Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Norejau pasiteirauti, gal kas perkat columbijos combius pigiau:)as noriu isigyti ieskau kas padetu:)lauksiu pasiulymu:)
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 08, 12:15)
Isipareigoju parasyti jums emailu asmeniskai. Arba, paskambinsiu.  4u.gif  4u.gif

pasakykit tik viena, kaip suprantu, tikrai ne pirmas kartas 4u.gif . Jei antradieni siuntinio neiskrove su visais, tai ar reiktu man apsisarvuot kantrybe dabar? tikejausi, kad iki savaitgalio vistiek atves pas dalintoja, ar mano norai per geri biggrin.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 08 vasario 2013 - 11:16
QUOTE(eufrozina @ 2013 02 08, 11:36)
Viskas būtų gerai, bet tas siuntinių dalintojos bendravimo tonas, nu žinok bet ką išmuštų iš pusiausvyros doh.gif

na baikit Jūs pati bumbėt.. bent matėt kokiais kiekiais ten būna tų siuntų siuntinėlių.. ir jei kiekviena iš mūsų rašys kas kart po sms ar az.. Pasiskambint ir telefonu susiderint detales tikrai nėra taip sudėtinga 4u.gif ir nereikės važinėt pirmyn atgal..
Tikrai jau ne vieną kartą važiavau pasimti siuntų ir man jokiu problemų neiškilo, nei bendravimo, nei bumbėjimo.. Žmogus daro man paslaugą, aš tuo džiaugiuos ax.gif
Daugiau tolerancijos ir niekada niekur nekils problemų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2013 02 08, 12:14)
pasakykit tik viena, kaip suprantu, tikrai ne pirmas kartas 4u.gif . Jei antradieni siuntinio neiskrove su visais, tai ar reiktu man apsisarvuot kantrybe dabar? tikejausi, kad iki savaitgalio vistiek atves pas dalintoja, ar mano norai per geri biggrin.gif ?


Pasakysiu jums saziningai ir nesilinksmindama. Per 6 metus yra pirmas kartas, kai perkrovimo metu, dvi dezes buvo pavogtos, praeinanciu zmoniu. Kriiste gali ateiti ir paliudyti, jei manimi netikite.
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2013 02 07, 19:35)
Valerijonų lašų išgerk doh.gif Aš neprašau malonės, kad tu dalintum. Aš perku paslaugas, už kurias sumoku, tai būk maloni, nebumbėk, o pagarbiau su žmonėm bendrauk.

O aš ar mano vyras turi laiko pirmyn atgal važinėt? g.gif Paklausiau, ar yra mano siuntinys, nes tuo metu vyras buvo tam rajone. Tai tiek laiko sugaišai atsakydama į visas dvi žinutes, kad būtum per tą laiką pažiūrėjus. O tai už valandos vėl teko per pusę miesto važiuot doh.gif

O jei nedalinsi, tai visa laimė, nereiks surūgusių veidų matyt lotuliukas.gif

Maždaug dar čia reikia laukti malonės, kad savo daiktus atsiimt doh.gif Nu viršūnė doh.gif



As su tamsta karviu neganiau
Ir nuo kada mes tujinames

Jei kas nepatinka, prasom man asmeniskai, nors jus tikrai nesate mano kliente
Ir as neturiu apie ka su jumis kalbeti
O pasiulyma priimineti siuntas apsvarstykit
Tik idomu ar nuo tokiu kaip jus nepervargsite doh.gif
O Linos temos neverskite turgumi mirksiukas.gif

Tikrai pazadu, kad i jokias zinutes neatsakinesiu, nei per az, nei sms
Ir tuo labiau raudono kilimo neistiesiu mirksiukas.gif
Skambinat, kai gaunat leidima, sutariam laika, atvaziuojat, pasiimat

Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2013 02 08, 11:36)
Viskas būtų gerai,


Dalintoja cia tikrai ne prie ko. Jeigu nepatenkinti paslauga, kreipkites i mane. Jusu skunda suprantu, ir galvosime, aciu. Bet, ta isspresti tikrai buvo galima nepilant siuksliu i tema ir ypac ant vieno zmogaus.

QUOTE(lph22 @ 2013 02 08, 11:41)
Norejau pasiteirauti, gal kas perkat columbijos combius pigiau:)as noriu isigyti ieskau kas padetu:)lauksiu pasiulymu:)


Ar pigiau nepasakysiu, bet berods Marshall leisure jais prekiauja. Little trekkers parduotuve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 07, 22:01)
bet uztat kai gauni kaip nuotaika sugadina doh.gif



Jei gerai pamenu, raset apie bylas su Tinydeal
Tai vat, mano vakar viena pagaliau pasibaige
Tinydeal PP byloje nurode trackinga
Net idomu, is kur jie ju gauna?
Tik pagal ji post psl nieko nerodo
Nezinau per kuriuos psl PP tikrina
Bet byla buvo isspresta mano naudai
Nedidele suma 8$, bet kodel as tureciau prarast?

