Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(eufrozina @ 2013 02 07, 20:35)
Valerijonų lašų išgerk doh.gif Aš neprašau malonės, kad tu dalintum. Aš perku paslaugas, už kurias sumoku, tai būk maloni, nebumbėk, o pagarbiau su žmonėm bendrauk.

O aš ar mano vyras turi laiko pirmyn atgal važinėt? g.gif Paklausiau, ar yra mano siuntinys, nes tuo metu vyras buvo tam rajone. Tai tiek laiko sugaišai atsakydama į visas dvi žinutes, kad būtum per tą laiką pažiūrėjus. O tai už valandos vėl teko per pusę miesto važiuot doh.gif

O jei nedalinsi, tai visa laimė, nereiks surūgusių veidų matyt lotuliukas.gif

Maždaug dar čia reikia laukti malonės, kad savo daiktus atsiimt doh.gif Nu viršūnė doh.gif

Siaip tai uz dalintojos darba jus nemokat, jinai daro paslauga draugiskai apsiimdama dalinti, taip mes visos sutaupome siuntimo kastus, jus mokate Limcamcai, tai su ja ir turit bendraut visais klausimais, o rasinet zmonem zinutes is vis chamiskumo virsune, kodel jinai neturedama jokios finansines naudos turetu eikvot savo telefonine saskaita doh.gif , jei norite siustis pigiau ir naudotis nemokamomis dalintoju paslaugomis, tai jus turite prisitaikyti prie ju salygu, o jei kazkas nepatinka, tai kaip Limcamca ir rase galit susimoket ir naudotis pristatimu i namus, arba priimt kooperacijas (uz ka beje niekas irgi nemoka) ir tada maloniai visom atrasinet SMS
QUOTE(kavamale @ 2013 02 07, 22:08)
uzkliuvo ir man lina0612 bendravimas. Uzeini kitas temas, miela malonu  bendraut su dalintojom, visos draugiskos ir paslaugios wub.gif
kantrybes jums, sunku turbut tokiai piktai ir nervuotai gyvent  tongue.gif

zinot labiausiai piktos ir nervuotos tai jus cia bambancios atrodot biggrin.gif
Atsakyti
Ieškau Aušros, pas kurią yra mano ( Rūta S. ) siuntinukas, iš Utenos. Atsiliepkit į PM arba 862149994.
Nes visa info, kurios sulaukiau po apmokėjimo: "siuntinukas kaip visada pas Aušrą", o aš per Tukį užsakinėjau pirmą kartą, tai man tokios info užtektų nebent jei visam pasauly viena Aušra būtų. lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
natalia77,2013 02 07, 23:36]
KOOPERACIJA VASARIO 11 d. SIUNTAI:

KAUNAS, Dainava:

1. priklausomybe (Sandra B.)
2. anira12 (Jurgita S)
3. Milda Z
4. Natalia V (su klaustuku)

KAUNAS, Silainiai:
1. pickutis (Vita G)

Jonava jei susidarys galiu priimti
1.Mileta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mileta: 08 vasario 2013 - 08:01
Ačiū už siuntinuką 4u.gif noriu susimokėt blush2.gif
Atsakyti
KOOPERACIJA VASARIO 11 d. SIUNTAI:

KAUNAS, Dainava:

1. priklausomybe (Sandra B.)
2. anira12 (Jurgita S)
3. Milda Z
4. Natalia V (su klaustuku)

KAUNAS, Silainiai:
1. pickutis (Vita G)
2. Martyna

Jonava jei susidarys galiu priimti
1.Mileta
Atsakyti
QUOTE(ingusiia @ 2013 02 08, 00:22)
Siaip tai uz dalintojos darba jus nemokat, jinai daro paslauga draugiskai apsiimdama dalinti, taip mes visos sutaupome siuntimo kastus, jus mokate Limcamcai, tai su ja ir turit bendraut visais klausimais, o rasinet zmonem zinutes is vis chamiskumo virsune, kodel jinai neturedama jokios finansines naudos turetu eikvot savo telefonine saskaita doh.gif

Chamiškumo viršūnė kištis nežinant apie ką kalba eina lotuliukas.gif Aš jai nei vienos SMS nerašiau doh.gif

Kiek metų perku per tarpininkes, tai visos dalintojos maloniai bendrauja. Tokių bumbančių nesutikau.

