva savo tapatybe ir adresa patvirtinanciu dokumentu doh.gif 

Gal Linute girdejo apie tai ka nors? g.gif

Aciu 4u.gif


Mano draugei yra panašiai nutikę - užblokavo sąskaitą ir reikėjo "įrodinėti", kad "ji yra ji". Bet ten buvo situacija, kad į jos ebeay accountą vienu metu iš skirtingų kompiuterių prisijungimas buvo. Žodžiu, jos vyras sėdėjo namie accountą atsidaręs, o ji iš kažkokio kito kompiuterio tuo pat metu jungėsi. Ir tada ebay nepatiko, ir užblokavo.
Atsakyti
merginos, biskiuka ne i tema - kokiam banke turite internetines korteles? kadangi uki mano jau uzdare doh.gif tai reikia naujos saskaitos internetines, kur geriausios salygos? ka jus turite? gal galite pakomentuoti, reikia greiciau darytis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2013 02 13, 12:05)
merginos, biskiuka ne i tema - kokiam banke turite internetines korteles? kadangi uki mano jau uzdare  doh.gif  tai reikia naujos saskaitos internetines, kur geriausios salygos? ka jus turite? gal galite pakomentuoti, reikia greiciau darytis  doh.gif



Anksciau kaip per savaite nei vienas nepadarys mirksiukas.gif
Geriausia ta banka rinktis i kuri darbo uzmokesti perveda
Geriausios salygos dar nereiskia, kad bankas bus geiausias:)
Jei man reiktu is naujo rinktis tai tik Swedbankas arba Sebas
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2013 02 13, 12:05)
merginos, biskiuka ne i tema - kokiam banke turite internetines korteles? kadangi uki mano jau uzdare  doh.gif  tai reikia naujos saskaitos internetines, kur geriausios salygos? ka jus turite? gal galite pakomentuoti, reikia greiciau darytis  doh.gif

as seb
tik uzprasiau ir gavau visus duomenukus,o kortele po savaites pasiimiau
Atsakyti