Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(doska @ 2013 02 07, 16:43)


Bet kokiu atveju, aciu uz nuomone mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
DOSKA, parase apie Lsbags ir primine biggrin.gif

Yra pardavimui, RAUDONOS SPALVOS RANKINE - 7£

NUDE SPALVOS RANKINE - 11£

BROWN SPALVOS RANKINE - 11£

Turiu pas save, galiu is karto i siuntinius ideti 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 07, 13:14)
nu taip, kai sako kad lina sake ir turi but viena, bet jei zmogus paklausia ar ner tokia pavarde nieko gauta, nes siuo metu su lina susisiekt neimanoma - gi nesudetinga patikrint ir informuot blush2.gif



Bet kai paskambina ir itikineja, kad Lina sake
O tu nerandi doh.gif

Na jau matau, kad Lina parase, kad cia tik vejus keliam
O ji apie tai tik cia perskaito? blink.gif

Tik manau, kad tik Lina turi bendraut su savo klientais ir jiems info suteikti
O ne cia vienos kitom tel dalint
Nes juk ji suziuri mokejimus ir tik tada duoda leidimus atsiemimui

O as dar karta pasikartosiu, kad as per az nebendrauju
O nuo siol net neskaicius, trinsiu zinutes
Atsakyti
Nu pasakykit, prašom, man ką nors apie mano siuntinį. Nebeturiu nei kantrybės, nei nuotaikos, negaunu jokio pranešimo sad.gif Apibariau katiną, trumpam palengvėjo... Bet savo siuntinio vis tiek labai noriu, jau daugiau kaip mėnesį laukiu sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauramedis: 07 vasario 2013 - 16:19
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 07, 17:14)
Bet kai paskambina ir itikineja, kad Lina sake
O tu nerandi doh.gif

Na jau matau, kad Lina parase, kad cia tik vejus keliam
O ji apie tai tik cia perskaito? blink.gif

Tik manau, kad tik Lina turi bendraut su savo klientais ir jiems info suteikti
O ne cia vienos kitom tel dalint
Nes juk ji suziuri mokejimus ir tik tada duoda leidimus atsiemimui

O as dar karta pasikartosiu, kad as per az nebendrauju
O nuo siol net neskaicius, trinsiu zinutes

Suprantu,kad kalba eina apie mane,nes aš vakar emailu gavau iš tukio jūsų tel,kad siunta pas jus, parašius a.ž,jokio atsakymo negavau,tada ir skambinau ax.gif Pasirodo mano siuntinukas buvo įdėtas pas kitą mergaitę. Suprantu,kad visko būna,bet aš išsprendžiau savo problemą būtent kitų mergaičių pagalba sužinojusi kur paklydęs mano siuntinukas.Yra labai geranoriškų merginų ir dėl to manau tik džiaugtis reiktų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiLady: 07 vasario 2013 - 16:42
QUOTE(LiLady @ 2013 02 07, 16:40)
Suprantu,kad kalba eina apie mane,nes aš vakar emailu gavau iš tukio jūsų tel,kad siunta pas jus, parašius a.ž,jokio atsakymo negavau,tada ir skambinau ax.gif  Pasirodo mano siuntinukas buvo įdėtas pas kitą mergaitę. Suprantu,kad visko būna,bet aš išsprendžiau savo problemą būtent kitų mergaičių pagalba sužinojusi kur paklydęs mano siuntinukas.Yra labai geranoriškų merginų ir dėl to manau tik džiaugtis reiktų ax.gif



Cia buvo ne tik jums skirta
Nes mano az nuo zinuciu jau pradejo uzsikimsineti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 07, 16:56)
Cia buvo ne tik jums skirta
Nes mano az nuo zinuciu jau pradejo uzsikimsineti mirksiukas.gif

