Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

O Siaulius kazkaip tie galu susivedinejimai itakoja? Nes kol kas, kaip suprantu, dar nedalinama Siauliuos? g.gif Ar cia tik e-mail as negavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 08, 13:44)
A jus norit, kad jums is karto viska pasakytu. Mums gi pradzioje patiems reikia galus susivesti, maza kur, gal ne ten nukeliavo, ne ten iskrove. Suskaiciuoti, sutikrinti viska reikia.


zinoma, kad noriu, kaip galiu nenoret. nu ir pakliuvau blink.gif kada man laukti pinigu? kai viskas bus perskaiciuota?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 08 vasario 2013 - 11:52
QUOTE(zaRAza @ 2013 02 08, 12:49)
O Siaulius kazkaip tie galu susivedinejimai itakoja? Nes kol kas, kaip suprantu, dar nedalinama Siauliuos? g.gif Ar cia tik e-mail as negavau g.gif


Siuo metu rasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2013 02 08, 09:23)
Chamiškumo viršūnė kištis nežinant apie ką kalba eina lotuliukas.gif Aš jai nei vienos SMS nerašiau doh.gif


Siaip forumas viesa vieta biggrin.gif jei cia rasot tai manau suprantat, kad cia jau visu reikalas, o kooperacijas as siuliau jums paciai priimt, vat ir galesit parodyt savo malonius bendravimo igudzius biggrin.gif nors sprendziant is jusu bendravimo tono cia, nepanasu, kad is vis tokius turite g.gif
QUOTE(eufrozina @ 2013 02 08, 11:36)
Vyras iš pirmo karto tiksliai nepasakė, kieno vardu siuntinys (nu ką jis žino, ar pagal niką ar pagal pavardę dalina)

Gal reikejo pasiskambint (kaip ir nurodo Limcamca duodama kontaktus)o ne rasinet ir nebutu reikeje per puse miesto vazineti mirksiukas.gif o nzn ko atvaziavai pasiiimt, tai cia is vis doh.gif

QUOTE(Limcamca @ 2013 02 08, 12:34)
Dalintoja cia tikrai ne prie ko. Jeigu nepatenkinti paslauga, kreipkites i mane. Jusu skunda suprantu, ir galvosime, aciu. Bet, ta isspresti tikrai buvo galima nepilant siuksliu i tema ir ypac ant vieno zmogaus.

drinks_cheers.gif atsiprasau, kad dar parasiau ta tema, bet tiesiog nervina tokios personos
Atsakyti
Primenu apie kooperacijas.

Kooperacija priimantis zmogus, moka 20ct pigiau nuo kg.

Kas nenori siustis, jei nera 2kg, parasykit i emaila, man butinai.

KOOPERACIJA VASARIO 11 d. SIUNTAI:

KAUNAS, Dainava:

1. priklausomybe (Sandra B.)
2. anira12 (Jurgita S)
3. Milda Z
4. Natalia V (su klaustuku)

KAUNAS, Silainiai:
1. pickutis (Vita G)
2. Martyna

Jonava jei susidarys galiu priimti
1.Mileta


Papildyta:
QUOTE(kavamale @ 2013 02 08, 12:51)
zinoma, kad noriu, kaip galiu nenoret. nu ir pakliuvau  blink.gif kada man laukti pinigu? kai viskas bus perskaiciuota?


Sia minute nezinau terminu. Bet, kad jus nuostolio nepatirsit, tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 08, 13:59)

Papildyta:
Sia minute nezinau terminu. Bet, kad jus nuostolio nepatirsit, tai tikrai.

tai suprantama, kad nepatirsiu mirksiukas.gif policijai pranesta?
Atsakyti

KOOPERACIJA VASARIO 11 d. SIUNTAI:

KAUNAS, Dainava:

1. priklausomybe (Sandra B.)
2. anira12 (Jurgita S)
3. Milda Z
4. Natalia V (su klaustuku)

KAUNAS, Silainiai:
1. pickutis (Vita G)
2. Martyna

Jonava jei susidarys galiu priimti
1.Mileta
2.Himeko

Atsakyti
QUOTE(ingusiia @ 2013 02 08, 11:53)
Gal reikejo pasiskambint (kaip ir nurodo Limcamca duodama kontaktus)o ne rasinet ir nebutu reikeje per puse miesto vazineti mirksiukas.gif o nzn ko atvaziavai pasiiimt, tai cia is vis doh.gif

Bet nu ir advokačių būna lotuliukas.gif

Jei būčiau turėjų tel. nr., būčiau pasiskambinus biggrin.gif Tik žinojau niką, kuri dalina, ir kuriam rajone gyvena. Antrą kartą pas ją tik teko atsiimti, tai telefono numerių nesaugau kiekvienos dalintojos mirksiukas.gif

Jei nežinai situacijos, geriau jau nieko nerašyk cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 08, 11:34)
Dalintoja cia tikrai ne prie ko. Jeigu nepatenkinti paslauga, kreipkites i mane. Jusu skunda suprantu, ir galvosime, aciu. Bet, ta isspresti tikrai buvo galima nepilant siuksliu i tema ir ypac ant vieno zmogaus.