Taigi su Tinydeal atsargiau reiktu
Nebepirksiu pas juos
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 08, 13:25)
Pasakysiu jums saziningai ir nesilinksmindama. Per 6 metus yra pirmas kartas, kai perkrovimo metu, dvi dezes buvo pavogtos, praeinanciu zmoniu. Kriiste gali ateiti ir paliudyti, jei manimi netikite.

palaukit, apie kokias pavogtas dezes mes kalbam? man sake Kriiste, jog per klaida siunta liko neiskrauta
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 08, 11:25)
perkrovimo metu, dvi dezes buvo pavogtos, praeinanciu zmoniu


Ajomajo blink.gif Kad čia ir liudyti nereikia, visai realus dalykas pas mus doh.gif Aš va kiekvieną kartą kai atveža man siuntinius, gi iškart neužneša, tai palieka busiką nerakintą aišku, kartais gal ir durų neuždaro, nieko čia keisto blush2.gif Bet aš visada ant lango tupiu ir prižiūriu, kad niekas nelįstų kol nešioja blush2.gif Kad ir rami gatvelė, mažai praeinančių, bet maža kas... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2013 02 08, 12:36)
palaukit, apie kokias pavogtas dezes mes kalbam? man sake Kriiste, jog per klaida siunta liko neiskrauta


A jus norit, kad jums is karto viska pasakytu. Mums gi pradzioje patiems reikia galus susivesti, maza kur, gal ne ten nukeliavo, ne ten iskrove. Suskaiciuoti, sutikrinti viska reikia.


QUOTE(me2za @ 2013 02 08, 12:37)
Ajomajo blink.gif Kad čia ir liudyti nereikia, visai realus dalykas pas mus doh.gif Aš va kiekvieną kartą kai atveža man siuntinius, gi iškart neužneša, tai palieka busiką nerakintą aišku, kartais gal ir durų neuždaro, nieko čia keisto blush2.gif Bet aš visada ant lango tupiu ir prižiūriu, kad niekas nelįstų kol nešioja blush2.gif Kad ir rami gatvelė, mažai praeinančių, bet maža kas... unsure.gif


Tai va, kad jomajo. doh.gif Nuostolis beabejo nemenkas.
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 02 08, 11:37)
Ajomajo blink.gif Kad čia ir liudyti nereikia, visai realus dalykas pas mus doh.gif Aš va kiekvieną kartą kai atveža man siuntinius, gi iškart neužneša, tai palieka busiką nerakintą aišku, kartais gal ir durų neuždaro, nieko čia keisto blush2.gif Bet aš visada ant lango tupiu ir prižiūriu, kad niekas nelįstų kol nešioja blush2.gif Kad ir rami gatvelė, mažai praeinančių, bet maža kas... unsure.gif

as, kai zinau, kad bus ne viena pakuote, leidziuos zemyn.Tuo paciu ir uznest padedu, kad nereiktu kelis kart i penkta auksta lipt.Aisku cia tuo atveju, kai tiksliai zinau, kada atvaziuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2013 02 08, 10:36)
Viskas būtų gerai, bet tas siuntinių dalintojos bendravimo tonas, nu žinok bet ką išmuštų iš pusiausvyros doh.gif Nemanau, kad čia tik mano pastebėjimas doh.gif Aš suprantu, kad jau atsakymas į vieną AŽ kainuoja daug pastangų ir laiko cool.gif Bet man irgi buvo proga, kad tuo metu vyras paimtų siuntinį, o nereiktų po valandos vėl per pusę miesto važiuot. Neklausinėjų aš pastoviai kažko, parašiau pirmą kartą, tai čia jau tragedija. Tiesiog ŽMOGIŠKUMO trūkumas. Vyras iš pirmo karto tiksliai nepasakė, kieno vardu siuntinys (nu ką jis žino, ar pagal niką ar pagal pavardę dalina), tai buvo apibumbėtas iškartoh lotuliukas.gif Sako, atrodo, kad ten kaip minimum DHL paskirstymo punktas. Nu pas jokią kitą tarpininkę tokių niurzgų dalintojų nėra. Net gėda vyrą siųst pas tokią, o ir pačiai nuotaikos gadintis nesinori. Atrodo gi perki paslaugą, tai norisi normaliai būt aptarnautai, o ne prašyt malonės, kad tavo daiktus atiduotų.



As dar karta jums sakau - cia ne turgus
Ir iki jusu turgaus bobos lygio tikrai nenusirisiu, nuomone apie jus jau aiski
Beje ir jusu vyras matomai jums labai i pora tinka, jei net duru uzdaryti nesugeba
O paleidzia trankytis

Ir butu labai didelis aciu, jei suspetumet koooperuotis pas nenurzgla lotuliukas.gif



Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 08, 11:25)
Pasakysiu jums saziningai ir nesilinksmindama. Per 6 metus yra pirmas kartas, kai perkrovimo metu, dvi dezes buvo pavogtos, praeinanciu zmoniu. Kriiste gali ateiti ir paliudyti, jei manimi netikite.



doh.gif

Todel as visada liepiu, kad i kiema ivaziuotu
Nes tikrai ant gatves nesaugu buna palikt
Atsakyti