Kaip supratau iš didelės kančios dalini siuntinius, kad amžinai pikta doh.gif Baisu net ko paklaust doh.gif Net ir vyras pastebėjo tai atsiimdamas siuntinius doh.gif Aš pati esu dalinus siuntinius ne kartą, atsakius į milijoną klausimų. Nereik bumbėt pastoviai arba nereik užsiimt tuom, kas veda iš kantrybės lotuliukas.gif Šiek tiek pagarbos kitiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2013 02 07, 18:42)
Kaip supratau iš didelės kančios dalini siuntinius, kad amžinai pikta doh.gif Baisu net ko paklaust doh.gif Net ir vyras pastebėjo tai atsiimdamas siuntinius doh.gif Aš pati esu dalinus siuntinius ne kartą, atsakius į milijoną klausimų. Nereik bumbėt pastoviai arba nereik užsiimt tuom, kas veda iš kantrybės lotuliukas.gif Šiek tiek pagarbos kitiems 4u.gif


atsiprasau ponia, kad info nesuteikiau
bet tikrai nesiruosiu rastu su jumis rasinetis

as neturiu tiek laiko
o isvesit is kantrybes ir nebedalinsiu
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 02 07, 19:00)
as neturiu tiek laiko
o isvesit is kantrybes ir nebedalinsiu

Valerijonų lašų išgerk doh.gif Aš neprašau malonės, kad tu dalintum. Aš perku paslaugas, už kurias sumoku, tai būk maloni, nebumbėk, o pagarbiau su žmonėm bendrauk.

O aš ar mano vyras turi laiko pirmyn atgal važinėt? g.gif Paklausiau, ar yra mano siuntinys, nes tuo metu vyras buvo tam rajone. Tai tiek laiko sugaišai atsakydama į visas dvi žinutes, kad būtum per tą laiką pažiūrėjus. O tai už valandos vėl teko per pusę miesto važiuot doh.gif

O jei nedalinsi, tai visa laimė, nereiks surūgusių veidų matyt lotuliukas.gif

Maždaug dar čia reikia laukti malonės, kad savo daiktus atsiimt doh.gif Nu viršūnė doh.gif
Atsakyti
ŠA, nesipykstam !!! smile.gif

Linut, parašiau į mailą, bet gal pasikartosiu ir čia blush2.gif Neatsirado kaži mano trys dėžės, vakar vairuotojas niekaip autobusiuke nerado blush2.gif Vyrai kaip visada nekantrūs, maniškis smegenis man antrą dieną marinuoja kur jo daiktai doh.gif mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 07 vasario 2013 - 19:42
QUOTE(me2za @ 2013 02 07, 19:39)
ŠA, nesipykstam !!! smile.gif



drinks_cheers.gif , be to visad yra galimybe atidaryt savo pastovu taska ir priiminet siuntas bei maloniai aptarnaut wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eufrozina @ 2013 02 07, 19:42)
Kaip supratau iš didelės kančios dalini siuntinius, kad amžinai pikta doh.gif Baisu net ko paklaust doh.gif Net ir vyras pastebėjo tai atsiimdamas siuntinius doh.gif Aš pati esu dalinus siuntinius ne kartą, atsakius į milijoną klausimų. Nereik bumbėt pastoviai arba nereik užsiimt tuom, kas veda iš kantrybės lotuliukas.gif Šiek tiek pagarbos kitiems 4u.gif


Lina daro paslauga priimdama pas save siuntas. Ir, tikrai neprivalo atsakyti i az. As esu ta, kuri siuncia pranesima apie atkeliavusia siunta. Jeigu jus Linai skambinate, tada, kai jums patogu, bet dar nera duota leidimo, be abejo, ji gali neatsakyti. Jeigu yra kokiu neaiskumu, tik as galiu atsakyti.
Labai tikiu, kad pasakysit, kad siuo metu prailgsta laukti atsakymo, bet visada galima pirkti su pristatymu tiesiogiai i namus arba priimti kooperacija 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 07, 20:15)
bet visada galima pirkti su pristatymu tiesiogiai i namus arba priimti kooperacija  4u.gif

drinks_cheers.gif va va, norejau as ta pati rasyt biggrin.gif Tada jokiu problemu nebus smile.gif
Atsakyti