Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

o kaip yra su Vilniaus bendru tasku- jau gauta ar dar ne??? Siaip antradieniais budavo, sia savaite isvykus buvau, tai nespejau susekti??
o Linos siandien eteryje nera, tai nzn kaip elgtis...
Atsakyti
Linut, mano 3 siuntiniu niekaip nerado, gal kur priklydo kaip ana karta? unsure.gif

Nu va, tiek dziaugiausi, tai cia man uz nekantruma lotuliukas.gif
Atsakyti
kantrios - nekantrios, o man nervai nebelaiko.
sausio 3d sumokejau virs 700lt.
iki siol nei prekiu, nei pinigu, nei ziniu
jei vis dar tylu ir negaunu atsakymo i mailus, ar reiskia, kad ir su sia masina nebus mano prekiu?
Atsakyti
SAN, man AŽ su kontaktais parašykit, kai siunta bus biggrin.gif
šiandien vakare ir pasiimtume, kad nereiktų sandėliuot tongue.gif
Atsakyti
Saskaita apmoketa.
Idomu, ar Vilniaus bendras taskas gavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2013 02 06, 15:14)
SAN, man AŽ su kontaktais parašykit, kai siunta bus  biggrin.gif
šiandien vakare ir pasiimtume, kad nereiktų sandėliuot  tongue.gif


kai tik gausim, iškarto parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Prie to paties ir aš 4u.gif

siunta turėjo būti pirmadienį - trečiadienį, bet man į Tauragę šiandien niekas neatvežė schmoll.gif (dar tikiuosi naiviai jog atveš) ax.gif
visą dieną laukiau namie, jau ir neapsikentusi savo DPD draugeliui skambinau (nuolat į darbą man vežioja siuntas, ir dabar jau į namus veža.. ) sakė jokio siuntinio nėra man unsure.gif
Ar dar tikėtis stebuklo kad kažkas kitas užveš? bigsmile.gif ar jau laukti tik kitą dieną g.gif
norisi žinoti nes ryt kaip ir reikalų turiu, reikia laiką pasiplanuoti ax.gif
Atsakyti
O aš irgi nežinau kur man siuntos savo ieškot doh.gif Rašiausi prie kooperacijų,bet ten nėra doh.gif Tai tada bendram taške Kaune klausti? g.gif O ar seniau Lina neparašydavo siuntai išvykus,kieno siuntinukai išvažiuoja į LT?Ar aš kažką maišau g.gif Lyg būdavo toks sąrašiukas,būtų tada daug paprasčiau,kai žinotum kada laukt ir pas ką ateis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiLady: 06 vasario 2013 - 17:13
QUOTE(LiLady @ 2013 02 06, 17:06)
O aš irgi nežinau kur man siuntos savo ieškot doh.gif Rašiausi prie kooperacijų,bet ten nėra doh.gif Tai tada bendram taške Kaune klausti? g.gif O ar seniau Lina neparašydavo siuntai išvykus,kieno siuntinukai išvažiuoja į LT?Ar aš kažką maišau g.gif Lyg būdavo toks sąrašiukas,būtų tada daug paprasčiau,kai žinotum kada laukt ir pas ką ateis ax.gif



ne, tu sarasu senai nebera, ir Lina siandien nedirba (dirba kitur) - tad atsakymo negausit - bandykit pati skambintis i bendra taska ir klaust - jei ner prie kooperacijos - matyt ten nuvaziavo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(agnieeeska @ 2013 02 06, 16:59)
Prie to paties ir aš  4u.gif

siunta turėjo būti pirmadienį - trečiadienį, bet man į Tauragę šiandien niekas neatvežė  schmoll.gif (dar tikiuosi naiviai jog atveš)  ax.gif
visą dieną laukiau namie, jau ir neapsikentusi savo DPD draugeliui skambinau (nuolat į darbą man vežioja siuntas, ir dabar jau į namus veža.. ) sakė jokio siuntinio nėra man  unsure.gif 
Ar dar tikėtis stebuklo kad kažkas kitas užveš?  bigsmile.gif  ar jau laukti tik kitą dieną  g.gif
norisi žinoti nes ryt kaip ir reikalų turiu, reikia laiką pasiplanuoti  ax.gif


tai dar vezioja, vezioja, man vakar jau gerai po 20 val teatveze 4u.gif , o kodel jums dpd veza? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 06, 18:16)
ne, tu sarasu senai nebera, ir Lina siandien nedirba (dirba kitur) - tad atsakymo negausit - bandykit pati skambintis i bendra taska ir klaust - jei ner prie kooperacijos - matyt ten nuvaziavo mirksiukas.gif

Ačiū už info.Tada prašau,mergičkos gal galit kuri į a.ž. parašyt bendro taško Kaune telefoną,bandysiu ieškot ten...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 06, 17:16)

tai dar vezioja, vezioja, man vakar jau gerai po 20 val teatveze 4u.gif , o kodel jums dpd veza? g.gif  blush2.gif



na nežinau, į mano miestą anakart atsiuntė per dpd ax.gif
tai gal dar tada laukiu bigsmile.gif mažu atidundės pavakariais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 02 06, 19:07)
na nežinau, į mano miestą anakart atsiuntė per dpd  ax.gif
tai gal dar tada laukiu  bigsmile.gif  mažu atidundės pavakariais  lotuliukas.gif


Jums manau ne DPD atves, nes Taurages siuntinukus norejo pas mane (Kaune) katik iskrauti, bet neemiau biggrin.gif

Silainiu kooperacijos siuntinukai gauti thumbup.gif Parasykit i az, duosiu kontaktus, atsiimti galit dar ir siandien iki velumos 4u.gif
Atsakyti