Blogiausiai, kad nežinau, kada mano siuntinys bus UK, o jei neužsirašai į kokią nors kooperaciją, įdeda į bendrą tašką. Belieka kiekvieną savaitę reikia nereikia užsirašinėt, o tai dar nuveš į bendrą tašką vėl doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš tai radau išeitį - pajungiau giminaites, drauges, visas apiperku - ir joms gerai, ir man po keliasdešimt kg pastoviai atveža į namus biggrin.gif Ir nereik galvos sukti, tartis, taikytis, niekur važiuot nereikia, laikas susitaupo ir kuras bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mistorija @ 2013 02 08, 09:18)
Ieškau Aušros, pas kurią yra mano ( Rūta S. ) siuntinukas, iš Utenos. Atsiliepkit į PM arba 862149994.
Nes visa info, kurios sulaukiau po apmokėjimo: "siuntinukas kaip visada pas Aušrą", o aš  per Tukį užsakinėjau pirmą kartą, tai man tokios info užtektų nebent jei visam pasauly viena Aušra būtų.  lotuliukas.gif  doh.gif

cirkai cia dedas, ne kitaip, vos ne kikvienam puslapy pasiklyde siuntiniai lotuliukas.gif deja, mano irgi liko kazkur busiuke neiskrautas bigsmile.gif
Atsakyti
Laba,

QUOTE(perlixike @ 2013 02 07, 22:42)
Kiek butu paemimas is Located in Luton, United Kingdom, 35 mi from...


30£

QUOTE(Kriiste @ 2013 02 07, 23:01)
bet uztat kai gauni kaip nuotaika sugadina doh.gif


biggrin.gif

QUOTE(ingusiia @ 2013 02 08, 01:22)
jus mokate Limcamcai, tai su ja ir turit bendraut visais klausimais


drinks_cheers.gif

QUOTE(mistorija @ 2013 02 08, 08:18)
Ieškau


Atsiprasau, nesuvokiau, kad jus pirma karta. Jau parasiau jums duomenis.
Paprastai Ausra pati perskambina visiems, bet kadangi siuo metu, del gripo dalinimas nevyksta, tai gal ir negavot info.

QUOTE(salduke @ 2013 02 08, 09:03)
Ačiū už siuntinuką  4u.gif  noriu susimokėt  blush2.gif


Butinai 4u.gif

QUOTE(eufrozina @ 2013 02 08, 09:23)
Blogiausiai, kad nežinau, kada mano siuntinys bus UK, o jei neužsirašai į kokią nors kooperaciją, įdeda į bendrą tašką. Belieka kiekvieną savaitę reikia nereikia užsirašinėt, o tai dar nuveš į bendrą tašką vėl doh.gif  lotuliukas.gif


EUFROZINA, bet gal jus galit man konkreciai parasyti, kas netenkina, bandysim keistis. Jeigu tai, kad nezinot, kada siuntinys bus UK, tai cia nera siurprizas. Pas mus salygose yra parasyta, mes neskaiciuojam siuntiniu. O, pasitikrinti, visada galit, pagal siuntinio registracija. Jeigu jos kazkas nesuteike, galima paprasyti, nesvarbu parduotuve/pardavejas ten bebutu.
Kitu atveju, as saziningai nesuprantu, kur jums problema, nes man asmeniskai, jus neparaset, ne vieno nusiskundimo. 4u.gif

QUOTE(kavamale @ 2013 02 08, 10:33)
cirkai cia dedas, ne kitaip,  vos ne kikvienam puslapy pasiklyde siuntiniai lotuliukas.gif    deja, mano irgi liko kazkur busiuke neiskrautas bigsmile.gif


As labai tikiuosi, kad skaitant sia tema jums diena nuo to grazesne wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 08, 12:02)

As labai tikiuosi, kad skaitant sia tema jums diena nuo to grazesne  wub.gif


aciu wub.gif skaitau ne savo noru, laukiu savo paklydelio siuntinuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2013 02 08, 11:03)
aciu  wub.gif  skaitau ne savo noru, laukiu savo paklydelio siuntinuko  biggrin.gif


Isipareigoju parasyti jums emailu asmeniskai. Arba, paskambinsiu. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 08, 10:02)
EUFROZINA, bet gal jus galit man konkreciai parasyti, kas netenkina, bandysim keistis.

Viskas būtų gerai, bet tas siuntinių dalintojos bendravimo tonas, nu žinok bet ką išmuštų iš pusiausvyros doh.gif Nemanau, kad čia tik mano pastebėjimas doh.gif Aš suprantu, kad jau atsakymas į vieną AŽ kainuoja daug pastangų ir laiko cool.gif Bet man irgi buvo proga, kad tuo metu vyras paimtų siuntinį, o nereiktų po valandos vėl per pusę miesto važiuot. Neklausinėjų aš pastoviai kažko, parašiau pirmą kartą, tai čia jau tragedija. Tiesiog ŽMOGIŠKUMO trūkumas. Vyras iš pirmo karto tiksliai nepasakė, kieno vardu siuntinys (nu ką jis žino, ar pagal niką ar pagal pavardę dalina), tai buvo apibumbėtas iškart doh.gif lotuliukas.gif Sako, atrodo, kad ten kaip minimum DHL paskirstymo punktas. Nu pas jokią kitą tarpininkę tokių niurzgų dalintojų nėra. Net gėda vyrą siųst pas tokią, o ir pačiai nuotaikos gadintis nesinori. Atrodo gi perki paslaugą, tai norisi normaliai būt aptarnautai, o ne prašyt malonės, kad tavo daiktus atiduotų.
Atsakyti