Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Man irgi labai smagu kai namo atveža biggrin.gif Tik va tada kita bėda užklumpa - baigiu visas palanges nutupinėt ir akis pražiūrėt lotuliukas.gif
Atsakyti
As nezinau, kas man atejo su sia siunta, nes dar negavau, nezinau, kas ten ir kiek gali buti like UK g.gif iki kada galima parasyt, kad nesiustumet? Nes tikiuos ryt jau kazkaip atkeliaus siunta unsure.gif
Atsakyti
Linute mano siuntas jau siuskite, ir kaip visada prasau i Klaipeda ax.gif 4u.gif aisku jei Klaipedoje susidarys 10 kg, mano manau bus apie 2-3 kg ax.gif
Atsakyti
O kokios salygos jei priimi kooperacija? Galvoju pas save is zaliakalnio ir centro priimti g.gif Patogu nes i namus atveztu biggrin.gif Vyras neburbetu nes vazinet reikia biggrin.gif
Siaip apie Lina (bendras taskas) as tikrai nieko blogo pasakyt negaliu, skambinau budavo ir po kelis kartus, klausdavau, labai kantriai aiskino ir maloniai bendravo. Rasyt nebandziau, tik skambuciais atakavau, bet tikrai nebuvo jokiu nepasitenkinimo tonu ar pan. Ypac pirmus kartus kai laukiau siuntinio nerimavau ir ja trukdziau blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 07 vasario 2013 - 20:45
160970794409 -67,77
Atsakyti
uzkliuvo ir man lina0612 bendravimas. Uzeini kitas temas, miela malonu bendraut su dalintojom, visos draugiskos ir paslaugios wub.gif
kantrybes jums, sunku turbut tokiai piktai ir nervuotai gyvent tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 07 vasario 2013 - 21:18
Linut ar Alytaus merginos informuotos ax.gif tik viena prisistate biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 07, 23:11)
Linut ar Alytaus merginos informuotos  ax.gif  tik viena prisistate  biggrin.gif


matyt pati nekantriausia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 02 07, 22:11)
Linut ar Alytaus merginos informuotos  ax.gif  tik viena prisistate  biggrin.gif


Jep. Jeigu berniukas eme, Daiva eme, tai 2 liko, taip?
Atsakyti
KOOPERACIJA VASARIO 11 d. SIUNTAI:

KAUNAS, Dainava:

1. priklausomybe (Sandra B.)
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2013 02 07, 22:08)
uzkliuvo ir man lina0612 bendravimas. Uzeini kitas temas, miela malonu  bendraut su dalintojom, visos draugiskos ir paslaugios wub.gif
kantrybes jums, sunku turbut tokiai piktai ir nervuotai gyvent  tongue.gif

cia turbut visom uzkliuvo, jai tikrai truksta bendravimo kulturos. Paskambinus atrodo, kad jinai toooookia nelaiminga, kad cia tas siuntas dalint reikia.... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Ai merginos - baikit zirst - nu uzejus i sia tema atrodo kad kazkokiu nelaimeliu sutve susirinkus - visos bamba, visos nepatenkintos blush2.gif Geriau einam kur kolektyviai apsipirkt rolleyes.gif
Atsakyti