Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(pickutis @ 2013 02 06, 18:11)
Jums manau ne DPD atves, nes Taurages siuntinukus norejo pas mane (Kaune) katik iskrauti, bet neemiau biggrin.gif

Silainiu kooperacijos siuntinukai gauti thumbup.gif Parasykit i az, duosiu kontaktus, atsiimti galit dar ir siandien iki velumos 4u.gif



ooo geras bigsmile.gif gerai kad neėmėt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tada laukiu siuntos gal dar atbildės šiandien thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man veliausiai berods 1 val nakties yra atveze biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LiLady @ 2013 02 06, 17:45)
Ačiū už info.Tada prašau,mergičkos gal galit kuri į a.ž. parašyt bendro taško Kaune telefoną,bandysiu ieškot ten...


zinokit siuntos nera su nikais suzymetos, tad pas ka jusu yra - sunku atrinkt, bandykit pas Lina(ir skaiciai kazkokie) i az belstis - su tikrais duomenim - gal ji pades, nes pas ja bendra kauno siunta suvaziuoja blush2.gif
Atsakyti
Per kiek dienu DPD LT ribose pristato siunta?
Atsakyti
as tai rami, vakar gavau, jau puse tesco maisto baigiu suvalgyti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 02 06, 18:57)
Per kiek dienu DPD LT ribose pristato siunta?

per 2-3 dienas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 06, 19:16)
ne, tu sarasu senai nebera, ir Lina siandien nedirba (dirba kitur) - tad atsakymo negausit - bandykit pati skambintis i bendra taska ir klaust - jei ner prie kooperacijos - matyt ten nuvaziavo mirksiukas.gif
Papildyta:
tai dar vezioja, vezioja, man vakar jau gerai po 20 val teatveze 4u.gif , o kodel jums dpd veza? g.gif  blush2.gif

tai palaukit, jus jau gavot panevezio siunta? Mano sake turi ateit pas jus
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 02 06, 18:49)
Man veliausiai berods 1 val nakties yra atveze  biggrin.gif


oho unsure.gif o iš anskto gal paskambina kad atvažiuos blush2.gif aš galiu ir miegot jau būti nuėjusi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2013 02 06, 19:14)
tai palaukit, jus jau gavot panevezio siunta? Mano sake turi ateit pas jus


gavau, bet per klaida ne viska iskrove - kai tik gausiu papildyma - likusioms mergaitems bus pranesta mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 06 vasario 2013 - 19:22
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 06, 21:18)
gavau, bet per klaida ne viska iskrove - kai tik gausiu papildyma - likusioms mergaitems bus pranesta mirksiukas.gif

O papildymas, nezinot, siom dienom turi ateit?
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2013 02 06, 19:21)
O papildymas, nezinot, siom dienom turi ateit?


manau jo, gi LT siunta, o kaip ir per ka perduos - nebe musu problema mirksiukas.gif Tikrai gausit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 06, 21:24)
manau jo, gi LT siunta, o kaip ir per ka perduos - nebe musu problema mirksiukas.gif Tikrai gausit 4u.gif

aisku, na lauksiu ziniu is jusu ir vilsiuos, kad iki savaitgalio atkeliaus, nes labai reiktu 4u.gif
Atsakyti