Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(Limcamca @ 2013 01 30, 22:00)
Isvaziavo.  mirksiukas.gif

Gal pamenat koks svoris?
Atsakyti
negi jums tie 2 kg labai baisiai atrodo blush2.gif taigi viso labo 3 svarai (kas yra mazdaud 13 lt) man tai ir uz maziausia siuntinuka tokia suma neatrodo didele, pagalvokit kiek km nuvaziuoja siuntinukas uz tuos 13 lt biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2013 01 30, 22:43)
negi jums tie 2 kg labai baisiai atrodo  blush2.gif taigi viso labo 3 svarai (kas yra mazdaud 13 lt) man tai ir uz maziausia siuntinuka tokia suma neatrodo didele, pagalvokit kiek km nuvaziuoja siuntinukas uz tuos 13 lt  biggrin.gif  4u.gif

Jeigu perki tik vieną daiktą, tai tikrai neapsimoka. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 30 sausio 2013 - 21:45
QUOTE(adžani @ 2013 01 30, 21:45)
Jeigu perki tik vieną daiktą, tai  tikrai neapsimoka. doh.gif

nebent jei tas daiktas pigus tai galbut ir neapsimoka, bet man vistiek pigus tas atvezimas atrodo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal zinot ar mano brandaley atejo iki jusu - didele deze turejo but? Uzsakiau 11 d., raso, kad issiunte, bet pagal sekimo nuoroda, vis rodo, kad priimtas issiuntimui, o daugiau nieko g.gif nezinau ar skelbt paieska ar siuntinukas jau pakeliui i LT 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kiskius: 30 sausio 2013 - 21:56
QUOTE(rds @ 2013 01 30, 22:43)
negi jums tie 2 kg labai baisiai atrodo  blush2.gif taigi viso labo 3 svarai (kas yra mazdaud 13 lt) man tai ir uz maziausia siuntinuka tokia suma neatrodo didele, pagalvokit kiek km nuvaziuoja siuntinukas uz tuos 13 lt  biggrin.gif  4u.gif


Cia jau kaip paskaiciuosi ax.gif Mano dazniausi pirkiniai yra is ebay, tai jei iki Linos siuntimas 3GBP, nuo Linos dar 3GBP, gaunasi visi 6GPB, tai uztat ir skaiciuot teks kaip pigiau siustis arba pardaveja kalbint i LT siust smile.gif Tai man dar nieko, nes dalintoja kaiminystej, bet jei buciau is kokio Rokiskio pvz, tai dar ir iki vietos atsisiust reiktu ax.gif
Atsakyti
KISKIUS, zinokit, tikrai nepamenu blush2.gif Ka pamenu, tai tikrai, kad buvo net keletas, tokiu kaip ebay siuntinuku mirksiukas.gif

RDS, jusu irgi labai bijau susimaisyti, galesiu patikslinti sarasus, ryt kai gausiu, nes siunta isvyko siandien 4u.gif

Minimalus mokestis buvo ivestas paskaiciavus darbo sanaudas "nedideliu" siuntinuku blush2.gif Bet, gera zinia, yra, kad labai krenta kursas biggrin.gif ir facebooke vyksta konkursas. Bandykit laimeti mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 01 30, 23:04)
Cia jau kaip paskaiciuosi ax.gif Mano dazniausi pirkiniai yra is ebay, tai jei iki Linos siuntimas 3GBP, nuo Linos dar 3GBP, gaunasi visi 6GPB, tai uztat ir skaiciuot teks kaip pigiau siustis arba pardaveja kalbint i LT siust smile.gif Tai man dar nieko, nes dalintoja kaiminystej, bet jei buciau is kokio Rokiskio pvz, tai dar ir iki vietos atsisiust reiktu ax.gif

Pritariu visu 100% mano mintys. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 01 30, 23:05)
Minimalus mokestis buvo ivestas paskaiciavus darbo sanaudas "nedideliu" siuntinuku  blush2.gif Bet, gera zinia, yra, kad labai krenta kursas  biggrin.gif ir facebooke vyksta konkursas. Bandykit laimeti  mirksiukas.gif  4u.gif


Viskas ok mirksiukas.gif Tai visiskai suprantama ax.gif FB nesinaudoju blush2.gif
Atsakyti
Na jei siunta pajudejo, tai gerai butu saskaitele apsimoketi mirksiukas.gif
Turbut siuntinio reiks laukti bendrame taske Vln?
Atsakyti
Jo, aš ir jau sąskaitėlę per emailą užsisakiau 4u.gif Tikiuosi, kad yra jau ir LSbags, ir matalan, ir kad 2 kg susidarė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2013 01 30, 22:56)
Sveiki,
Gal zinot ar mano brandaley atejo iki jusu - didele deze turejo but? Uzsakiau  11 d., raso, kad issiunte, bet pagal sekimo nuoroda, vis rodo, kad priimtas issiuntimui, o daugiau nieko  g.gif nezinau ar skelbt paieska ar siuntinukas jau pakeliui i LT  4u.gif


O jus lietuviska kreditine ar Paypaylu perkate is cia?
Atsakyti