Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame Anglijos parduotuvėse ir aukcionuose

Kėdainiai gavo tongue.gif
Atsakyti
Nu taip - kai siuntinys yra dienos, gal net savaites ivykis - ir daugiau ner kuo uzsiimt - tada jo - tik ir lauki kur kas parasys, kur kas ka gavo lotuliukas.gif , bet reik suprast, kad yra ir dirbanciu ir negalinciu nuolat raportuot kur jau, kada jau... Nz man pasake kad gausiu pirmadieni-treciadieni ir to pakanka, giliai dzin kada jis ateis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 06, 14:18)
Nu taip - kai siuntinys yra dienos, gal net savaites ivykis - ir daugiau ner kuo uzsiimt - tada jo - tik ir lauki kur kas parasys, kur kas ka gavo lotuliukas.gif , bet reik suprast, kad yra ir dirbanciu ir negalinciu nuolat raportuot kur jau, kada jau... Nz man pasake kad gausiu pirmadieni-treciadieni ir to pakanka, giliai dzin kada jis ateis rolleyes.gif


Is to kaip intensyviai rasote, matosi, kad irgi sekate idemiai lotuliukas.gif
Nu paprasciau ir linksmiau i viska - nu norime, tai ir paklausiame thumbup.gif
Atsakyti
Visai naturalu laukti ir planuotis smile.gif pvz. Man san butu pakeliui is darbo link namu.
San telefona turiu ir laukiu zinios apie gavima cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tebelaukiu @ 2013 02 06, 13:23)
Is to kaip intensyviai rasote, matosi, kad irgi sekate idemiai  lotuliukas.gif
Nu paprasciau ir linksmiau i viska - nu norime, tai ir paklausiame  thumbup.gif

as jau vakar gavau lotuliukas.gif , o jei rimtai sedziu biuleteny ir sokineju nuo proto - realiai nerandu kuo uzsiimt doh.gif
Atsakyti
tai tada nebedrisiu as klaust, ar Panevezys dar negavo lotuliukas.gif kantriai laukiu toliau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 06 vasario 2013 - 13:31
QUOTE(kavamale @ 2013 02 06, 13:30)
tai tada nebedrisiu as klaust, ar Panevezys dar negavo  lotuliukas.gif  kantriai laukiu toliau biggrin.gif

tai jus klauskit klauskit - jei koks 100 pirkejo po 3 kartus paklaus - po tiek pat kartu atsakys ar gavo ar negavo - o kam reiks daeit iki info kokie miestai jau dalina - is neturejimo kas veikt - gales skaityt 30 psl lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2013 02 06, 12:21)
sako kad ne, bet sako ir daro yra du skirtingi dalykai tokiam amžiuje biggrin.gif

O kodėl jūs galvojat, kad peršlapo? Nes mano patirtis su crocs čiabatukais, kad juose koja tiesiog kaista ir prakaituoja (nes mano dukrai kaip tik tai-per balas brenda be problemų). Na ta prasme juos nešioti reikia kai lyja, šlapia, sniego pliure ir pan., bet nenaudoti jų kaip pastovių batų.
Atsakyti
QUOTE(Laimuska @ 2013 02 06, 14:43)
O kodėl jūs galvojat, kad peršlapo? Nes mano patirtis su crocs čiabatukais, kad juose koja tiesiog kaista ir prakaituoja (nes mano dukrai kaip tik tai-per balas brenda be problemų). Na ta prasme juos nešioti reikia kai lyja, šlapia, sniego pliure ir pan., bet nenaudoti jų kaip pastovių batų.


Mano patirtis ne su crocsiais o su Columbia - bet principas toks pat - nes kaliosiukas pasiltintas viduje ir guminis isoreje, o aulas tekstilinis. Tai irgi net po valandeles devejimo, viduje buna dregna - bet tai kondensatas. O kojyte buna siltute. Nusipirkau tuos batu dziovintuvus ikisamus - ir pasildau po devejimo 15 min ir - sausa puiku. thumbup.gif
Ale jei vaikas pasiutes (kaip mano) ir atlydys, tai brenda ir prisemia per virsu - jau ka tada daryti - gal vaikui zvejo kostiuma pirkti??!! doh.gif
Atsakyti
Kaune prie Telekomo uz 5 min atves blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 02 06, 13:49)
Kaune prie Telekomo uz 5 min atves blush2.gif  biggrin.gif


Va čia tai gera naujiena thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 02 06, 11:35)
nu nesuprantu to jusu trypciojimo - jau kokios 3 zinutes kada bus kauna - nugi ateis laikas ir bus - tikrai i UK atgal neivaziuos schmoll.gif



drinks_cheers.gif

Kaunas bendrasis taskas

apsimokam
ir nuo 15 val 10 min galite pasiimineti


DEMESIO siuntiniai bus dalinami iki vasario 14-tos dienos
t. y 13 d imtinai
Atsakyti