Kaip tai ne prie ko? g.gif Tik jos perkreiptas veidas čia netenkina. Visos pervežimo paslaugos tenkina, todėl skųstis tuom negaliu ir nerašau. O kiekvieną kartą jaustis yyyyyypač sutrukdžius dalintoją, tai ką aš žinau...

Ir kodėl reikia kažką slėpt, rašyt asmeniškai. Jokio nusikaltimo nedarau. Jei kitos su tuo susitaiko ir tyli, tai nežinau, ar čia gerai. Čia viešas forumas, tegul visos žino.

O kai bus mano siutinys, mielai ir kooperaciją galiu priimti, jei tik kam patogu Garliava arba Vilijampolė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eufrozina: 08 vasario 2013 - 13:10
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 08, 11:36)
Jei gerai pamenu, raset apie bylas su Tinydeal
Tai vat, mano vakar viena pagaliau pasibaige
Tinydeal PP byloje nurode trackinga
Net idomu, is kur jie ju gauna?
Tik pagal ji post psl nieko nerodo
Nezinau per kuriuos psl PP tikrina
Bet byla buvo isspresta mano naudai
Nedidele suma 8$, bet kodel as tureciau prarast?

Taigi su Tinydeal atsargiau reiktu
Nebepirksiu pas juos


manau jie atsiuncia bet kieno trakingus, is pirkeju lietuvoje (gi yra galimybe pirktis su reg siuntimu, matyt kai kas perka) - nes as tai atkasiau savo trakingus - kad viena siunta pristatyta i siaulius, o kita kaune doh.gif , byla irgi buvo ispresta mano naudai, dabar vel pirkau ta pacia diena is buyincoins ir is tinydeal - buyincoins jau turiu - tie neskuba... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(kavamale @ 2013 02 08, 11:51)
zinoma, kad noriu, kaip galiu nenoret. nu ir pakliuvau  blink.gif kada man laukti pinigu? kai viskas bus perskaiciuota?


neimanoma visko pasakyti iskart - tiesiog situacija tokia, gavau siunta, susinesem atsisveikinom su vairuotoju - ispakuoju, skirstau - ner mano mantos (tikrai zinau kad turi but) - susirasau su siunteju:
1 klausimas kiek paketu gavai - ats 7, turejo but 9 doh.gif - juk nepulsi iskart kaltint viso pasaulio ir kelt panikos kad pavoge. Juk dirba zmones, patikimi zmones, bet ne robotai, tad klaidu pasitaiko - gal nedakrove ir per klaida liko busike, gal kazkam kitam per daug nukrove - visi gaus, galai susives, klaida pasimatys... Deja... sikart neatsirado... Mistika... Kada, kokiu budu dingo bandom issiaikint kiek tai imanoma unsure.gif
Atsakyti
Norint isvengti toliau, bereikalingo turgaus, prasau moderatoriu temos uzrakinimo. Laikinai, iki pirmadienio.

Si savaitgali, iprastai bus pakuojama siunta. Kooperacijas paemiau is temos. Kas nores papildomai prisirasyti, parasykit man i emaila: tukisuk@gmail.com

Vilniuje, - kol kas nera organizuojama ne viena kooperacija. Isskyrus tuos, kurie pastoviai ima tuos pacius zmones.

Kas nenori siustis, 2kg neturinciu siuntu, - praneskite man 4u.gif 4u.gif

Siunta isvyks antradieni 4u.gif 4u.gif

As dirbsiu emaile: tukisuk@gmail.com
Atsakyti
tik netinkit postu mirksiukas.gif manau jie labai vietoje ir turi buti viesinami tokie dalykai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2013 02 08, 14:00)
tik netinkit postu  mirksiukas.gif  manau jie labai vietoje ir turi buti viesinami tokie dalykai  mirksiukas.gif


kokie dalykai? zmoniu nelaime blink.gif Jums malonu skaityt tokius dalykus??? nesuprantu ar energijos dienai pasikraunat unsure.gif
Atsakyti